Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skurcze?A moze fałszywy alarm...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Skurcze?A moze fałszywy alarm...

    Wczoraj spacerujac po sklepie zaczeło mnie bolec kilka razy pod rząd ale jeszcze nigdy takiego bólu nie czułam...Hmmm jak bolą skurcze prosze o jakaś informację bo boje sie że mogą być tak słabe lub tak mocne..Nie wiem..Jestem w 33 tyg ciąży to chyba jeszcze za wcześnie....Wiele czytałam co przepowiada poród..Ale jak było u was drogie mamy.
  •    
       

    #2
    NIe pomogę bo nie miałam ani jednego skurczu (przy porodzie dopiero)
    jedynie co mnie dopadało to kłucie w kroczku, ale ponoć to świadczyło
    o skracającej się szyjce

    Skomentuj


      #3
      Jaa strasznie sie wystraszyłam...teraz juz nic nie boli ale dalej dziwnie sie czuję...

      Skomentuj


        #4
        A może to skurcze przepowiadające ??
        Kiedy masz wizytę u lekarza?? No bo na dobrą sprawę za 3 tygodnie
        możesz już urodzić, więc.... mogą się już jakieś skurcze pojawiać

        Skomentuj


          #5
          Najprawdopodobniej skurcze przepowiadające.

          Mi jest strasznie ciężko opisać skurcze. Zawsze mi mówili, że poznam i poznałam

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez iloncia89 Pokaż wiadomość
            Jaa strasznie sie wystraszyłam...teraz juz nic nie boli ale dalej dziwnie sie czuję...
            Witaj, jak się czujesz?
            Może dla własnego spokoju powinnaś iść do lekarza.
            pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              Może nie koniecznie iść, ale zadzwonić i opisać sytuację. Pewnie niema się czym martwić.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dziwnie no jakaś taka otępiała strasznie od rana boli mnie kręgosłup..I na wkładce pojawiło się wiecej wydzieliny niz zwykle .Dzwoniłam do lekarza a On mówil że nie mam czym sie martwić...Łatwo się mówi..

                Skomentuj


                  #9
                  Może zaczyna ci schodzić, tzw czop śluzowy. Może to się zacząć już na 2-3 tyg przed porodem i stąd to samopoczucie. A może po prostu urodzisz wcześniej i tyle. Bo dzidzia już może być gotowa.

                  Odpoczywaj i się nie denerwuj

                  Skomentuj


                    #10
                    ja też miałam skurcze przez 4 tygodnie przed pporodem i wiecej wydzieliny
                    właściwie czułam się jakbym co noc rodziła
                    z ta wydzieliną to może być różnie
                    u mnie np. wypływał płyn owodniowy którego w czasie porodu prawie nie było

                    lepiej kupić sobie test płynu owodniowego

                    ale te wszystkie objawy jakie masz to normalne


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ehhh.. lepiej bym się czuła jakbym nie musiała ciąży sama przechodzić....Nie mam z kim porozmawiać podzielić się radością...Na to juz nie poradze..Moze to przez nerwy..W sobote zaczynam 34 tydzień..Jestem zdenerwowana nie wiem w co ręce włozyc jeszcze te święta...Boję sie ze za szybko urodze... Chciała bym zeby mała przyszła na świat po nowym roku..Nawet na wizyte u lekarza mam wyznaczoną na 08.01 a mam wrazenie z nie doczekam tej wizyty.

                      Skomentuj


                        #12
                        Witam.no cóz maluszek może się troszkę pospieszyć.Ja urodziłam w 35 tyg.Ale radziłabym ,żebyś jeszcze przed Swietami wybrała się do lekarza,bo po co się denerwować.Lekarz oceni sytuację i będziesz miała spokojną głowePozdrawiam
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          #13
                          Postaram sie wepchnąć na jakąś wizyte...

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                            ...jedynie co mnie dopadało to kłucie w kroczku, ale ponoć to świadczyło
                            o skracającej się szyjce
                            ja to w sumie to chcialam sie o to zapytac. od jakis dwoch dni boli mnie miedzy nozkami- normalnie mam wrazenie jakby mi juz glowka wychodzila ciezko mi sie chodzi a zeby siegnac cos z ziemi lub nizszej podlogi musze klekac bo jak sie schylam to czuje bol. czy to moze byc znak ze juz glowka zeszla do kanalu rodne i to normalne przed porodem czy raczej powinnam sie skontaktowac z lekarzem?



                            Skomentuj


                              #15
                              Witam
                              Mam takie same objawy, poza tym straszny ból krzyża nad ranem i ból w podbrzuszu wieczorem i ponoc wszystko to norma pod sam koniec ciąży.
                              Mamy całkiem spory ładunek do noszenia więc czym tu się dziwić...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X