Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy wreszcie zobaczę brzuszek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy wreszcie zobaczę brzuszek?

    Dziewczyny, kiedy u was zaczął pojawiać się brzuszek? Ja jestem co prawda na początku ciąży, ale... Czy można jakoś wyczuć powiekszającą się macice?
  •    
       

    #2
    To chyba jest indywidualna sprawa. U mnie widać brzusio, tak faktycznie, było ok 4 miesiąca.

    Skomentuj


      #3
      U mnie podobnie jak u małegoczłowieka, ale mam koleżankę którą wywaliło bardzo wcześnie. I potem dowaliło mocno pod koniec. Jednym słowem spora była... ale i dzidzia, coś dobrze ponad 4 kilo!

      Skomentuj


        #4
        ponad 4 kilo dzidzia, to faktycznie sporo...

        Skomentuj


          #5
          ja pod koniec 4go miesiaca choc to zalezy jak mama jest zbudowana...spokojnie jak przyjdzie koniec ciazy to bedziesz marzyła o tym zeby juz ten brzuszek zniknal a pojawila sie dzidzia na rekach i to nie tak do konca z checi poznania potomka a raczej z pragnienia zobaczenia swojej pipuszki, wykapania sie w wannie (ciezko jest a moj brzusio nie byl az tak wielki),schylania itp ciąża jest piekna
          Kinia & Aminka

          Skomentuj


            #6
            mój synek też miał ponad 4 kg jak sie rodził a brzusio dopiero w 5 miesiacu ale za to w 6 juz swoic kolan nie widziałam a w 8 to nawet ziemi metr przed soba

            Skomentuj


              #7
              Kurde ja to w ogóle mam taki mały brzuszek nieciążowy, i w ogóle jestem wielka 180/78, a co będzie potem

              Ale nieważne, uniosę nas, byle dzidzia była zdrowa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                U mnie było wiadać pod koniec 4 m-ca, a teraz rośnie w zastraszającym tempie...


                Skomentuj


                  #9
                  U mnie też od 4 miesiąca, ale jak się pokazał to teraz rośnie jak na drożdżach

                  Skomentuj


                    #10
                    Podobne szczupłe osoby mają przybrac więcej na wadze a ja pomimo tego ze jestem strasznie chuda to brzuch uwidocznił mi się dopiero pomiędzy 5 a 6 m-cem w twj chwili jestem w 8 i też nie mam dużego brzucha a dzidzia waży trochę więcej jak powinna

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11


                      w pierwszej ciazy byl widoczny od 4 miesiaca a w 2 pojawil sie okolo 5)
                      Wiec nie ma reguly
                      pozdrawiam,
                      D

                      Skomentuj


                        #12
                        mój brzuszek wywaliło na początku 6-go miesiąca a teraz kończę 7 i już nie chodze tylko się tocze)

                        Skomentuj


                          #13
                          U mnie tez jeszcze nie widac brzuszka chociaz jestem juz w 15 tygodniuwiem,ze nadejdzie taki dzien,ze bede miala go juz dosc i bede chciala jak najszybciej urodzic,ale jak narazie juz sie nie moge doczekac brzuszka i ruchow mojej dzidzi

                          Skomentuj


                            #14
                            u mnie pojawil sie brzuszek zaraz jak tylko zrobilam testy
                            a tak powaznie juz ok 3/4mc mialam juz spory bebenek teraz jestem w 8mc niby nie jest duzy(w porownaniu z brzuszkiem mojej siostry) ale marze juz o tym by wziac dzidzie na lapki i moc swobodnie sie poruszac tak wiec ciesz sie jeszcze widokiem swojej"cytrynki" bo wkrotce za nia zatesknisz

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja miałam widoczny brzuszek już pod koniec 3=ciego miesiąca,gdyż mam dośc dużą macicę,która pod wpływem ciąży bardzo szybko się powiększa{tak powiedział ginekolog} choc dzieci nie były aż tak duże{około 4kg}jak jechałam do porodu w szpitalu na izbie pytali czy to ciąża bliżniacza.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X