Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bardzo niskie ciśnienie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bardzo niskie ciśnienie

    Podczas dzisiejszego pomiaru ciśnienia okazało się, że jest ono bardzo niskie, tzn wynosi 95/46. Jaka może być tego przyczyna? Wiem, że kobiety ciężarne często mają obniżone ciśnienie, no ale chyba nie aż tak bardzo! Czy znacie jakieś sposoby na podniesienie ciśnienia??? (oprócz picia kawy, ponieważ zażywam preparaty żelaza, a kawa utrudnia jego przyswajanie)
  •    
       

    #2
    CZesc.
    Mi tez raz zdazylo sie podczas pierwszej ciazy bardzo niskie cisnienie, a mianowicie 95/45. Polozna zapytala mnie tylko jak sie czuje, czulam sie dobrze nieodczuwalam wogole iz mam tak niskie cisnienie, chociaz przez cala ciaze mialam cisnienie niewyzsze niz 100/70. Mysle, ze niema sie czym przejmowac jezeli wszystkie badania wychodza prawidlowo.
    Wiktoria - 23.11.2004r
    Filipek - 22.10.2008r

    Skomentuj


      #3
      W ciąży niskie ciśnienie jest dość powszechne, nie musisz go podnosić, a jak już bardzo musisz, to idź na spacer, albo wykonaj lekkie ćwiczenia dla kobiet w ciąży . Poza tym ciśnienie było niskie również dlatego, że było mierzone na początku dnia . Nie martw się .

      Skomentuj


        #4
        ja też miałam bardzo niskie ciśnienie w ciąży,
        nie podnosiłam go, bo nie było takiej potrzeby inne wyniki były dobre,
        a ja czułam się dobrze,
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #5
          A jak już musisz koniecznie podnieść to to gotującej się wody wrzucić pokrojony w plasterki imbir,
          zostaw na ogniu jeszcze przez 3 min. Jak napój nieco przestygnie,
          można dodać sok z cytryny i miód. Dodatkowe ++? Działa przeciwwymiotnie .

          Skomentuj


            #6
            Siostra mi ostatnio mierzyła ciśnienie to tez miałam niskie ;D
            Ale to normalnie w czasie ciąży bo dzidziuś zabiera nasza energie i dlatego jesteśmy leniwe oraz ospale .

            Skomentuj

                   
            Working...
            X