Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czkawka maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czkawka maleństwa

    kurcze gdzies juz na ten temat czytalam ale nie potrafie znalesc tego watku, moze ktoras z was mnie nakieruje na niego albo chociaz odpowie jak czesto wasze szkraby maja czkawke jestem w 29 tc i jakos od tygodnia czuje ze moje malenstwo meczy czkawka i czasem potrafi nawet 4 razy dziennie i z 2 razy w nocy, nie zaszkodzi mu to??? i czy ja moge jakos temu zapobiedz?
  •    
       

    #2
    Ja jestem 31 tygoniu ciąży i moje maleństwo też lubi sobie poczkać nawet 3xdziennie i w nocy też sie zdarza. Czytałam że to dobrze i że rozwija sie układ nerwowy u maluszka, wiec chyba nie masz sie co martwić
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj


      #3
      tu jest na ten temat:
      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...hlight=czkawka

      wystarczy w "szukaj" wpisać słowo kluczowe

      Skomentuj


        #4
        Hej Kochane Czkawka jest rzeczą naturalną u maluszków Po prostu dzidzia nałykała się za dużo wód płodowych (głównie po zjedzeniu przez Was czegoś słodkiego). Pozdrawiam:*

        Skomentuj


          #5
          U mnie maluszek czka codziennie rano a trwa to nawet z 5 minut
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            #6
            Napisane przez QZka7 Pokaż wiadomość
            kurcze gdzies juz na ten temat czytalam ale nie potrafie znalesc tego watku, moze ktoras z was mnie nakieruje na niego albo chociaz odpowie jak czesto wasze szkraby maja czkawke jestem w 29 tc i jakos od tygodnia czuje ze moje malenstwo meczy czkawka i czasem potrafi nawet 4 razy dziennie i z 2 razy w nocy, nie zaszkodzi mu to??? i czy ja moge jakos temu zapobiedz?
            Czkawka nie jest czymś męczącym dla dziecka, jest raczej przyjemnością. Bobasek ćwiczy układ oddechowy
            Kochany Nikodem 2009.04.07.

            [/url][/url]

            Skomentuj


              #7
              Po co kontynuujecie temat skoro froch juz pokazala gdzie o tym bylo pisane

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: czkawka maleństwa

                mój maluszek często miał czkawkę, najpierw w moim brzuszku przez cały ostatni miesiąc, a potem po porodzie, ale dawałam mu pierś i mijała.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X