Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poradzcie....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Mi się nie spóźnia ale jestem taki jakby prawie go nie było ... w sumie nie powiem bo żyje nadzieja,że jak zrobię teścik wyjdzie pozytywny i ze będe mamusia ... a możesz mi jakiś dobry test poradzić

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja robilam clearblue czy cos takiego.One wszystkie sa dobre
      Jesli jestes w ciazy to ten najtanszy tez to pokaze

      Skomentuj


        #18
        To dobrze ... fajnie by było mieć takiego małego dzidziucha ... ... tylko wam pozazdroscic

        Skomentuj


          #19
          dodzia kup obojętnie jakiej firmy.jak jestes w ciazy to Ci wyjdzie..
          daj nam otrzywi~ście znac na forum

          dodzia a co do dzieci.....przyjdzie i czas na Ciebie...

          Skomentuj


            #20
            jasne ze dam znać a wy trzymajcie kciuki zeby były dwie kreseczki

            Skomentuj


              #21
              Tyle czasu od stosunku to napewno teścik juz wykaże czy jestes w ciążyja robilam tydzień po stosynku i wykazał. co prawda druga kreseczka była prawie niewidoczna, ale była, no a teraz z tej kreseczki jest Bartuś dziewczyny ja mam juz dwoje dzieci a przyznac sie musze że bardzo zazdroszcze mamusiom które sa obecnie w ciazy, gdyby tak los spłatał mi figielka to wcale bym sie nie pogniewała

              Skomentuj


                #22
                No teścik kupiony czekam do jutra rana ale mam stresa ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Trzymie kciuki
                  jagodzianka

                  Skomentuj


                    #24
                    Hej dziewczynyDzieci są super,zwłaszcza swoje,ja żałuję,że tak póżno to zrozumiałam...Też robiłam test akurat w dniu moich urodzin (35),myślałam,że oszaleję ze szczęścia,gdy zobaczłam upragnione dwie kreskiDodzia powodzenia życzę
                    AMELKA UR.27.03.2008

                    Skomentuj


                      #25
                      Dzięku dziewczyny ale niestety test wyszedł negatywny teraz nie wiem czy powtórzyć test czy niee ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Kurcze dodzia pewnie test sie nie myli...
                        Nie martw sie na pewno jeszcze zdazysz nacieszyc sie ciazowym brzuszkiem

                        Skomentuj


                          #27
                          niestety też tak myśle ... napewno zdąże ale smutno mi troszku ... no cóż na każdego przyjdzie pora ... najwidoczniej na mnie jeszcze nie przyszła ...

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez dodziaaa Pokaż wiadomość
                            Dzięku dziewczyny ale niestety test wyszedł negatywny teraz nie wiem czy powtórzyć test czy niee ...
                            Dodzia nie martw się, wszystko ma swój czas i miejsce. "Ktoś" tam na górze ma dla Ciebie dobry plan i wszystko w swoim czasie przyjdzie
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Poradzcie....

                              możliwe, że jesteś w ciąży ale nie jest to konieczne, mniejsze miesiączki mogą się zdarzać, przeanalizuj ostatnie dni, może jakieś odwodnienie, dużo sportu, stresu, zmiana miejsca, zmiana ciśnienia.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Poradzcie....

                                moja znajoma miała "miesiączki" do 8 miesiąca ciąży Także wszystko jest możliwe. U znajomych z kolei mieszkanie wynajmowała para, która dopiero w szpitalu, po rozpoczęciu akcji porodowej dowiedziała się, że będzie miała dziecko. Dziewczyna byłą zawsze grubawa, trochę utyła, miała miesiączki więc nie podejrzewała, że jest w ciązy....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X