Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ból w mostku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ból w mostku

    Jestem w 37 tc. i od trzech dni odczuwam ból w mostku. Jest to ból ciągły, a nie kujący i krótki.
    To jest takie uczucie, jakby się połknęło za dużą porcję pokarmu i stanęła ona w mostku (taki kluch). Nie wiem czy to może być efekt obrócenia się dziecka główką w dół i przez rozpychanie się, uciska na klatkę piersiową.

    Miałyście podobne dolegliwości? Co to może oznaczać i jak można sobie pomóc??
    Last edited by ania.z.83; 15-02-2009, 23:08.
  •    
       

    #2
    Jak mnie bolało w mostku tak że nie mogłam oddechu złapać to się potem okazało że mam kamienie w woreczku żółciowym. Ale spokojnie, to wcale nie musi być to. Najlepiej idź do lekarza, będziesz spokojniejsza. Pozdrawiam.
    Ps. Mi pani dr. mówiła że jakby mnie bolało to Nospa


    Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

    Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

    Ania i Jarek:

    Skomentuj


      #3
      a ja jak mam taki ból w mostku to znaczy , ze zgaga sie zbliża , albo najpierw zgaga, a potem taki ból.Okropne to jest, jakbym zawału miala dostac, ale mija.

      Skomentuj


        #4
        Dla bezpieczeństwa powiedz o tym lekarzowi, ale może to być zgaga. Spróbuj wypić mleko lub takie mleczko na zgagę Alumag lub Malox (można kupić w aptece) i przyjmuj wysoką pozycję (siedzącą lub półsiedzącą).



        Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez anka799 Pokaż wiadomość
          a ja jak mam taki ból w mostku to znaczy , ze zgaga sie zbliża , albo najpierw zgaga, a potem taki ból.Okropne to jest, jakbym zawału miala dostac, ale mija.
          Ja mialam podobnie pierwszy raz zdarzylo sie to w szpitalu mialam robione ktg to bylo strzaszne meza wyslalam do domu bo by rabanu narobil a sam poprosilam lekarza najgorsze bylo to jak skakal puls dziecka.Wystraszylam sie jak diabli a to byla zgaga czy refluks lekarka nie mogla stwierdzic bo badanie nie bylo wskazane.








          Skomentuj

                 
          Working...
          X