Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czyzby sie zaczynalo powoli???!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    no i jak tam Qzka? daj znać jak tylko wyjdziesz ze szpitala!!! trzymam kciuki!:*****

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      hey dziewczyny ja juz dzis w domku mialam rodzic naturalnie a skonczylo sie cesarka bo wody mi odeszly a ani skurczy ani rozwarcia a malemu tetno spadalo:/ malutki zdrowy, 2,400 kg i 47 cm, taka kruszynka.

      Skomentuj


        #18
        Qzka to gratulacje,
        Masz już swoją kruszynkę przy sobie, zdrową i to najważniejsze,
        Mój też był taki maleńki więc wiem co to za maleństwo, co się prawie w jednej ręce mieści, no przesadzam trochę...
        mój miał 46cm i 2260g więc niewiele mniej od Twojego,
        a czy synek zaliczony jest do wcześniaków?

        wracaj szybko do formy i z maleństwem na spacerki...
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #19
          Qzka.. moje GRATULACJE!!
          Wracaj do sił;-) i pochwal się nam swoim maleństwem:-)
          A imię już wybrane;]?

          Trzymaj się cieplutko !:*

          Skomentuj


            #20
            Qzka wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa!

            Skomentuj


              #21
              Gratulujemy
              Jak się czujecie?
              Pozdrawiamy gorąco!
              jagodzianka

              Skomentuj


                #22
                maly zaliczony jest do wczesniakow a na imie ma alanek, czujemy sie dobrze tylko ja jeszcze jestem obolala po cesarce, ciesze sie ze juz mam to za soba, nie chcialabym przezyc tego stresu jeszcze raz, kolo mnie dziewczyna rodzila normalnie i tak strasznie sie darla a ja znowu po cesarce myslalam ze nigdy sie ten bol nie skonczy i w zasadzie juz sama nie wiem co gorsze czy naturalny czy cesarka:/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Qzka- gratulacje

                  AMELKA 08.02.2007

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez QZka7 Pokaż wiadomość
                    hey dziewczyny ja juz dzis w domku mialam rodzic naturalnie a skonczylo sie cesarka bo wody mi odeszly a ani skurczy ani rozwarcia a malemu tetno spadalo:/ malutki zdrowy, 2,400 kg i 47 cm, taka kruszynka.
                    Serdecznie gratuluję
                    Jak się macie?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: czyzby sie zaczynalo powoli???!!!

                      też popieram telefon do ginekologa, w razie takich wątpliwości lepiej się upewnić, nigdy nie wiesz jak to będzie. a jak jak bedziesz spokojniejsza to i dziecku na zdrowie wyjdzie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: czyzby sie zaczynalo powoli???!!!

                        Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość

                        A do tego szpitala to radzę szybciej niż wolniej, bo pępowina może
                        wydostać się razem z wodami. Wówczas dzidzia może być niedotleniona.
                        Na szkole rodzenia mówią, że jak wody odejdą i nie są brudne to nie trzeba się spieszyć do szpitala. Mi wody odeszły na sali porodowej pod prysznicem dopiero. Poród zaczął się od skurczy co 4 minuty

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: czyzby sie zaczynalo powoli???!!!

                          ja w pierwszej ciąży miałam poród wywołany także wody mi odeszły na łóżku porodowym wczesniej nie było żadnych objawów gdyz synkowi nie spieszyło się na świat przyszedł po terminie, córka w sumie 3 dni przed planowanym terminem, ale przez cięcie także tez nie doczekałam momentu odejscia wód

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: czyzby sie zaczynalo powoli???!!!

                            u nas nie doczekaliśmy tego momentu, wody odeszły juz w szpitalu

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: czyzby sie zaczynalo powoli???!!!

                              Mnie wody odeszły jeszcze w domu, nie było to jednak takie nagłe chluśnięcie jak to sobie wyobrażałam, a delikatne sączenie, więc na początku myślałam, że po prostu nie zdążyłam do toalety. Pojawiły się jednak również silniejsze skurcze, więc zdecydowaliśmy się z mężem pojechać do szpitala i tam okazało się, że wody już odeszły. Oznaki porodu mogą być bardzo różne, warto przed rozwiązaniem trochę poczytać na ten temat, żeby pozostać czujną Polecam zwłaszcza ten artykuł http://lovi.pl/pl/ciaza-i-porod/232 Nasze ciało już na kilka tygodni przed da nam wyraźne znaki, trzeba tylko umieć je odszyfrować

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X