Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    ja 2tyg po terminie trafiłam do szpitala bez żadnych obiawów porodu ,dzień leżałam a następnego miałam żel po 4 godz wróciłam na patologie z lekkimi skurczami na drugi dzien zastrzyki z papaweryny i tylko b€l niesamowity i do łóżka,po 6 godz kroplówka znów na wywołanie i znów mnie odesłali po jakichś 28 godz poszłam sama do połoznej na porodówke z bólami że aż płakałam lekarz dał relanium i kazał spac .położna pozwoliła mi zostać i posiedziec na piłce a za 4 i pół godziny PATRYK był już na świecie wtedy powtarzałam sobie że drugie adoptujemy,teraz to już tylko złe wspomnienie a dzidzia rośnie w oczach
    PATRYŚ 10-09-2008


    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez nona25 Pokaż wiadomość
      ja urodzilam 8 dni temu pierwsze dziecko i porod trwal 16 godzin. Porod kleszczowy masakra.
      no to współczuję....ja tylko o takim porodzie czytałam z opisu wynikało, że straszny...

      Skomentuj


        #48
        mój poród

        Mój poród trwał 9 godzin było ciężko ale było warto

        Skomentuj


          #49
          mó poród

          mój poród trwał 9 godzin ale było warto

          Skomentuj


            #50
            nona25 ja tez mialam porod kleszczowy i trwal 20 godzin(od 1 skorczu do urodzenia)cos masakrycznego.porod sie przedluzal a dziecko juz przestalo oddychacja jeszcze przez rok po porodzie czulam w sobie te kleszcze.mam nadzieje ze u ciebie to sie skonczylo szczesliwiej.
            shannon

            Skomentuj


              #51
              wszystko zaczęło sie o trzeciej nad ranem póżniej pojechałam do szpitala no i maleństwo powoli chciało przyjść na świat

              Skomentuj


                #52
                strasznie wam dziewczyny zazdroszcze tej chwili jak mimo tych strasznych porodow wzielyscie swoje dzieciatka w ramiona i zapomnialyscie o wszystkim.ja moglam ja wziasc dopiero po kilku dniach i zal mi tej straconej piewszej chwilino coz i tak bywa
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  ja urodzilam 11 dni temu i na dzien dzisiejszy czuje sie fatalnie mala byla owinieta 3 razy pepowina do tego mialam bardzo male lozysko 25 dkg i przykro mi to mowic ale nie wspominam mojego porodu milo a wrecz tragicznie. no ale coz bylo a teraz ciesze sie z dzidzi.

                  Skomentuj


                    #54
                    Podobno drugi poród zawsze jest krutszy u mnie sie to sprawdzilo bo drugi trwal TYLKO 13h za to pierwszy 2 dni i 1,5 nocy ((liczac od pierwszyh skurczy))

                    Skomentuj


                      #55
                      Napisane przez _star_ Pokaż wiadomość
                      Podobno drugi poród zawsze jest krutszy u mnie sie to sprawdzilo bo drugi trwal TYLKO 13h za to pierwszy 2 dni i 1,5 nocy ((liczac od pierwszyh skurczy))
                      Ooo matko i córko... współczuję

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Napisane przez _star_ Pokaż wiadomość
                        Podobno drugi poród zawsze jest krutszy u mnie sie to sprawdzilo bo drugi trwal TYLKO 13h za to pierwszy 2 dni i 1,5 nocy ((liczac od pierwszyh skurczy))
                        starto w takim razie ja nie wiem co to poród
                        bo ja 1,5 h


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #57
                          Napisane przez _star_ Pokaż wiadomość
                          Podobno drugi poród zawsze jest krutszy u mnie sie to sprawdzilo bo drugi trwal TYLKO 13h za to pierwszy 2 dni i 1,5 nocy ((liczac od pierwszyh skurczy))
                          o mamo to chyba rekordzistka jestes!!!!!!!!!!!!11111
                          PAULINKA 31.8.2003
                          VICTORIA 20.5.2008

                          12.1.2009r raczkowanie
                          13.1.2009 pozegnanie cycunia
                          16.1.2009 samodzielne siadanie

                          Skomentuj


                            #58
                            ja rodziłam 5 godzin i 45 minut, sama faza parcia- 45 minut, nie było źle, przed porodem bałam się okropnie, a okazało się, że to nie takie straszne doszłam do wniosku, że wolę rodzić niż chodzić w ciąży

                            Skomentuj


                              #59
                              a co takiego jest ten porod kleszczowy?na czym polega?

                              Skomentuj


                                #60
                                poród

                                Ja rodziłam pół roku temu swoje drugie dziecko, :,trochę się bałam bo już wiedziałam jak to smakuje. Rano byłam na badaniu tętna i skurczy ale nic nie wykazało a około drugiej lekkie skurcze.Myśle sobie powoli się zaczyna,może w nocy albo nad ranem urodzę. Aż tu nagle odeszły mi wody i szybko do szpitala.Z domu wyjechaliśmy ok 16 a o 17 i 10 min urodził się Leoś! Ekspressowe tempo,czasami boimy się na zapas.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X