Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Problem.

    Ej Dziewczyny Mam Takie Pytanie. Bo Od Paru Dni (4-5) Sączy Mi Się z pochwy Taka Bezzapachowa Woda, Niedużo, Pare Kropelek. Co To Może Być?
  •    
       

    #2
    Carin musisz iść do lekarza. Dla mnie wygląda to na wody, ale przecież to
    najgorszy scenariusz bo Ty jesteś dopiero na półmetku. Ale ja nie chcę straszyć, może być to zupełnie co innego.
    Skoro Cię nic nie boli, nic Ci nie dolega to pewnie nic groźnego, ale nie zaszkodzi jak Cię obejrzy ginekolog
    Daj znać co lekarz na to.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      Mogą to być wody płodowe ale jesteś w 6 miesiącu. Trudno powiedzieć na odległość. Myślę że lekarz rozwieje Twoje wątpliwości.
      Mi tak w ostatnich miesiącach wyciekało i podczas porodu nie miałam już wód. Ja tego z wodami nie łaczyłam bo wydawało mi się że powinno się lać a tu sie sączyło


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Tzn. od czasu do czasu trochę pobolewa ale to taki niemocny ból, no i mały bardzo niespokojny.

        Skomentuj


          #5
          Carin to już 6 miesiąc ? Matko jak ten czas leci myślałam, że półmetek
          Ehh.... idź do lekarza
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #6
            25 tydzień.

            Skomentuj


              #7
              koniecznie idz do lekarza

              aby wykluczyc wody plodowe...moze to byc normalna wydzielina w ciazy ale nikt ci nie pomoze tak jak lekarz,jesli czujesz niepokoj.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Carin leć do lekarza bo strach jesli mały niespokojny

                Tree ja tak na oko napisałam 6 miesiąc


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj


                  #9
                  Za chwilke maz wroci z pracy i idziemy do lekarza.

                  Skomentuj


                    #10
                    strasznie szybko zleciało 6 miesiąc...
                    Carin a pamiętasz jak rozmawiałyśmy o Twoim 1-szym trymestrze hehe

                    proszę napisz KONIECZNIE co powiedział lekarz!!!
                    trzymam kciuki aby wszystko było dobrze Kochana...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      widzę, że nie ma jeszcze żadnych wieści od Carin
                      Ja też trzymam kciuki
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj


                        #12
                        Uf, no i jestem po badaniu
                        (przez okrutnie niedelikatna babke, ktora nic mi nie mowila, tylko ze cos tam rozmiekczone cos pomruczala pod nosem jak zapytalam to ona ze mnie poloza do szpitala), chcieli mnie polozyc na patologie, ale nie u nas w miescie tylko w Szczecinie, powiedzialam ze bede sie oszczedzac i lezec w domu, to sie zgodzili, z tym warunkiem ze mam miec ciagle zalozona wkladke i obserwowac czy nic sie nie dzieje. Na poczatku polozna nie znalazla tetna plodu (!) co sie wyplakalam to wyplakalam, ale na usg okazalo sie ze wszystko dobrze, doktor bardzo szczegolowo mi wszystko opowiadal, i na wynikach usg jest napisane ze dzidzia lezy glowka w dol a o ile dobrze slyszalam to doktor powiedzial ze w gore... No i dostalam nospe forte, aspargin i jakies tabletki do(w)cipne. No i lezec, lezec, lezec...

                        Skomentuj


                          #13
                          Carin ale to wody czy coś innego ?
                          Dobrze, że wszystko w porządku. Także zabieraj tyłek sprzed komputera
                          i do wyrka wstawaj tylko na siusiu
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #14
                            Mam laptopa wiec sobie leze, powiedziala ze odczyn mam jeszcze kwasny ale lekko rozmetniony w strone zasadowego, wiec co?

                            Skomentuj


                              #15
                              A swoja droga to mozliwe zeby male lezal juz glowka w dol?...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X