Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co jest?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
    Cos ostatnio od tygodnia strasznie mnie boli brzuch na dole (od jutra w 33tc) i to tak mocno, ze szok.
    No sorry ale to zdanie nie oznacza ze boli Ci emocno od wczoraj ale od tygodnia ...

    Skomentuj

    •    
         

      #17


      Ja miałam takie bóle w 26 tygodniu ciąży i pojechałam do szpitala bo groził mi przedwczesny poród przez tydzień byłam pod kroplówkami a potem juz bylo oki tylko do konca ciąży musiałam brać no spe tak więc uważam ze jak ból jest dosyć mocny to nie ma co zwlekac tylko jechac do lekarza

      Skomentuj


        #18
        No i wszystko sie wyjasnilo, mialam jakies przedwczesne skurcze i przepisala mi narazie na 2 tygodnie no-spe forte i mowila zebym ja lykala 2 razy dziennie. Po 2 tygodniach mam przyjechac do niej znowu i obadamy co bedzie dalej. Tez mowila mi o przedwczesnym porodzie.

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #19
          Czyli jednak dobrze ze poszlac.
          Teraz duzo wypoczywaj i sie nie denerwuj.

          Skomentuj


            #20
            bol spojenia lonowego jest mocny ale namierzalny i charakterystyczny mnie bolalo od ok 6-7 miesiaca do porodu ale jak lezalam to mnie nie bolalo tylko przy pewnych ruchach.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Co jest?

              idź koniecznie do lekarza, nie tyle chodzi mi o to że to coś poważnego, a o to byśsię uspokoiła, nie ma co ryzykować, w końcu chodzi o maluszka.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X