Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkoła świadomych ojców czyli warsztaty dla taty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szkoła świadomych ojców czyli warsztaty dla taty

    Z przyjemnością mogę zakomunikować, że w naszym mieście przyszli tatusiowie już wkrótce będą mogli liczyć na wsparcie. Już na wiosnę ruszają w Łodzi interaktywne warsztaty "Szkoła świadomych ojców".
  •    
       

    #2
    w jakim mieście??

    Skomentuj


      #3
      w Łodzi

      Skomentuj


        #4
        hmmm..
        zainteresowałaś mnie tym.. mozesz napisac cos wiecej lub chociaz gdzie moge sie wiecej dowiedzieć...
        pozdr
        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












        Skomentuj


          #5
          Ja wiem, od swojej położnej, że takie warsztaty mają się zacząć od kwietnia, dwudniowe, weekendowe i wstęp tylko dla facetów .Mój mąż się tam wybiera, jak zdążymy przed rozwiązaniem (2poł. kwietnia). Mają być zajęcia praktyczne z obsługi dzidziusia, psychologiczne i coś jeszcze, ale nie wiem dokładnie. Podobno ma tam wykładać Paweł Zawitkowski. Jeśli chcesz, to dopytam położną o szczegóły?

          Skomentuj


            #6
            jasne bardzo chetnie...
            wielkie dzieki
            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












            Skomentuj


              #7
              Cześć Wam

              Wracajac do zajęć dla przyszłych tatusiów, jednym z prowadzących będzie Pan Paweł Zawitkowski , to mój guru w kwesti obsługi dzidziusiów. Polecam programy z jego udziałem na tvn style. Wydał też fajny poradnik dla początkujących rodziców, ale nie pamiętam tytułu.
              Zajęcia mają kosztować 350 zł, moja przyjaciółka w Wawie mówiła mi, że to nie drogo (w Wawie 500), biorąc pod uwagę, że wykładowcą jest Zawitkowski, poza tym mają być jeszcze zajęcia z psychologiem, ale moja położna nie zna tego gościa. Będzie też jakaś część zajęć z pediatrą z Rydygiera, też fajny gość, dużo dobrego o nim słyszałam.
              Jak coś jeszcze będę wiedziała, to dam znać

              ......a ja już ledwo się ruszm

              Pozdrawiam
              kwietniówka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                dzieki

                trzymam kciuki za ciebie i maleństwo
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj


                  #9
                  Hej A wiadomo już kiedy i gdzie będą się odbywały te zajęcia? Temat też mnie zainteresował.


                  Skomentuj


                    #10
                    Pierwsze warsztaty w kwietniu, dopytam położną dokładnie kiedy i gdzie. Ja bardzo cenię tego fizjoterapeutę, oglądałam Go kilka razy w tvn style i jestem pod wrażeniem może dla mam też coś takiego stworzą ?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Koszt za 16h, to 350 zł, jeszcze do przeżycia, porównywałam z warsztatami prowadzonymi w Warszawie i tam za tą samą ilość godzin liczą 500 zł.

                      Skomentuj


                        #12
                        Ada

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Szkoła świadomych ojców czyli warsztaty dla taty

                          bardzo fajna sprawa, tatusiowie też potrzebują przeszkolenia, świadomy ojciec to kobieta która ma wsparcie, a to bardzo ważne

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Szkoła świadomych ojców czyli warsztaty dla taty

                            Warsztaty dla ojców są super pomysłem. Często pomijamy mężczyzn, skupiamy się na dziecku, a On tez jest bardzo potrzebny Chodziłam do Twojej Położnej w Lubinie, to darmowa szkoła i tam tez były zajęcia dla tatusiów. Zaangażowany tata jest wielkim wsparciem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Szkoła świadomych ojców czyli warsztaty dla taty

                              Szkoła rodzenia to kwestia naszego podejścia. Są kobiety, które świetnie radzą sobie bez wcześniejszego przygotowania. Jednak dla tych, które chcą się dowiedzieć czegoś więcej, lub po prostu spędzać miło czas to dobre wyjście. chodziłam do bezpłatnej Twojej Położnej, poród mnie stresował i też interesowały mnie kwestie formalne. Potem dołączył do mnie mąż. Oboje czegoś się nauczyliśmy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X