Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kształt brzuszka w ciąży!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kształt brzuszka w ciąży!!!

    Witam!! Jakie miałyscie krztat brzuszka wciąży z córcią i na co miałyscie ochote na słodycze -owoce ,czy może na słone potrawy?
  •    
       

    #2
    Ksztalt brzucha czy zachcianki to pic na wode - nie powinno byc to zadnym argumentem w okr. plci.

    Skomentuj


      #3
      hmm. może i pic na wodę ale u mnie było tak:
      brzuch: nisko... nie spiczasty, poszło mi w boki....
      zachciankibrzydzenie do kawy, słodyczy (czekolada), kus kus (???) przez całą ciążę,
      a ochota na śledzie, sernik, no i w 8 miesiącu trochę na słodycze jednak...
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #4
        przecież to znowu jakieś zabobony,tak jak z pępkiem odstającym-tzn.że chłopak...guzik prawda,jak i z tym brzuchem czy zachciankami....

        Skomentuj


          #5
          Ja bedąc w ciąży z córeczką miałam duży brzusio. Na zachcianki nie zwracałam uwagi. Moje kolezanki też były w ciąży z córeczkami. Jedna miała mały i szpiczasty brzusio (jak na chłopczyka), a i tak urodziła córeczke, a druga miała taki jak ja i też ma córeczke. Wydaje mi sie, że nie należy sie nastawiać na płeć dziecka po wyglądzie brzuszka.
          Pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Froch, Goplana ja też w to nie wierzę, ale popisać sobie można... czemu nie?
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              #7
              Mi pępek nie wystawał, brzuch miałam wielki i rozlazły (a nie taka piłka), miałam jednak bardziej smaki na słone i kwaśne niż na słodkie. I jest syncio
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Zabobony ale cos w tym jest...ja mialam duzy sterczacy brzuch mam chlopaka,kolezanka miala brzuch maly i bardziej "rozlany" na boki i ma dziewczynke.Mysle ze to kwestia budowy matki,ja jestem sredniego wzrostu ,szczupla;moja kumpela mala o szerokich biodrach.Brzunio dopasowuje sie do reszty ciala tak zeby mamie bylo wygodnie go nosic,sama natura ,to moje zdanie

                Skomentuj


                  #9
                  iza no trza coś popisać bo F podupadło

                  Skomentuj


                    #10
                    no trza, trza

                    mi pępek wystawał, generalnie to ja wielka w ciąży byłam...taka ulana ze wszystkich stron, a moja koleżanka jak modelka.... a ta z TVN pogodynka? ta to dopiero ładnie wygląda..
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      cegielska z tvn to ma brzuszek jak ja w 6 miesiącu miałam....bardzo ladnie wygląda,tylko pozazdrościc
                      ja to dopiero pod koniec ciąży krowa..o jaaa te 27kg co przytyłam tak mi ciężko było...ale teraz wspominam to z uśmiechem

                      Skomentuj


                        #12
                        a co do tych zabobonów jeszcze...to kształt brzucha zależy od tego jak dziecko będzie usytuowane u mamusi wewnątrz...ja miałam wielgachny brzuch,aa koleżanka miała malutki a urodziła 4600.

                        Skomentuj


                          #13
                          ja jak waga pokazala 20kilo wiecej przestalam sie wazyc...teraz jak ogladam zdjecia to az siebie nie poznaje takie krowsko wielkie bylam...

                          Skomentuj


                            #14
                            to Cegielska w którym jest miesiącu?
                            ja przytyłam 18kg a dziecko 2260g więc wszystko poszło we mnie....straciłam talię
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              #15
                              Mój brzucho jest spory, ale cały czas rośnie do przodu - nie rozchodzi się na boki - a mają być dwie córeczki

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X