Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranne nudności

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poranne nudności

    Kiedy poranne nudności mogą się pojawić? Ja jeszcze nie mam i nie wiem kiedy się ich spodziewać? Nie żebym specjalnie chciała, ale... warto wiedzieć zawczasu
  •    
       

    #2
    Myślę, że nie ma reguły, jedni je mają, inni po prostu nie, a pojawić się mogą w każdym momencie, ale chyba nie póżniej, jak do połowy ciąży!

    Skomentuj


      #3
      Ja miałam prawie od samego początku ciąży, tak gdzieś do ponad połowy, z czasem robią się coraz słabsze, na szczęście.

      Skomentuj


        #4
        No i co pojawiły się?

        Skomentuj


          #5
          Z tego co wiem i ja miałam je na początku ciąży, później już słabną i w końcu ich nie masz, i jest dobrze, ogromna ulga...

          Skomentuj


            #6
            Czyli jednak dopadają większość z nas

            Skomentuj


              #7
              Oj, chyba coś się jednak zaczęło... Zwłasza zaraz rano, jak tylko wstanę z łóżka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja mam wieczorne

                Skomentuj


                  #9
                  a ja miałam od 2 miesiaca az do konca 5go i nie mam co wspominac bo chyba duzo schudłam,wszystko bylo wyłaczone z mojego jadlospisu.Jadłam Wasez serkiem topionym i chyba to tyle :O bo nic nie moglam jesc , do tej pory herbate pije z musu...a i u mnie trwały całymi dniami

                  pozniej sie skonczyło na szczescie a dzidzius i tak jest zdrowiutenki
                  tak juz musi byc

                  podobno jak kobieta ma wymioty to jej organizm pozbywa sie toksyn, w moim przypadku wszystko, nawet jajka były toksyczne
                  Kinia & Aminka

                  Skomentuj


                    #10
                    Słuchajcie, lekarz mi powiedział (jak byłam w ciążach), że jak mdli, to znaczy że dobrze! Wiem, że to wcale nie fajne uczucie, ale jednak pozytywne. Wytrzymacie!!!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      A jak nie mdli to niedobrze? :| Myślę, że to nie ma reguły, moja przyszła teściowa mówi, że przy obojgu dzieciach nie miała żadnych mdłości. Moja mama podobnie. Ja mam tylko w samochodzie i popołudniami, a rano jest ok (na razie, może potem przyjdą)

                      Skomentuj


                        #12
                        Rety dziewczyny,ja mam mega mdlosci i to nie tylko poranne ale przez caly dzien ;/ Przez to nie mam ochoty na nic - nawet woda mi nie pasuje, nie mowiac o innych rzeczach.Mimo to zmuszam sie do jedzenia a pozniej albo wymiotuje albo mecze sie trawiac to co zjadlam..no i nie moge pracowac - normalnie sie nie da ;( Teraz jestem na L4 ale sie zastanawiam ile tak wytrzymam w domu - cale dnie leze w lozku i nic mi sie nie chce.Moze macie jakies zlote metody na taki stan????Pomocy...

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez groszek Pokaż wiadomość
                          Myślę, że nie ma reguły, jedni je mają, inni po prostu nie, a pojawić się mogą w każdym momencie, ale chyba nie póżniej, jak do połowy ciąży!
                          Oczywiście, że nie ma reguły co do nudności, jedne je mają inne nie i moga pojawić się w każdym momencie, masz racjeAle nie zgodzę się z Tobą w kwestii, że występują do połowy ciąży...Niektóre kobiety mają nudności i do końca, a wiem to po własnych doświadczeniach. Miałam nudności od początku do 6-ego miesiąca a później wróciły na początku 8-ego miesiąca ciąży, położna powiedziała mi, że u niektórych kobiet nudności wracają ok 32tyg. ciąży i jest to normalne więc się troszkę uspokoiłam.
                          Słyszałam też, że rodzące kobiety maja wymioty i to silne, u mnie na szczęście obyło się już bez tego
                          Last edited by Jasmin; 21-08-2008, 21:17.

                          Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                          Różności do postów
                          GALERIA OLAFKA

                          Skomentuj


                            #14
                            Teraz mam takie huśtawki. Czasem dwa dni spokoju, ale czasem jak złapie, to ciężko... ble... Ale jakoś specjalnie z tym co jem, to nudności nie łączę. Na pewno jest źle jak dopada mnie głód!

                            Skomentuj


                              #15
                              Głód w ogóle jest wrogiem kobiet w ciąży. Nie radzę doprowadzać się do takiego stanu, bo można nawet zemdleć.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X