Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poradzcie....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poradzcie....

    Witam wszystkich ... potrzebuje jakiejś rady .... A wiec wszystko polega na tym ,ze kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia znaczy był to stosunek przerywany ale każdy wie ze to nie jest żadna metoda ... no i jak sobie ostatnio policzyłam były to akurat dni płodne taki mi się wydaje ... Cały problem polega na tym ze wczoraj dostałam miesiączkę tak jak zawsze planowo ... w sumie nic by mnie nie zdziwiło bo zawsze mam krótka miesiączkę góra 4 dni i jest ona strasznie obfita a ta teraz szczerze tak jakby to ując bardziej nazwałabym to mocniejszym plamieniem niż miesiączka ... wczoraj możne tylko raz tak mocniej po mnie zleciało a tak prawie wcale a dziś to w ogóle ani bólu brzucha nic a zawsze umierałam z bólu ... wczoraj pobolewał ale nie tak jak zawsze i zastanawiam się czy mogłabym być w ciąży .Co wy o tym sądzicie poradźcie coś
  •    
       

    #2
    Zrób test będziesz spokojniejsza
    Wszystko jest możliwe...możesz plamić będąc w ciąży.
    Gdy ja byłam już w ciąży plamiłam w czasie kiedy miałam dostać planową miesiączke.
    A moja koleżanka miała miesiączkę przez 4 miesiące
    jagodzianka

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez dodziaaa Pokaż wiadomość
      Witam wszystkich ... potrzebuje jakiejś rady .... A wiec wszystko polega na tym ,ze kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia znaczy był to stosunek przerywany ale każdy wie ze to nie jest żadna metoda ... no i jak sobie ostatnio policzyłam były to akurat dni płodne taki mi się wydaje ... Cały problem polega na tym ze wczoraj dostałam miesiączkę tak jak zawsze planowo ... w sumie nic by mnie nie zdziwiło bo zawsze mam krótka miesiączkę góra 4 dni i jest ona strasznie obfita a ta teraz szczerze tak jakby to ując bardziej nazwałabym to mocniejszym plamieniem niż miesiączka ... wczoraj możne tylko raz tak mocniej po mnie zleciało a tak prawie wcale a dziś to w ogóle ani bólu brzucha nic a zawsze umierałam z bólu ... wczoraj pobolewał ale nie tak jak zawsze i zastanawiam się czy mogłabym być w ciąży .Co wy o tym sądzicie poradźcie coś
      Pamiętaj, że czasem psychika płata na figle i dlatego miesiączka się spóźnia lub jest "inna niż zawsze". Najlepiej zrób test! kosztuje to ok 10zł a będziesz spokojna. Tylko zrób go z moczu porannego, zebyś miała wieksze poczucie bezpieczeństwa. I możesz go powtorzyc za 2 tyg, bo wizyta u lekarza teraz nic ci nie da (chyba że leki antykoncepcyjne)
      Powodzenia!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        #4
        Dzięki właśnie tak myślałam o teście ale nie wiem czy juz by coś wykazał ... wiem ze psychika płata figle chociaż nie powiem,że wcale nie będę się gniewać jak zostanę mamą chciałam wiedzieć co wy byście zrobiły we takiej sytuacji

        Skomentuj


          #5
          ja bym najpierw zrobila test
          shannon

          Skomentuj


            #6
            tak jak juz pisaly dziewczyny kup test!!
            ja też bym sie nie pogniewala gdybym byla w ciaży

            Skomentuj


              #7
              FROCH chcesz druga dzidzie juz?
              shannon

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                bardzo bym chciała

                Skomentuj


                  #9
                  no to witaj w klubie froszku groszku, ja tez czekam na fasolke chociaz jakos sie specjalnie nie staramy i jeszcze w ciazy nie jestem,

                  Skomentuj


                    #10
                    ja jak zaszłam w ciążę to też się czułam tak jabym miała dostać okres, bolał mnie brzuch i w ogóle. Zrobiłam test i nic nie wykazał. Dopiero kolejny za niecały miesiąc pokazał że jednak dwie kreski
                    Więc nie sugieruj sie od razu wynikiem, chyba że jesteś już więcej niż 2 tyg po stosunku
                    Powodzenia


                    Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                    Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                    Ania i Jarek:

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja tez bym chciala jeszcze jedna dzidzie...maluchy moglyby sie razem bawic,poza tym dzieci tak szybko rosna

                      Skomentuj


                        #12
                        Tak poza tym Dodzia zrob test i powtorz go za jakis czas,u mnie pierwszy wynik byl negatywny...

                        Skomentuj


                          #13
                          No już prawie 3 tygodnie po stosunku ...

                          Skomentuj


                            #14
                            tak chyba bedzie najlepiej jutro kupie test ii zroibie go soebie w sobote rano bo najlepiej z pierwszego moczu tak ?? a jaki test dobry jest ??

                            Skomentuj


                              #15
                              Kupuj tescik
                              Ja robilam pierwszy jakies 2 tyg.po stosunku ale wyszedl pozytyny dopiero drugi,wtedy miesiaczka mi sie juz spozniala

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X