Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W którym tygodniu dowiedziałyście się o ciąży ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    W którym tygodniu dowiedziałyście się o ciąży ?

    Ja dowiedziałam się w 6 tygodniu i była to dla mnie cudowna wiadomość A jak było u Was ?
    116
    1-2
    11,21%
    13
    3-4
    37,93%
    44
    5-6
    37,93%
    44
    7-8
    9,48%
    11
    9 i później
    3,45%
    4

  •    
       

    #2
    ale tak dowiedzieć sie z badania na 100% ??? to ja w 6 tyg. również

    ale że jestem w ciąży wiedziałam już po 2 tyg. od zapłodnienia, bo nie dostałam okresu, a u mnie wszystko chodziło zawsze jak w zegarku, dlatego znam nie tyle datę dzienną poczęcia mojego Malucha, co nawet mogę podać godzinową hehe

    Skomentuj


      #3
      U mnie byl to poczatek 6-go tygodnia jak ginekolog potwierdzil pozytywny wynik testu ciazowego

      Skomentuj


        #4
        U mnie również był to początek 6-go tygodnia. Rano zrobiłam sobie test a widząc wynik jak szalona tańczyłam po całym mieszkaniu wydając jakieś dziwne okrzyki
        Dla pewności jeszcze tego samego dnia wybrałam się do ginekologa potwierdzić wynik testu.
        Było to dwa dni przed urodzinami męża. To właśnie ode mnie dostał najwspanialszy prezent.


        Skomentuj


          #5
          Ja się dowiedziałam będąc w 4 tygodniu (nie dostałam okresu i zrobiłam test)
          ale lekarz potwierdził mi ciąże w 7 tygodniu.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #6
            ja jak tylko okres mi sie spoznil czyli jakis 3 tydzien



            Skomentuj


              #7
              ja w 3 tyg zycia plodowego, ok tygodnia po spodziewanej @ robilam test, a u lekarza to nie pamietam dokladnie kiedy potwierdzil to bylo chyba kolo 6-7 tygodnia od poczecia.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                pieczulka a no właśnie u mnie podobnie teraz sobie myślę. Moje dziecię poczęło się 7 czerwca, a 22 miałam dostać planowaną miesiączkę. A 30 czerwca zrobiłam test (chociaż wiedziałam co jest grane)
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  U mnie to był początek 6 tygodnia. Może bym się dowiedziała z tydzień
                  lub dwa wcześniej gdyby mnie testy ciążowe nie robiły w konia


                  Skomentuj


                    #10
                    Ja dowiedziałam się bardzo wcześnie, bo 5 dni przed terminem miesiączki zrobiłąm Betę. Wiedziałam że to jeszcze nic pewnego, ale miałąm ogromną nadzieję i wielką wiarę, że wszystko będzie dobrze. W 6 tyg 0 dni Ginek potwierdzi ciążę i zobaczyłam moje maleństwo z bijącym serduszkiem
                    8.03.2008 - puste jajo płodowe
                    14.02.2009 - histeroskopia (usunięcie przegrody macicy)

                    23 dc - Beta HCG 9,1 mIU/ml
                    34 dc - Beta HCG 6378,0 mIU/ml
                    42 dc - bijące serduszko, CRL 3,6 mm

                    Moje największe szczęście - Fasolinka - 7 tydz. i 5 dni
                    10 tydz i 2 dni
                    Czekamy na Ciebie dziecinko

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja rowniutko w 6tygodniu poszlam do gina i potwierdzil ciaze
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja dowiedziałam się że jestem w ciąży jak zrobiłam sobie test, tydzień później byłam u ginekologa i potwierdził ciąże byłam w 6 tyg i 6 dniu. Martwiłam się czy wszystko ok bo miałam nieregularne miesiączki i dostałam od ginka tabletki na wywołanie okresu, a byłam już w ciąży (2 testy nie wykazały ciąży- robiłam przed wzięciem tabletek).
                        Strasznie się cieszyłam jak na Usg po raz pierwszy zobaczyłam bijace serduszko mojej żabki
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          #13
                          ja o pierwszej ciazy dowiedzoalam sie dosc pozno w 8 tygodniu a o drugiej juz na drugi dzien wiedzilam ze cos sie dzieje po tygodniu zrobilam sobie test i okazalo sie ze jestem w 2 tygodniu ciazy

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja właściwie podejżewałam w 4 tygodniu po pierwszym teście, który był jeszcze słaby ale już coś tam pokazywał, w 7tygodniu z hakiem było potwierdzenie lekarki. We wtorek to było, 9 grudnia, 10 grudnia było drugie usg, bo dzień wcześniej miałam pusty pęcherz i pani doktor nie była pewna, czy widzi dobrze to co podejrzewa(pęcherzyk płodowy wydawał się jej za duży), no i zobaczyła dwójkę dzieciaczków w pełnej krasie. Dodam ,że następnego dnia 11 grudnia miałam urodziny, więc miałam ładny podwójny prezent urodzinowy


                            Skomentuj


                              #15
                              ja dowiedziałam sie o ciąży w 3 tyg. nie dostałam okresu, więc zrobiłam test.
                              tydz.poźniej lekarz potwierdził




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X