Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak pokazać maluszka znajomym? :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak pokazać maluszka znajomym? :)

    Jakie macie pomysły na prezentację dzidziusia znajomym? My chyba do "starszej" części rodziny i znajomych wyślemy tradycyjne karteczki ze zdjęciem maleństwa, a do młodszej części e-karteczki
    Znalazłam np. taką zabawną animowaną:
    http://www.babyk.pl/kartkaBabyK2,f40...c5ce11675.html
    Dla imprezowych świeżych tatusiów są też takie wersje:
    http://babyk.pl/e-zaproszenie_na_pepkowke.html
  •    
       

    #2
    ja jakos nie informowalam rodziny ze corka mi sie urodzila. roznioslo sie poczxta pantoflowa. kto chcial przyszedl zobaczyc. chociaz to mile dostac taka karteczke. widzialam takie w holandi. mi sie to podoba
    Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

    http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



    http://perlasta.blogerki.pl/

    Skomentuj


      #3
      e-karteczki narodzinowe

      Super te karteczki! Przy następnym dzidziusiu na pewno będziemy takie wysyłać - aż dziwne, że tym nie pomyśleliśmy
      Też ma to ten plus, że zostaje w skrzynce mailowej i jak ciocia z wujkiem zapomną kiedy dzieciaczek ma urodziny to mogą sobie zajrzeć do e-karteczki

      Skomentuj


        #4
        ja chcialam tak, rozeslac kartki ze zdjeciem , powiadomic rodzinke z daleka ze nam sie synek urodzil, ale jednak w ferworze walki sie o tym zapomnialo, tylko do jednej cioci z angli (bratowej dziadka) wyslalam list i zdjecia gabrysia i rodziny bo dawno w Polsce jej nie bylo i juz chyba sily na to nie ma...

        Skomentuj


          #5
          witajcie,
          Ciekawy pomysł szkoda, że muszę czekać kilka miesiecy

          Jak urodziła się mój pierwszy syn to zwyczajnie zainteresowanych zapraszałm do domu na tak zwane "ogledziny" - te karteczki to nie tylko ciekawy ale mniej uciążliwy pomysł

          Skomentuj


            #6
            Bardzo ciekawy pomysł z tymi e-karteczkami, a jeszcze lepszy z zaproszeniem.

            Pomysł tak mi się spodobał, że od razu zachowałam sobie linka - na pewno się przyda za półtora miesiąca
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak pokazać maluszka znajomym?

              my zaprosiliśmy znajomych do nas do domu jak zawsze z tą różnicą że tym razem był z nami maluszek, było cudownie, wszyscy patrzeli i się zachwycali.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak pokazać maluszka znajomym?

                u nas kto chciał poznać córkę ten poznał ją w czasie wizyty u nas. Drzwi nie zamykały się A ci, którzy są daleko i nie mogą przyjechać w każdej chwili z dnia na dzień poznali ją na FB w prywatnych wiadomościach.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak pokazać maluszka znajomym?

                  no z tym to róznie gdyz jest mnóstwo wierzeń na temat rzucania uroków. NAs znajomi odwiedzili w późniejszym czasie nie zaraz po porodzie. Byli wyrozumiali i poczekali az się zaklimatyzujemy w domku

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak pokazać maluszka znajomym?

                    Ja specjalnie nie informowałam znajomych. Napisałam smsa do niektórych i tak dalej poszła wieść w świat.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak pokazać maluszka znajomym?

                      Dzisiaj chyba naturalnym jest rozsyłanie do znajomych smsów lub mmsów z informacją o narodzinach dziecka, a do najbliższej rodziny dzwonienie. U nas zajął się tym tatuś maleństwa.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak pokazać maluszka znajomym?

                        zazwyczaj tuz po porodzie rodzice rozsyłają zdjecie z informacją o tym

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak pokazać maluszka znajomym?

                          ja gdy urodziłam to napisałam rodzinie i bliskim koleżankom że urodziłam córkę albo syna i ze zapraszam w odwiedziny jak dojdę do siebie po porodzie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak pokazać maluszka znajomym?

                            Świetny pomysł z kartkami, my głównie mmsy rozsyłaliśmy, ale babciom wysłaliśmy zdjęcia wywołane na papierze.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak pokazać maluszka znajomym?

                              U nas tradycyjnie mąż obdzwaniał całą rodzinę i wysyłał zdjęcie telefonem jakoś szczególnie nie informowaliśmy dalszych znajomych czy dalszej rodziny, sami po jakimś czasie dowiedzieli się od kogoś kto już wiedział

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X