Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy okres po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    U mnie dłuuugo nic ... po pierwszym 18 m, po drugim 10 m po trzecim 12 m. Zaznaczam, że długo karmiłam piersią. a to czasami wplywa na hormony ...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja dostalam normalnie, pod koniec czerwca urodzilam wiec krwawienie poporodowe skonczylo mi sie w lipcu i juz w sierpniu dostalam normalnie okres, a caly czas karmie piersia.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        #18
        Ja dostalam normalnie, pod koniec czerwca urodzilam wiec krwawienie poporodowe skonczylo mi sie w lipcu i juz w sierpniu dostalam normalnie okres, a caly czas karmie piersia.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          #19
          Mój lekarz mówił, że 3% kobiet mimo wszystko dostaje okres w kolejnym cyklu od zakończenia krwawienia połogowego, więc nie wszyscy mają
          się tak dobrze Ale plusem jest to, że przynajmniej się wie kiedy występują dni płodne.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #20
            Family ale te pierwsze okresy po porodzie mogą być nieregularne tzn następny może być nawet za 2 m lub 3


            Skomentuj


              #21
              A nie Aniu.. ja mam na myśli już taki regularny okres- comiesięczny
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                #22
                Po pierwszym porodzie okres dostalam 4 miesiące po, a po drugim po 8 m.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja dostałam okres 2,5 miesiąca po porodzie mimo regularnego karmienia piersią i miesiączkuję jak w zegarku cały czas, mimo że "cycolę" już 22 miesiąc

                  Dodam jeszcze, że choć z rok po porodzie okresy miałam bezbolesne, to teraz znów mnie ten brzuch zaczął naparzać, co mi się zdecydowanie nie podoba
                  Last edited by Chemical; 22-08-2009, 02:38.

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    o nie nie następna za jakieś 10 lat
                    ja tak mam po Julce też raz miałam a potem znowu za 4-5 miechów, potem jak jakieś hormony brałam to tak co 35 dni a potem znów po odstawieniu nieregularne cykle tak między 30-65 dni
                    jestem dziwnym przypadkiem jak to lekarze określają, albo" jeszcze czegoś takiego nie widziałem" itp. rzeczy słyszałam od ginów
                    witam w klubie u mnie było podobnie po porodzie nie miałam okresu pomimo że juz zakończyłam laktację jak syn skończył rok byłam u lekarza dostałam hormony ale jak przestałam brać znowu nie dostałam męczyłam się tak kolejny rok każdy cykl nie kończył sie krwawieniem - lekarz-tabletki- dostałam i tak co miesiąc w końcu wybrałam się do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie i tam po kuracji w końcu wszystko wróciło do normy z tym ze mam nieregularne cykle po 30-38 dni teraz nie mam okresu pół roku ale nadal karmię i moze znów będę miała powtórkę
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      #25
                      Ja pierwszy okres dostałam wczoraj czyli 14 miesięcy od porodu. Nic nie boli tylko leci jak z zarżniętego świniaka
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        ja pierwszy okres po porodzie dostałam po 5 miesiącach
                        "Walcz o to, co kochasz!"

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: pierwszy okres po porodzie

                          Ufff... ja właśnie dziś dostałam czyli pół roku po porodzie, a karmię regularnie i w dzień i w nocy... A leje się jak z kranu i już zaczynałam się martwić czy to normalne ale po przeczytaniu tego wątku już mi martwienie przeszło ;P
                          Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: pierwszy okres po porodzie

                            6 tyg od porodu, bardzo obfity, pomimo, że kramiłam piersią dzień i noc do pierwszego roku życia!

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: pierwszy okres po porodzie

                              po 3 porodzie dostałam po 8 miesiącach,obfity-bardzo






                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: pierwszy okres po porodzie

                                Ja karmie piersia, a dostalam 2 miesiace po porodzie, trwal tyle samo, co przed ciaza z roznica, ze nie bolalo wogole, a przed ciaza minimalnie bolalo czyli nieduza roznica:0










                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X