Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciaza 3 miesiace po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ciaza 3 miesiace po porodzie

    hej dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was zaszła tak szybko po porodzie w ciaze ja dzis sie własnie dowiedziałam ze jestem w ciazy a 3 miesiace temu urodzialm coreczke.Czy to nie za szybko dla mojego organizmu i moze zle to wplynac na nowe malenstwo
  •    
       

    #2
    Napisane przez luska884 Pokaż wiadomość
    hej dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was zaszła tak szybko po porodzie w ciaze ja dzis sie własnie dowiedziałam ze jestem w ciazy a 3 miesiace temu urodzialm coreczke.Czy to nie za szybko dla mojego organizmu i moze zle to wplynac na nowe malenstwo
    Witaj, a rodziłaś cesarką czy naturalnie? bo po ceasrce można zajść w ciąże po roku dopiero..

    Nie martw się.. moja kuzynka zaszła też tak szybko jak Ty w 2 ciążę i z tego co wiem to wszystko skończyło się bardzo dobrze..

    A swoją drogą GRATULUJĘ!!!

    Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Czesc zgadzam sie z moja przedmowczynia,jezeli rodzilas naturalnie powinno byc ok;Coprawda lekarze zalecaja 2 lata przerwy po kazdej ciazy zeby organizm mogl sie w pelni zregenerowac ale nie znaczy to ze jak bedziesz wczesniej w ciazy to jest to niebezpieczne.Gratulacje

      Skomentuj


        #4
        troche zazdroszcze ja urodzilam 2 miesiace temu i mimo ze nie chce jeszcze kolejnego dziecka to tesknie za tym jak moja dzidzia i ja bylysmy jednym i juz sie nie moge doczekac kiedy znow bede w ciazy



        Skomentuj


          #5
          U mnie było 9 lat przerwy ale mam dobrą znajomą która ma 2 dzieci między którymi jest dokładnie 1 rok i 5 dni różnicy. Teraz mają 11 i 12 lat, a znajoma ma teraz jeszcze 6 miesięczne dziecko.Mówila że ciężko było bo niemiała żadnej pomocy typu teściowa czy mama ale miała wyjątkowo grzeczne dzieci i cale noce przesypiały już od trzeciego miesiąca i nie chorowaly.Ale ja osobiście nie wyobrażam sobie żeby u mnie tak było bo mi ciężko z jednym małym.Ale myślę że dasz sobie radę, życzę powodzenia.


          Skomentuj


            #6
            no ja w sumie tez znam dwoch braci z czego jeden urodzil sie w styczniu a drugi w grudniu tego samego roku



            Skomentuj


              #7
              luska884 myślę że Twojemu organizmowi nic nie będzie.Co prawda ja mam tylko jedno dziecko , ale np.moja Mama zaszła w ciąże w 4 m-cu po porodzie mego brata(mamy 3 dni różnicy w urodzinach).A potem były 3 lata różnicy ale to inna bajka.
              Także głowa do góry , musisz nazbierać sporo energii.GRATULUJĘ!
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Mój mąż też ma brata 12 miesięcy młodszego, czyli teściowa zaszła w ciaże
                gdy mój mąż miał 3 miesiące (identycznie jak u Ciebie).I moja teściowa i mój
                szwagier to okazy zdrowia.
                I co jeszcze.... mój mąż urodził się z wagą 4,2kg a jego brat 4kg. Więc też
                dorodny chłop.....
                nie martw się wszystko będzie dobrze
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  Wiesz co, zapomnialabym,moja starsza siostra jest z lipca a ja z maja nastepnego roku...moja mama tez dlugo nie czekala

                  Skomentuj


                    #10
                    Hej ja tez jestem takim dzieckiem poczetym 3 miesiace po porodzie i....jestem zdowa nic mi nie brakuje takze chyba nie masz sie czym martwic
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      dzieki dziewczyny możne i rzeczywiscie nie mam co sie martwic ale po pierwszej ciazy i porodzie strasznie panikuje

                      Skomentuj


                        #12
                        luska, wszystko bedzie dobrze, kazda ciaza jest inna!
                        3mamy za Was kciuki! nie stersuj sie(wiiem ze latwo tak mowic)dzidzi nic nie bedzie i tak wszystko co potrzebuje wyciagnie z ciebie , a ty dbasz o siebie wiec nic jej nie bedzie brakowac i bedzie git

                        Skomentuj


                          #13
                          Jeśli nie rodziłaś przez cesarskie cięcie to nie masz się czym martwić. Wszystko będzie dobrze.

                          Zastanawiam się tylko do jakiego czasu możesz karmić piersią pierwsze maleństwo, bo to chyba później ma jakiś wpływ na rozwój płodu.

                          Skomentuj


                            #14
                            luska884 przepraszam bardzo ale dopiero doczytałam o Twojej sytuacji i bardzo mi przykro z powodu pierwszej dzidzi i mój post był nie na miejscu.Teraz napewno wszystko będzie dobrze dbaj o siebie i się nie stresuj bo to ma wpływ na dzieciątko w brzuszku i bądź dobrej myśli. Pozdrawiam.


                            Skomentuj


                              #15
                              Hej ja mam troszke podobna sytuacje do ciebie , mam corcie ktora ma 9 mieisecy a jestem w ciazy w 5 miesiacu ... i ci powiem ze sama bylam zszokowana ze tak szybko zaszlam w ciazy bo faktycznie nie zabezpieczalismy sie ale staralisym sie uwazac zeby nie trafic na te dni. ale widocznie tak mialo byc i sie cieszymy niezmiernie . Ja mialam cesarke wiec wiem ze druga dzidzie na pewno tez tak urodze .. trosze sie boje tego wszystkiego ale jestem bojowo nastawiona i wierze ze damy rade :-)
                              Pozdrawiam
                              Katarzyna

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X