Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Białko w moczu...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Białko w moczu...

    Hej jestem w drugiej ciązy 13 tydzien i niedawno mialam robione badania moczu i wykryto niewielkie ślady białka w moczu ... czy wiecie cos o tym ??:-( bo sie zaczynam bać bo od poczatku ciązy mam brak apetytu , mdłości i czasem bóle głowy , lekarrz kazal mi pić duzo wody i dal jakies lekarstwo na apetyt ...
    Katarzyna
  •    
       

    #2
    witaj KATES.ja bedac w ciazy ciagle mialam .po dokladnym zbadaniu moczu w labolatorium okazywalo sie ze owszem jest podwyzszony poziom bialka ale nie przekracza normy.czyli wszystko jest ok.co ci lekarz o tym powiedzial?
    shannon

    Skomentuj


      #3
      Ja mam ten sam problem tyle, ze ja mam bardzo duzo tego bialka. U mnie przyczyna moze byc choroba skóry, albo sama nie wiem co i w całej ciąży wszystko jest ok tylko to cholerne białko. Ale ogolnie wczesnie wykryte bialko w moczu mzona wyleczyc i nie ma to zadnego wplywu na ciaze.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        #4
        Hmm tak jak juz wspomnialam lekarz kazal mi duzo pić wody , przepisal mi jakies zelazo w postaci takich ampulek , wziasc sie za siebei i zaczac jesc bo waga mi spadla o ponad 3 kg , i musze uwazac bo mzoe sie to zle skonczyc dla mnie bo moge wyladowac w szpitalu , ale jesli chodzi o hemoglobine to mam w porzadku bo wyszlo mi 12,2 a z tym bialkiem to niewielkie ilosci niby sa ale dal do zrozumienia ze mam sie wziasc za siebie , bo moge miecc klopoty z nerkami
        Katarzyna

        Skomentuj


          #5
          No ja wlasnie z tego pwoodu w szpitalu na patologfii wyladowalam, bo stwierdzili, ze chore nerki mam. Jadlam normalnie, mlodosci mialam takie jak to sa przy ciazy no i glowa tez mnie bolala, ale to wszystko byly objawy ciazy. Jestem w 21 tygodniu i nadal mam tylko problem z tym bialkiem na szczescie nie ma to zadnego wplywu na dziecko.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            #6
            Z tego co się orientuję, to śladowe ilości białka w moczu nie stanowią jeszcze powodów do paniki, trzeba pić więcej wody i można to wypłukać. Ja jestem w 29 tyg. ciązy i mam już od jakiś 4 mcy białko w moczu. Wiem, że jeśli przekroczy dozwoloną normę może świadczyć o chorobach nerek apbo układu moczowego.
            Białko w moczu w połączeniu z nadciśnieniem, obrzękami ciążowymi może świadczyć o gestozie- zatruciu ciążowycm,które może prowadzić do rzucawki i jest bardzo niebezpieczne dla matki i dziecka.
            Wiem to z doświadczenia, bo mam nadciśnienie i białko w moczu ale regulują mi to lekami więc na razie wszystko jest w porządku.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              #7
              Ja miałam białko pod koniec ciąży 41 t. Dodatkowo lekkie nadciśnienie i obrzęki
              Wylądowałam na patologii
              Dostałam tablety na nadciśnienie a białko samo zniknęło
              jagodzianka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dzieki dziewczyny za informacje :-) pzodrawiam serdecznie i bede duzo pic wody ....
                Katarzyna

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Białko w moczu...

                  Ja na początku ciąży też miałam białko w moczu. Dostałam jakieś ziołowe tabletki na dwa tygodnie, po których tego białka było mniej, a później zaczęłam pić sok z żurawiny codziennie do herbaty przy śniadaniu i białko znikło Przez całą ciążę piłam tą żurawinę i nie miałam problemów z pęcherzem, moczem ani infekcjami intymnymi. Polecam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Białko w moczu...

                    Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                    Ja na początku ciąży też miałam białko w moczu. Dostałam jakieś ziołowe tabletki na dwa tygodnie, po których tego białka było mniej, a później zaczęłam pić sok z żurawiny codziennie do herbaty przy śniadaniu i białko znikło Przez całą ciążę piłam tą żurawinę i nie miałam problemów z pęcherzem, moczem ani infekcjami intymnymi. Polecam
                    Annaniol podzielam Twoje zdanie na temat żurawiny. Ja przez całą ciążę dodawałam ją dosłownie do wszystkiego. A wiesz, że żurawina ma także działanie przeciwpróchnicze?


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Białko w moczu...

                      o działaniu przeciwpróchniczym nie wiedziałam do tej pory. Nigdy nie trafiłam na takie informacje, ale dobrze wiedzieć. To kolejny powód by zaprzyjaźnić się na dobre z żurawiną. Po pierwsze zdrowy pęcherz i nerki, po drugie zdrowe zęby a po trzecie zdrowy organizm, bo to bogate źródło witaminy C i naturalny uodparniacz

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Białko w moczu...

                        Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                        o działaniu przeciwpróchniczym nie wiedziałam do tej pory. Nigdy nie trafiłam na takie informacje, ale dobrze wiedzieć. To kolejny powód by zaprzyjaźnić się na dobre z żurawiną. Po pierwsze zdrowy pęcherz i nerki, po drugie zdrowe zęby a po trzecie zdrowy organizm, bo to bogate źródło witaminy C i naturalny uodparniacz
                        Moi rodzice co roku jeżdżą na mokradła i przywożą pełne wiaderka żurawiny. Później Mama robi z nich pyszne konfitury. Jako mała dziewczynka nie doceniałam tych owoców, a teraz je ubóstwiam bo widzę jak dobroczynnie działają na mój organizm


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Białko w moczu...

                          Niewielka ilość białka w moczu nie jest szkodliwa. Nie ma co panikować, lekarz prowadzący wie o tym najlepiej...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Białko w moczu...

                            Jednak żeby się nie okazało że to coś poważnego. Warto przejść się do lekarza by to sprawdzić http://www.adammichalski.pl/choroby-...wego-u-dzieci/
                            Niepoprawna romantyczka

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X