Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

malowanie mieszkania a ciąża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    malowanie mieszkania a ciąża

    witajcie,

    Chciałam zapytać was kiedy po malowaniu mieszkania mozna bezpiecznie do niego wrócić. Malowanie mialo miejsce tydzień temu, a ja nadal w strachu mieszkam u mamy. Boję się, że mimo wszystko pozostały zapach może zaszkodzić dziecku.
  •    
       

    #2
    zalezy jakich farb sie uzylo...

    ale ja po 2-3 dniach non stop wietrzenia wprowadzilam sie z 3 tygodniowym synkiem. nie mielismy zadnych problemow po przeprowadzce.ale czy jakos tam nie wplynelo na nas... nie wiem

    ale mysle ze jak wietrzyliscie je przez tydzien to sie nie masz czego bac

    Skomentuj


      #3
      Mnie tez wydaje sie ze tydzien wietrzenia wystarczy...

      Skomentuj


        #4
        u mnie remont zbliza sie do końca, jak skrobali i malowali to mieszkałam cały czas w domu (farby prawie wcale nie czułam o mieszkanie było cały czas wietrzone a i sama fara tak nie śmierdziała. Teraz sie wyprowadziałam do teściów o jest cyklinowanie i lakierowanie. Ogólnie czujemy się dorz i nic nam nie dolega
        będzie Weronika

        Skomentuj


          #5
          Ja mam odwrotnie. Wyprowadzam się z cała rodzinką z mieszkania jutro na ok. 3 tyodnie, bo będą cyklinować i lakierować.
          Malowanie będę miała potem, nie wiem czy tak od razu, ale wtedy już wrócę. Mówi sie trudno. Bedę wychodzić w ciągu dnia z domu, a w nocy wietrzyć.
          Teraz mam 23 tydzień, to jak wrócę będzie 26-27.
          I największy koszmar wtedy dopiero się zacznie. Ustawianie z powrotem na swoich miejscach rzeczy.

          Powiem szczerze,że remont w ogóle mi nie na rekę. Ale to skutki usuwania awarii c.o. w nowym mieszkaniu. Żyć nie umierać. 1.5 roku po wprowadzeniu ponowny remont. Zgroza




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            #6
            Po tygodniu możesz smiało sie wprowadzac

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez Miska12 Pokaż wiadomość
              Po tygodniu możesz smiało sie wprowadzac
              też tak uważam, ciepło jest to szyciej się wietrzy bo okna mogą być cały czas otwarte. U nas zaczeli cyklinowanie we wtorek a już jutro wracam do domku
              będzie Weronika

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Też uważam, że tydzień po malowaniu można śmiało się wprowadzać. Gdy byłam w ciąży malowaliśmy pokój dla synka i wcale z domu się nie wyprowadzałam. Fakt, że był to tylko jeden pokój i wietrzyliśmy go potem dwa dni.


                Skomentuj


                  #9
                  Mnie remont dopiero czeka. Planujemy go na sierpień, wtedy mąż będzie miał urlop. Ja na ten czas przeprowadzam się do rodziców. Myślę, że do mieszkania można wrócić jak tylko zapach farby przestanie być uciążliwy. Mam nadzieję, że wietrzenie nie potrwa dłużej niż tydzien, bo już teraz wiem, że nie będę mogła sie doczekać powrotu do świerzutkiego mieszkanka.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: malowanie mieszkania a ciąża

                    jeśli już musisz pomalować, to najlepiej jedź na parę dni z mieszkania, a mąż pomaluje, może ciebie zemdlić od samego zapachu.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X