Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwas foliowy w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • beatris20
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Janse, trzeba słuchać lekarza ale już nie raz się przekonałam że jego wskazówki też warto konsultować. Lekarz też może być omylny
    dokładnie, i często są omylni lekarze... Wystarczy porozmawiac z farmaceutami jak trzeba srawdzać dawkowanie lekarzy, bo czasem potrafia wypisac dawki smiertelne...

    Leave a comment:

  •    
       

  • mikaa997
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    Napisane przez maja-z1986 Pokaż wiadomość
    to wszystko sprawa indywidualna, lekarz na pewno wie co zalecił, wątpię aby pomylił dawkowanie tak popularnego leku
    Janse, trzeba słuchać lekarza ale już nie raz się przekonałam że jego wskazówki też warto konsultować. Lekarz też może być omylny

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    Ja przed zajściem w ciąże łykałam kwas foliwoy i na poczatku I trymestru, potem już witaminki , obecnie Omegamed Optia z tym kwasem DHA dla zdrowego rozwoju maluszka, jest drogi ale podobno dobry . A teraz zacznę brac Prenatal.

    Leave a comment:


  • maja-z1986
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Ja miałam zalecenie łykać tylko jedną tabletkę dziennie ale wiem, że dwie tabletki to jeszcze bezpieczna norma. Spokojnie- słuchaj się lekarza
    to wszystko sprawa indywidualna, lekarz na pewno wie co zalecił, wątpię aby pomylił dawkowanie tak popularnego leku

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    Ja miałam zalecenie łykać tylko jedną tabletkę dziennie ale wiem, że dwie tabletki to jeszcze bezpieczna norma. Spokojnie- słuchaj się lekarza

    Leave a comment:


  • maja-z1986
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    Folik nie pomoże, nie takie jest jego zadanie.

    Leave a comment:


  • ewkowata
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    to prawda solga, ale też sam folik nie pomoże na mdłości czy wzdęcie, tu musi pomóc np Dobre Trawienie

    Leave a comment:

  •    
       

  • ewkowata
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    no w tych ziołach Dobre Trawienie też jest imbir i jeszcze, mięta i rumianek więc działają kompleksowo na dolegliwości brzuszkowe

    Leave a comment:


  • maja-z1986
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    Napisane przez solga Pokaż wiadomość
    co by nie było w ciąży, każdą niepewność lepiej konsultować z lekarzem.

    ewkowata - też piję zioła z tej firmy, tylko że energia i witalność, lekarz mi polecił na moją ospałość
    Masz rację, lepiej skonsultować z lekarzem. A ty dostałaś coś mocniejszego, czy masz brać po kilka tabletek tego kwasu foliowego? Folik ma 0,4mg, to musiałoby być sporo tabletek...

    Leave a comment:


  • erling
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    Dziewczyny co do dolegliwości - mi w ciąży bardzo pomagała herbata imbirowa (tylko czytajcie na opakowaniach ile faktycznie tego imbiru jest ) albo starty świeży imbir (zrobiony z tego napar) - ale on ma dość specyficzny smak - dobrze osłodzić sobie go trochę miodem. Przy tym wszystkie dolegliwości mi się kończyły

    Leave a comment:

  •    
       

  • ewkowata
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    masz rację z tym kwasem foliowym solga

    Leave a comment:


  • solga
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    ewkowata - ale co by nie było to kwas foliowy jest najważniejszy w ciąży baby and mama med może tylko wspomóc w dolegliwościach

    Leave a comment:


  • ewkowata
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    generalnie to fajne mają produkty na tej stronie, szkoda, że wcześniej tego nie odkryłam

    Leave a comment:


  • solga
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    co by nie było w ciąży, każdą niepewność lepiej konsultować z lekarzem.

    ewkowata - też piję zioła z tej firmy, tylko że energia i witalność, lekarz mi polecił na moją ospałość

    Leave a comment:


  • ewkowata
    replied
    Odp: Kwas foliowy w ciąży

    słyszałam, na innym forum, że dziewczynie tez zwiększył dawkę kwasu foliowego i jakoś to sensownie wytłumaczył, tylko już nie pamiętam o co tam chodziło. Ja w każdym razie biorę normalnie 1 i do tego piję zioła baby and mama med na trawienie, bo kiepsko z tym u mnie w ciąży, wkurzają mnie tylko te latające fusy

    Leave a comment:

       
Working...
X