Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

krwawienie z nosa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    krwawienie z nosa

    hey dziewczyny, moim problemem stalo sie krwawienie z nosa, nie chodzi o to ze mam krwotoki tylko poprostu caly czas gdy czyszcze nos widze na chusteczce krew, rano w poludnie wieczorem, tymbardziej ze teraz taki okres ze trzeba ten nos czesciej czyscic, moze wlasnie przez te czeste wydmuchwiwanie nosa tak mam a moze to brak jakiejs witaminy???hmm
  •    
       

    #2
    może tak być właśnie, że brak Ci jakieś witaminy, może jesteś osłabiona, może za sucho w mieszkaniu i śluzówka się wysuszyła, może osłabiły się naczynka wskutek kataru..
    ale takich może, "może" być wiele, i tylko Ty sama po obserwacji powinnaś stwierdzić czy to chwilowe czy wymaga jednak konsultacji z lekarzem....
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      Napisane przez QZka7 Pokaż wiadomość
      hey dziewczyny, moim problemem stalo sie krwawienie z nosa, nie chodzi o to ze mam krwotoki tylko poprostu caly czas gdy czyszcze nos widze na chusteczce krew, rano w poludnie wieczorem, tymbardziej ze teraz taki okres ze trzeba ten nos czesciej czyscic, moze wlasnie przez te czeste wydmuchwiwanie nosa tak mam a moze to brak jakiejs witaminy???hmm
      Ja też tak mam, ale ginekolog powiedziała, ze w ciąży naczynka są bardziej kruche a poza tym ciąża to obciążenie organizmu. Ale kazała sie nie martwić i częściej odpoczywać.
      Uszka do góry. Puki nie są to krwotoki to chyba nie ma co sie martwić
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        #4
        Odp: krwawienie z nosa

        Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
        Ja też tak mam, ale ginekolog powiedziała, ze w ciąży naczynka są bardziej kruche a poza tym ciąża to obciążenie organizmu. Ale kazała sie nie martwić i częściej odpoczywać.
        Uszka do góry. Puki nie są to krwotoki to chyba nie ma co sie martwić
        Ze mną było tak samo






        Skomentuj


          #5
          Odp: krwawienie z nosa

          Nie martw się - ja też tak miałam i nic się nie działo, lekarz powiedział że to normalne.

          Skomentuj


            #6
            Odp: krwawienie z nosa

            ja problem z krwawieniem miałam w I trymestrze ,potem samo ustąpiło .

            Skomentuj


              #7
              Odp: krwawienie z nosa

              Ja tak miałam kiedy byłam przemęczona. Kiedy zadbałam o sen i dostarczyłam witamin krwawienie ustąpiło.



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: krwawienie z nosa

                Też to mam... to już jestem spokojniejsza, skoro to normalne. Wit. C wzmacnia naczynka

                Skomentuj

                       
                Working...
                X