Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co jest?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co jest?

    Kurde dziewczynki pomozcie, bo nie wiem co sie dzieje. Cos ostatnio od tygodnia strasznie mnie boli brzuch na dole (od jutra w 33tc) i to tak mocno, ze szok. Boli mnie tak jakbym zaraz miala miesiaczke dostac :/ ...nie dosc, ze brzuch na dole (cale jajniki) to jeszcze w kroczu,cala miednica i tylko co wstane na moment, to jak ide to ciezko mi kroki stawiac bo zaraz mnie tak dziwnie boli wszystko na dole. Czy to takie skurcze maja byc juz w tych tygodniach? Dzis siostra zauwazyla, ze nawet brzuch mi sie jakos obnizyl. Tez tak mialyscie?

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)
  •    
       

    #2
    Ja bym na Twoim miejscu wybrała się do lekarza. Może to nic szczególnego, ale jak mnie brzusio bolał, to dostałam nakaz odpoczywania i leki rozkurczowe. Jest lepiej i ja jestem zdania, że warto się skontaktować z lekarzem. pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Dziwie sie ze nie bylas z tym u lekarza. Ja bym sie zapakowala i na Izbe przyjec pojechala - lepiej zeby powiedzieli Ci ze wszystko ok i do domu puscili niz byz miala cos zaniedbac. A jestes juz w wysokiej ciazy wiec roznie to bywa.To ze brzuch sie obizyl to nic nie znaczy - mnie sie wcale nie obnizyl a urodzilam

      Skomentuj


        #4
        Ja tez mialam takie bole do tego stopnia ,ze przekrecenie sie z boku na bok w lozku bylo nie lada wyczynem i okupione bolem . Moj lekarz stwierdzil ,ze to normalne bo cialo przygotowuje sie do porodu . Najlepiej skonsultowac swoje dolegliwosci z lekarzem i upewnic sie ze wszystko jest ok

        Skomentuj


          #5
          Jutro wlasnie zamierzam isc do swego lekarza akurat nawet minie prawie miesiac od ostatniej wizyty. Ale tak sie stresuje dzis tym dziwnym bolem,bo juz sie robi nie do wytrzymania.

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez iwona_be Pokaż wiadomość
            Ja tez mialam takie bole do tego stopnia ,ze przekrecenie sie z boku na bok w lozku bylo nie lada wyczynem i okupione bolem .
            Mam dokladnie to samo wlasnie tez, w nocy jak leze na boku i juz czuje, ze czas sie przewrocic bo wszystko podretwialo, to jak sie przewracam to tak mnie w kroku boli ehh

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              #7
              Hej kochane, ten ból w kroku i dole brzucha ja odebralam jako rozchodzenie sie (rozluznianie) spojenia lonowego, co potwierdzila mi polozna. Nie moglam sobie zsunac noga buta z drugiej, bo tak bolalo, ale kilka cwiczen rozluzniajacych pomoglo. Panika to najgorsza rzecz, najlepiej isc do lekarza zeby stwierdzil ze/czy jest wszystko ok. Powodzenia
              OLIWIER 16.12.2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez mamcia Pokaż wiadomość
                Hej kochane, ten ból w kroku i dole brzucha ja odebralam jako rozchodzenie sie (rozluznianie) spojenia lonowego, co potwierdzila mi polozna. Nie moglam sobie zsunac noga buta z drugiej, bo tak bolalo, ale kilka cwiczen rozluzniajacych pomoglo. Panika to najgorsza rzecz, najlepiej isc do lekarza zeby stwierdzil ze/czy jest wszystko ok. Powodzenia
                I od kiedy Ci sie tak zaczelo rozluzniac? Po jakim czasie porod mialas? Bo ja to w szoku wczoraj myslalam, ze rodzic bede Chodzic nie dalam rady i caly dom przestraszylam. Dzis popoludniu sune do lekarki obadac co sie dzieje. Narazie jak wstalam to mniej mnie juz boli ale boli.

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj


                  #9
                  Jeśli tak boli to czemu jeszcze nie byłaś w szpitalu!!
                  Zagrażasz zdrowiu swojego dziecka.

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez lola_lu Pokaż wiadomość
                    Jeśli tak boli to czemu jeszcze nie byłaś w szpitalu!!
                    Zagrażasz zdrowiu swojego dziecka.
                    Dzis za godzine wlasnie sie wybieram do swojej gin., od tygodnia mnie bolalo ale wczoraj dopiero sie nasililo tak mocno, ze nie dalam rady chodzic. W pierwszym poscie na poczatku zle sie wyrazilam bo mnie brzuch na dole nie boli tylko pod brzuchem (znaczy sie macica). Teraz tak troche poczytalam na necie i pisze, ze w tych tygodniach Dzidzius sie uklada tak jak do porodu. To moze temu mnie tak boli?hmm.. zobaczymy co powie gin.
                    Last edited by iNsOoMNia; 15-12-2008, 14:17.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja tez tak miałam od 33-34 miesiąca ciązy
                      złapało mnie w nocy pojechałam do szpitala i okazało sie że to spojenie łonowe się rozszerza
                      ale jak poszłam do swojego lekarza nastepnego dnia to mi powiedziała że mam rozwarcie na 2 cm
                      a i tak po terminie urodziłam

                      ale lepiej takie sprawy z lekarzem kontrolować i nie ryzykowac życia dziecka i swojego
                      Last edited by majajula; 15-12-2008, 14:34.


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        Ciężko powiedzieć. Ja też miałam podobne bóle. Ale tak bolało, że nie mogłam spać w nocy i wylądowałam na 2 tyg szpitalu na podtrzymaniu...

                        Skoro czekasz tyle czasu z wizytą u lekarza to chyba nie jest aż tak strasznie jak opisujesz...

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez lola_lu Pokaż wiadomość
                          Ciężko powiedzieć. Ja też miałam podobne bóle. Ale tak bolało, że nie mogłam spać w nocy i wylądowałam na 2 tyg szpitalu na podtrzymaniu...

                          Skoro czekasz tyle czasu z wizytą u lekarza to chyba nie jest aż tak strasznie jak opisujesz...
                          dokładnie
                          mnie złapało to odrazu na pogotowie pojechałam

                          potem co noc rodziłam ale nie bolało tak mocno i nad ranem przechodziło to juz nie jeździłam do szpitala (tylko na ktg co 2 dzień)

                          więc to musiało tak tam boleć
                          w innym razie byś się bała czekać


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #14
                            hmm nie rozumiem o co Wam tu chodzi, jak mowie, ze od tygodnia mnie cos tam pobolewalo ( a zdawalo mi sie, ze to normalne w ciazy po ciezkim dniu w tych tygodniach ) a dopiero wczoraj sie nasililo, ze wieczorem nie dalam rady chodzic..itp. itd. jak pisalam nizej, wiec dzis wlasnie wychodze do swojej gin zobaczyc co jest.

                            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                            dokładnie
                            więc to musiało tak tam boleć
                            w innym razie byś się bała czekać
                            chyba wiem jak mnie bolalo.. ja tu pytam czy ktos mial cos takiego i co sie okazalo potem, wiec nie rozumiem po co te niedowierzania dziwne?

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              #15
                              być może to są skurcze przepowiadające. Ja ich nie miałam ale słyszałam, że niektóre kobiety mają je na tylke silne że uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Lepiej to sprawdzic. trzymam kciuki, żeby wszystko było ok
                              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X