Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zawroty głowy w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zawroty głowy w ciąży

    Czasami mam zawroty głowy. Jestem na początku ciąży, może dlatego? Czy to z czasem minie, bo boję się czy wszystko jest w porządku?
  •    
       

    #2
    Też tak miałam na początku ciąży, lekarz powiedział mi, że to są zmiany hormonalne i tyle... na szczęście długo mnie nie męczyło.

    Skomentuj


      #3
      Dzięki za odpowiedź, chyba masz rację, że to sprawa hormonów, bo już jest lepiej

      Skomentuj


        #4
        Ja też tak mam. Najpierw (jeszcze nie wiedzałam, że to ciąża) miałąm taki sekundowe zaćmienia po prostu robiło mi się ciemno, ktos coś do mnie mówił, a tu nagle cyk, ciemno, zawrót głowy. Teraz to już przeszło, ale kręci się przy wstawaniu

        Skomentuj


          #5
          z tego co wiem to w ciazy czesto wystepuja zawroty glowy, to ma podobno zwiazek z cisnieniem.Ja tez tak mialam na poczatku, szczegolnie rano jak wstawalam z lozka, ktoregos razu jak mnie zamroczylo w lazience to az sobie guza na czole nabilam bo wpadlam na sciane no ale od tamtej pory sie nauczylam, ze jak wstaje rano z lozka,to najpierw musze usiasc,poczekac az mi sie rozjasni w glowie i dopiero wstaje.

          Skomentuj


            #6
            kasiu
            koniecznie powiedz o tym swojemu lekarzowi!!!
            omdlena, omdleniami ale zawroty głowy w ciąży są dość niepokojące i niebezpieczne dla Waszego zdrowia
            przeanalizuj jak często to Ci się zdarza i fakt to ma związek z ciśnieniem, a jak wiadomo ciśnienie to sprawa priorytetowa w ciąży!!!

            dbaj o siebie, o Was

            Skomentuj


              #7
              Ja też miałam zawroty głowy na początku ciąży chociaż ciśnienie miałam super. lekarz powiedział, ze to burza hormonów i dlatego tak sie dzieje. Przecierpiałam i przeszło. Teraz jestem w 31 tc i zawroty zdarzają się nadal ale już nie tak często jak w I trymestrze. Da się to przeżyć Kontroluj ciśnienie, jesli jest ok to nie ma co zaraz panikować. Ja mam 120/80

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zawroty głowy w ciąży

                też miałam na początku ciąży zawroty głowy, nawet pod koniec mi się zdarzyło, ale lekarze mówili, że to normalne, szczególnie rano bardzo mi się kręciło w głowie.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X