Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki środek przeciw komarom i kleszczom jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki środek przeciw komarom i kleszczom jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

    Idę jutro na grilla do lasku. Mam środek przeciw komarom OFF, jednak nigdzie nie jest napisane czy jest on bezpieczny dla kobiet w ciąży. Co radzicie?
  •    
       

    #2
    Jak nie pisze to lepiej nie używać. A niestety nie doradzę co można na 100%, może spróbuj w aptece, pani mgr na pewno coś bezpiecznego poleci

    Ale skoro już taki temat jest poruszony to mnie interesuje co można stosować u dzieci. Julek dzisiaj wstał cały pogryziony
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      Jak nie pisze to lepiej nie używać. A niestety nie doradzę co można na 100%, może spróbuj w aptece, pani mgr na pewno coś bezpiecznego poleci

      Ale skoro już taki temat jest poruszony to mnie interesuje co można stosować u dzieci. Julek dzisiaj wstał cały pogryziony
      Wiem, że od drugiego roku życia można stosować maści przeciwhistaminowe.
      Bynajmniej COMAROL jest od dwóch lat.

      Skomentuj


        #4
        Mój syncio skończył 2 miesiące temu rok, więc jeszcze poczekam z użyciem takich maści. Ale dobrze wiedzieć na przyszłość
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #5
          http://www.dlapacjenta.pl/sklep/prod...oducts_id/1820

          znalazłam coś takiego, powyżej roku

          A dla ciężarnych niestety nic nie znalazłam
          Last edited by FamilyTree; 22-05-2009, 21:13.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Mój syncio skończył 2 miesiące temu rok, więc jeszcze poczekam z użyciem takich maści. Ale dobrze wiedzieć na przyszłość
            No to faktycznie maleństwo . Kurcze no albo, pójdę jutro z rana do apteki i zapytam, albo zrezygnuję z tego grilla. A szkoda by było, bo piknik fajnie się zapowiada...

            Skomentuj


              #7
              O faktycznie, specjalnie dla dzieci .

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Carin nie rezygnuj jak ma być fajnie idź do apteki, na pewno coś jest
                dla brzuchatek
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  My mamy ANTISOL.Pisze że może być używany dla dzieci o 1 m i dorosłych, myślę że powinien być także dla kobiet w ciąży.Bardzo ładnie pachnie wanilią.


                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Carin nie rezygnuj jak ma być fajnie idź do apteki, na pewno coś jest
                    dla brzuchatek
                    Najgorsze jest to, że ja jestem cykor i nawet jak jest napisane, że bezpieczne to dla mnie to "tylko w ostateczności" :P. Jeśli chodzi o leki rzecz jasna.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ten ANTISOL to nawet wszy odstrasza .

                      Skomentuj


                        #12
                        Ooo widzisz Carin jak coś jest dla tak małych dzieci to dla ciężarnych
                        też się nada
                        Wiem, wiem rozumiem ja też starałam się ograniczyć do minimum wszystko co farmakologiczne. Ale jak się posmarujesz raz to się nic nie
                        stanie no chyba, że nie masz ochoty iść
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          Ooo widzisz Carin jak coś jest dla tak małych dzieci to dla ciężarnych
                          też się nada
                          Wiem, wiem rozumiem ja też starałam się ograniczyć do minimum wszystko co farmakologiczne. Ale jak się posmarujesz raz to się nic nie
                          stanie no chyba, że nie masz ochoty iść
                          Mam ochotę iść . Chyba, że mi przejdzie jak trzeba będzie rano wstać ;P.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X