Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szkoła rodzenia lublin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    szkoła rodzenia lublin

    Witam Was dziewczyny! Mam na imię Agata. Chcę Was zapytać ile kosztuje szkoła rodzenia w Lublinie i czy któraś z Was chodzi do szkoły rodzenia na Al. Racławickich (jaki jest koszt, opinie)?
  •    
       

    #2
    a oni nie mają strony internetowej?

    Skomentuj


      #3
      nie niestety nie mają stronki

      Skomentuj


        #4
        jeśli chodzi Ci o tą przy kościele garnizonowym, to płaci się "co łaska" czyli tyle ile się uważa. Więc możliwe że jest to najtańsza z lubelskich szkół rodzenia (ostatnio pytałam o Lubartowską - 200zł, przy innych szpitalach ok. 400, 500) Stawia się tam nacisk na naturalne rodzenie. Mi osobiście nie podobał się sposób w jaki były prowadzone zajęcia - a dokładnie podejście jakie prowadząca miała do mojej osoby...

        Skomentuj


          #5
          dziękuję z odpowiedź

          Skomentuj


            #6
            Odp: szkoła rodzenia lublin

            Znam bezpłatną szkołę rodzenia w Lublinie przy kiepury. Nazywa się Twoja Położna. Zajęcia są fajnie zorganizowanie, tematycznie i przede wszystkim w kameralnych grupach. Można chodzić z partnerem. Zależy oczywiście, czego oczekujesz od szkoły.

            Skomentuj


              #7
              Odp: szkoła rodzenia lublin

              Ja chodziłam do szkoła rodzenia lublin Czekając na Cud i jestem zadowolona. Co prawda nie była co łaska ale warto było zainwestować byłam spokojniejsza przy porodzie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: szkoła rodzenia lublin

                Moim zdaniem to jest bardzo ciekawy wątek który na pewno zainteresuje bardzo dużo osób.Jestem tego pewny nawet na 100 procent.
                https://odpustowe.pl/kategoria-produktu/party-time/

                Skomentuj

                       
                Working...
                X