Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak dbacie o zdrowie w ciąży???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak dbacie o zdrowie w ciąży???

    Jestem w ciąży i dbam o zdrowie!!! Zresztą zawsze tak robiłam. Zdrowe i smaczne jedzonko, soczki (naturalne witaminki...), ale sztuczne (te apteczne) też. Duuuuuużo snu, oczywiście kiedy tylko mogę... Spacery, unikanie stresu, jak się tylko uda

    A Wy, jak o siebie dbacie babeczki?
  •    
       

    #2
    Myślę, że każda z nas dba, bo to dla nas w tym momencie najważniejsze! Ja staram się jeść zdrowo, mam apetyt, nie da się ukryć!!! Lubię owoce i wyciskane świeżo soczki, mniam... i czekoladę, ale to akurat ograniczam, bo gdybym pochłaniała takie ilości, na jakie mam ochotę, to bym pewnie już pękła ze trzy razy

    Skomentuj


      #3
      A ja niestety dzieki calodziennym mdlosciom nie dam rady o siebie dbac...O ile przed ciaza codziennie jakis sport, salatki, chrupkie pieczywo to teraz zrobilam sie totalnie nieruchliwa (nawet na spacer nie mam ochoty) nie mowiac o pysznosciach...mam nadzieje ze to minie Babeczki! jak sie zmobilizowac???

      Skomentuj


        #4
        Witajcie
        Mdłości muszą minąć, nie słyszałam by kogoś gnębiły stale, w sensie przez całą ciążę... Może spróbuj podjadać migdały?

        I jak z mobilizacją? Myślę, że mimo tego że zwyczajnie się nie chce, to jednak trzeba się niestety przymusić do małego ruchu i w końcu organizm przywyknie do zmian.

        Skomentuj


          #5
          Ja miałam straszne mdłości ale już przeszło. A jak dbam o siebie i dzidziusia? odstawiłam całkowicie alkohol, jem dużo warzyw, owoców, biegam teraz trochę mniej niż na początku ciąży ale więcej spaceruję... Takie tam zwyczajne sprawy

          Skomentuj


            #6
            Witam wszystkie przyszłe mamy i nie tylko,pare razy spotkałam się z opinią że ciężarne nie powinny podnosić rąk do góry. Może któraś z Was spotkała się z tym mitem(a może to nie mit...) i może mi napisać o co w tym chodzi
            POZDRAWIAM
            Last edited by busorka; 23-10-2008, 15:02.

            Skomentuj


              #7
              ja miałam takie mdłości ż na zwolnienie poszłam bo i tak większość czasu w toalecie spędzałam
              a potem jak mi przeszło to różnie bywało bo nie zawsze mi się chciało spacerować, a jeść to różnie czsem miałam ochotę na pizze albo jakieś inne "niedozwolone" jedzonko i większości ulegałam sobie


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak dbacie o zdrowie w ciąży???

                najważniejsze to zdrowo się odżywiać pić dużo wody no i ruszać, reszta to wiadomo kwas foliowy, w razie niedoborów witaminki powodzenia.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X