Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ślub z brzuszkiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ślub z brzuszkiem

    Witam:-)mam pytanko:-)Czy któraś z Was brała ślub będąc w ciąży?Jakie były Wasze wrażenia:-)?Ja brałam ślub jak byłam w ósmym miesiącu ciąży...tak wyszło...Fakt,trochę się namęczyłam,ale i tak było super:-)Synuś urodził się dokładnie miesiąc i tydzień po ślubie...Więc to "Wcześniaczek"Pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Ja nie mam takich doświadczeń, mój synek został poczęty 14 dni po ślubie .
    A miałaś taką specjalną sukienkę na brzuszek czy w czym ślub brałaś?

    Skomentuj


      #3
      tak,miałam specjalną suknię ciążową:-)Jak na suknie ciążową to była ładna:-)Oczywiście ją wypożyczyłam...Gorzej się martwiłam o buty,bo bałam sie,ze w dzien ślubu nogi mi spuchną i nie wcisnęAle wszystko było ok

      Skomentuj


        #4
        ja brałam cywilny będąc w 7m ciąży,natomiast kościelny rok później,kiedy córa miała 10m..nie chciałam na weselu siedzieć i narzekać jak mi ciężko,nic się nie napić i nie potańczyć:/ na cywilnym to jak posiedziałam ok.3h na krześle(bo tak w 10 osobowym gronie w knajpce obiad)to tak mnie dupa potem bolała,że zasnąć nie mogłam..
        a przecież żadna z nas nie przewidzi tego jak się będzie czuła za x miesięcy..
        FROCH

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez emes1986 Pokaż wiadomość
          tak,miałam specjalną suknię ciążową:-)Jak na suknie ciążową to była ładna:-)Oczywiście ją wypożyczyłam...Gorzej się martwiłam o buty,bo bałam sie,ze w dzien ślubu nogi mi spuchną i nie wcisnęAle wszystko było ok
          A ja miałam o pol rozmiaru za luzne buty na weselu wiec i tak sie ich pozbylam i bawilam sie na boso. Ooo ze taka sukienka w wypozyczalni byla. Pewnie drozej za wypozyczenie, co?

          Skomentuj


            #6
            nie,nie bya wcale drogo wypożyczona...mialam do wyboru tylko dwie...Musiałam wybrać tę troszkę skromniejszą,bo tej ładniejszej nie dało się podl0ożyć,bo jestem trochę niska...a zapłaciłam za wypożyczenie 450zl i było to stosunkowo niedrogo,w porónaniu do innych sukien

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              ja brałam cywilny będąc w 7m ciąży,natomiast kościelny rok później,kiedy córa miała 10m..nie chciałam na weselu siedzieć i narzekać jak mi ciężko,nic się nie napić i nie potańczyć:/ na cywilnym to jak posiedziałam ok.3h na krześle(bo tak w 10 osobowym gronie w knajpce obiad)to tak mnie dupa potem bolała,że zasnąć nie mogłam..
              a przecież żadna z nas nie przewidzi tego jak się będzie czuła za x miesięcy..
              ja przetańczyłam prawie całą noc i miałam tego plusa,że jakby się żle poczuła to miałam do domu dosłownie 10 kroków

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja dopiero sprzedaje swoja suknie slubna .

                Skomentuj


                  #9
                  Ja też brałam ślub jak byłam w 8 m pierwszej ciąży.Bardzo dobrze się czułam miałam mały brzuszek i na niektórych zdjęciach niewidać wcale ciąży.Suknię miałam pożyczoną od sąsiadki która brała ślub w 5 miesiącu.
                  Synek urodził się dokładnie po 7 tygodniach od ślubu
                  Później po 11 latach jak byłam w 8 m drugiej ciąży żle się czułam byłam ociężała, gruba pomyślałam sobie że teraz w życiu nie zdecydowałam bym się na ślub gdyby to była moja pierwsza ciąża.No cóż starość nie radość


                  Skomentuj


                    #10
                    Moj syn poczal sie po slubie wiec u nas o brzusku mowy nie bylo jednak sama nie chcialabym brac slubu w ciazy - a co jesli bede zle sie czula?cos bedzie nie tak z maluszkiem i ciaza bedzie zagrozona?Z pewnoscia nie moglabym wyczyniac z brzuchem to co wyczynialam bez niego - moglam cala soba cieszyc sie z tego dnia - na dziecko przyszla pora kiedy indziej. Mam kolezanke ktora brala slub w 7 miesiacu - brzuch miala ogromny, poczatkowo mowila ze fajnie ze ok. Dzis zaluje ze nie poczekala do porodu i pozniej nie brala slubu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja jak patrzę na to z perspektywy czasu,to też bym się nie zdecydowała na ślub z brzuszkiem...ale na szczęcie nie ma co gdybać,bo to już za ,mną

                      Skomentuj


                        #12
                        moja kolezanka miala zaplanowany śłub na siodmy miesiac ciąży...ślub mial byc w sobotę a w czwartek zrobili jej cesarkęBiedna dziewczyna...na swoim weselu caly czas siedziala obolala na krzesle...Ale slubu nie mozna bylo przeciez odwolac,bo juz wszystko bylo pozalatwiane

                        Skomentuj


                          #13
                          to faktycznie lipa
                          FROCH

                          Skomentuj


                            #14
                            my z powodu ciazy przelozylismy slub ...bezpowrotnie.
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              to ze dziecko w drodze,nie oznacza ze trza sie chajtac:/
                              to powinna byc decyzja obojga przyszlych rodzicow,ja to slysze nieraz,ze mlodzi sie pobieraja bo sa naciskani przez otoczenie.pisze ogolnie,bron Boze nie mam na mysli zadnej z Mam ktora wychodzila za maz bedac w ciazy.ja tak jak pisalam,betoniarka na wlasnym slubie nie chcialam byc.
                              a przeciez mozna po narodzinach dziecka wziasc slub,tylko trza se pozniej naruchac jakas nianie do dzidziale to jest tylko moje zdanie

                              moze tak z innej beczki....ale nawiazujac do tematu

                              czasem to tez slysze o takich przypadkach,ze mlodzi dlugo sa ze soba,chajtaja sie bo dziecko w drodze...i potem takie gadanie,ze gdyby nie dziecko to by sie rozeszli...i wcale tak bardzo szczesliwa rodzina nie sa...:/
                              ale ile Nas,tyle roznych sytuacji..
                              Last edited by Miss; 02-06-2009, 16:10.
                              FROCH

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X