Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wysoka gorączka 3 tygodnie po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    kurcze marta wspolczuje ci.ja rodzilam w coomb i jestem zachwycona tamtejszym personelem.
    z tego co sie orietuje to polski ginekolog przyjmuje rowniez w niedziele.mysle ze jak powiesz jaka masz sytuacje i ze to juz trwa 4 miesiace to cie przyjma.sprobowac warto.nie zwlekaj .
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Kurcze widzę, że i tam aż tak kolorowo nie jest
      Ja też współczuję, postaraj się jednak udać do lekarza, bo wiesz....
      ze zdrowiem to nie ma żartów.
      A skoro piersi bolą, to może Ty zapalenie piersi masz? Wyczuwasz
      jakieś guzki ?

      Skomentuj


        #18
        A nie mozesz zabrac ze soba malego ? Na czas badania zajmie sie nim jakas pielegniarka.
        Co Ty zrobisz jak Twoj stan sie tak pogorszy przez to czekanie ze wymagana bedzie hospitalizacja ?

        Skomentuj


          #19
          no wlasnie bo jak pojdziesz do szpitala t wtedy dopiero zaplacisz
          podejrzewam ze po pologu nie bylas u lekarza(po 6 tygodniach-porzyslugiwalo ci za darmo)
          shannon

          Skomentuj


            #20
            shannon a to nawet jak macie ubezpieczenie to musicie płacić
            za opiekę medyczną ?

            Skomentuj


              #21
              mozna ubezpieczyc sie prywatnie albo starac sie o taka karte medyczna to wtedy nie placisz.karte medyczna dostaja tylko osoby starsze ,biedne,pewnie tez niepelnosprawne.
              poza tym jesli nie nalezysz do tej grupy to placisz za kazda wizyte.
              shannon

              Skomentuj


                #22
                ja tez miała takie napady goraczki do 40 stopni ale u mnie to bylo zapalenie piersi bo strasznie bolalo.a z tym ze nie wolno karmic z goraczka sie nie zgodze,mi doktorka mowila ze mleko matki sie nie nadaje dopiero powyzej50 stopni a jak jest mniej to z goraczka trzeba karmic bo dzidzia dostaje przeciwciala które organizm mamy wytwarza
                PATRYŚ 10-09-2008


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  marta a pielegniarka to do ciebie na dom nie przychodzi?do mnie przychodzila przez 5 miesiecy.najpierw co tydzien a potem jak dzidzia podrosla to raz w miesieacu.oprocz tego ze badala mierzyla wazyla itp.dziecko to tez zawsze pytala czy ze mna wszystko ok.na poczatku tez badala mi brzuch mowila co robic by szybko wrocic do formy i przypominala bym koniecznie poszla na wizyte kontrolna po 6 tyg.czy do ciebie tez ktos taki przychodzi?jesli tak to powiedz jej o swoim problemie.
                  shannon

                  Skomentuj


                    #24
                    przychodziła do mnie ale tylko do pierwszego miesiąca z tego zbadała mnie tylko raz byłam u lekarza i okazało się że to zapalenie i do tego mam nadżerkę mam przyjść za tydzień po wyniki badań moczu i krwi i mam mieć zrobione posiew dla pewności a jeśli chodzi o kroczę to zrosło się bardzo brzydko i jedynie mogę z tym pójść do chirurga a za wizytę zapłaciłam ze wszystkim 90 euro

                    Skomentuj


                      #25
                      MARTA dobrze ze poszlas.przynajmniej juz wiesz co ci dolega.zycze szybkiego powrotu do zdrowia i pozdrawiam
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        ja mialam tydzien po porodzie goraczke 39 stopni i nie wiedzialam od czego raz bylo mi zimno raz cieplo myslalam ze sie przeziebilam ale trwala tylko dwa dni a to przez zastanie sie mleka w piersiach odciagnelm pokarm laktatorem i problem znikl ale jak cos takiego jest dluzej to moze byc jakis stan zapalny albo zostawienie kawaleczek lozyska nie strasze bo sie na tym nie znam najlepiej isc do lekarza poki wczesniej

                        Skomentuj


                          #27
                          Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                          mozna ubezpieczyc sie prywatnie albo starac sie o taka karte medyczna to wtedy nie placisz.karte medyczna dostaja tylko osoby starsze ,biedne,pewnie tez niepelnosprawne.
                          poza tym jesli nie nalezysz do tej grupy to placisz za kazda wizyte.
                          Witam
                          O karte medyczna zwana Medical Card mozna sie ubiegac w przypadku niewystarczajacych zarobkow.Para z malym dzieckiem szczegolnie taka przebywajaca w IE od co najmniej dwoch lat gdzie pracuje tylko jedno z rodzicow a zarobki nie przekraczaja pewnegopulapu na pewno otrzyma tu owa karte.Medical Card uprawnia do darmowego leczenia oraz darmowych lekow.Dodam wiecej majac male dziecko i nieduze dochody mozna starc sie rowniez o Rent Allowance a wiec comiesieczny dodatek do czynszu do 95%platnosci oraz Fis a wiec dodatkowy zasilek rodzinny dla rodzin z przynajmniej jednym dzieckiem.Fis to dodatek tygodniowy nawet 150 euro (zalezy od dochodow)
                          Pozdrawiam
                          mamadublin

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                            kurcze marta wspolczuje ci.ja rodzilam w coomb i jestem zachwycona tamtejszym personelem.
                            z tego co sie orietuje to polski ginekolog przyjmuje rowniez w niedziele.mysle ze jak powiesz jaka masz sytuacje i ze to juz trwa 4 miesiace to cie przyjma.sprobowac warto.nie zwlekaj .
                            Rowniez rodzilam w Coombe Hospital i tez jestem zachwycona personelem oraz opieka w czasie ciazy i porodu.Swoja droga wczesniej urodzilam czworo dzieci w PL i o tamtych porodach moge powiedziec jedno.MASAKRA
                            Nigdy nikomu nie doradzilabym aby rodzic w Polsce chyba ze w prywatnej klinice.
                            Pozdrawiam
                            mamadublin

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: wysoka gorączka 3 tygodnie po porodzie

                              zamiast radzić się na forum to trzeba z takimi rzeczami iść do lekarza rodzinnego lekarz będzie wiedział lepiej niż forumowiczki ;p (logiczne)

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: wysoka gorączka 3 tygodnie po porodzie

                                Ja miałam dosć często po 40 stopni gorączki, przez pokarm który się gromadził , miałam często zastoje i przepełnione piersi .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X