Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

poradzcie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    poradzcie

    Witam wszystkie mamusie jestem w 36 tygodniu ciąży od rana mam maleńkie bule w dole brzucha coś troszkę przypominające bóle jak w czasie okresu trwają chwilkę i tak średnio co godzinkę albo częściej,rzadziej różnie ,boli mnie kręgosłup i ogólnie czuję się bardzo słaba.jutro mam wizytę u lekarza i nie wiem czy czekać do jutra czy dziś już dzwonić poradzcie może któraś miała podobne dolegliwości ,dodam jeszcze że jest to moja druga ciążą ale z pierwszą nie miałam żadnych bóli
  •    
       

    #2
    Napisane przez dor26 Pokaż wiadomość
    Witam wszystkie mamusie jestem w 36 tygodniu ciąży od rana mam maleńkie bule w dole brzucha coś troszkę przypominające bóle jak w czasie okresu trwają chwilkę i tak średnio co godzinkę albo częściej,rzadziej różnie ,boli mnie kręgosłup i ogólnie czuję się bardzo słaba.jutro mam wizytę u lekarza i nie wiem czy czekać do jutra czy dziś już dzwonić poradzcie może któraś miała podobne dolegliwości ,dodam jeszcze że jest to moja druga ciążą ale z pierwszą nie miałam żadnych bóli
    Ja jestem dopiero w 32 tyg. ciąży i też czasem mam takie bóle ale nie za często. Ja na Twoim miejscu pojechałabym dziś do lekarza, trzeba dmuchać na zimne. Nie musi się tam nic dziać ale warto sprawdzić zarówno dla Twojego jak i Dzieciątka dobra. Nie masz przecież nic do dtracenia a jeśli czujesz się niepewnie to nie zwlekaj.
    To już 36 tydź. dość zaawansowana ciąża więc ja bym to sprawdziła. Lekarze i szpitale po to są. Więc na spokojnie się spakuj i jedź do lekarza swojego albo do szpitala. Możesz jednak zadzwonić i powiedziec jak to wygląda, lekarz lub ktos w szpitalu powinien Ci powiedzieć dokładnie co powinnaś zrobić.
    Tylko się nie denerwuj, spokojnie
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj


      #3
      Idę wezmę ciepłą kąpiel i zobaczymy

      Skomentuj


        #4
        Tylko nie za ciepłą, bo to pobudza skurcze macicy, żebys nie urodziła. Zrelaksuj się, pomyśl i daj znać jak tam u Ciebie?
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          #5
          Jezeli bole sa nieregularne moga to byc tzw.skurcze przepowiadajace ktore raczej nie koncza sie porodem

          Skomentuj


            #6
            wykąpałam się siedzę sobie przed telewizorkiem i chyba do jutra jednak poczekam

            Skomentuj


              #7
              No to odpoczywajcie sobie teraz. Nie forsuj się i jutro do lekarza. No i oczywiście jak wrócisz to daj znać
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                witam właśnie wróciłam od lekarza powiedział abym się tym nie martwiła,ponieważ takie bóle będą się nasilały (organizm przyszykowuje się do porodu),dziś jest już lepiej ale strasznie boli mnie głowa idę troszkę się położę

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: poradzcie

                  to może być poród ale nie musi, poczekaj spokojnie na rozwój wypadków i się nie denerwuj, to najważniejsze. powodzenia.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X