Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ruchy dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Pewnie że tak, bez obaw! Twoja dzidzia jest jeszcze mała więc pewnie zaraz wywinie fikołka na drugi bok u mnie jest teraz ciężej bo mały waży już 2kg i ma coś ponad 30cm i leży do dołu główką mówię Ci jak mi się zaczyna rozciągać i przeciągać, prostować nóżki i rączki to mam wrażenie jakby mi chciał żebra połamać... no ale cóż niech sobie pływają te nasze szkraby jak im tam wygodnie taka rola mamusiek
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      ania_2288 taaa a jak sie rozciaga Malenstwo w 39tc majac juz ok.3400g, ze o dlugosci nie wspomne..to dopiero katorga hehe U mnie Dzidzia ma nozki z boku po lewej stronie i jak zacznie mi tu wypychac je... OOooo mam wrazenie, ze mnie zaraz rozerwie
      A tak na marginesie to macie cos takiego jakby siorbanie w brzuchu? Ja zauwazylam,ze od jakiegos czasu caly czas w tym samym miejscu na gorze z boku po prawej stronie caly czas slysze te siorbanie i nie wiem co to.. myslalam, ze moze Mala cos lyka ale Ona ma przeciez glowke na dole.. hehe

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #48
        Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
        A tak na marginesie to macie cos takiego jakby siorbanie w brzuchu?
        ja to w ogóle pierwsze słysze o czyms takim może poprostu woda tak pluska jak sie wierci (o ile to mozliwe hehe)
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          #49
          dzięki serdeczne teraz bedę spac spokojniej hehe o ile to możliwe bo ciągle niewygodnie
          pozdrawiam

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            #50
            To ja nie wiem jak Ona to robi ale wlasnie o to chodzi, ze Ona sie wtedy nie rusza jak slysze to siorbanie w brzuchu hehe
            A wracajac do ruchow co poprzednio pisalam to Laura jednak zaczela sie ruszac mniej juz w brzuszku.
            Last edited by iNsOoMNia; 01-02-2009, 08:49.

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              #51
              Zazdroszcze Wam tych ruchow ...
              Pesteczka sprawdz PRV

              Skomentuj


                #52
                Odp: Ruchy dziecka

                Witam, jestem w 17 tc i od dwóch dni wydaje mi się że czuję ruchy maleństwa, szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego tak wcześnie bo mój brzuch do małych nie należy ;/
                Mam tylko nadzieję że nie pomyliłam ruchów dziecka z czymś innym tylko szkoda że tak rzadko je czuje (max 2 razy dziennie )

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Ruchy dziecka

                  Witam !!!

                  Ja pierwsze ruchy wyczulam miedzy 16 a 17 tyg ciązy dokladnie 4 listopada to sa takie jakby babelki w brzuchu, ja akurat wiedziałam ze to to ruchy odczowalam z 5 razy dziennie nie pomylilam ruchow z ruchami jelit a to sie czesto zdarza
                  baile_pasion




                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Ruchy dziecka

                    A jestem w 17 tc i niestety nic nie czuje ale mam spory brzuszek więc moze maleństwo ma tyle miejsca ze go nie czuje Spokojnie poczekam jeszcze na ten wyjątkowy czas jak będe mogła odczuwać to na co mlode mamusie tak czekają Pozdrawiam





                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Ruchy dziecka

                      Jestem przeszczęsliwa w końcu poczułam moją Zosieńkę w 22 tc co prawda ale strasznie się cieszę Pozdrawiam




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Ruchy dziecka

                        Napisane przez urszulka81 Pokaż wiadomość
                        Jestem przeszczęsliwa w końcu poczułam moją Zosieńkę w 22 tc co prawda ale strasznie się cieszę Pozdrawiam
                        Super Gratuluje. Ja juz dostaje od mojego synusia porządne kukśtańce przed snem, chwilami az sie wzdrygne

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Ruchy dziecka

                          ja swoje maleństwo poczułam w 18 tc. na początku nie wiedziałam że to mała bo poczułam jak się rusza nad ranem będąc na weselu i myślałam że to może coś w jelitach mi się przewraca ale następnego dnia tak koło wieczora już byłam pewna że to moja Gabrysia daje o sobie znać że jest zdrowa i silna. Pamiętam jaka byłam wtedy szczęśliwa i od razu zawołałam męża żeby płożył swoją dłoń i też w pewien sposób poczuł to co ja nigdy nie zapomnę jego uśmiechu w tamtej chwili i od tamtej pory nasze maleństwo atakowało mamę coraz częściej i jej ulubiona pora dnia a raczej nocy to była godz 23 ale uwielbiałam to a wyspać mogłam się w dzień a po porodzie była zupełnie inna od samego początku przesypiała całe noce nawet do karmienia musiałam ją sama budzić a w dzień sam anioł kocham ją najbardziej na świecie.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Ruchy dziecka

                            Witam niewiem czy czsami nisfiruje troche, ale mnie martwia zbyt czeste i intesywne a wrecz natarczywe ruchy.a mnianowicie od wczoraj kolo 21 sie zaczely i trwaja do teraz moze sie troszkie uspokoily ze dwa razy ale dzidzia nie przestala,,szalec" wiem bo to druga moja ciaza ze ruchy niepowinny byc tez zbyt intesywne bo to niedobrze.
                            Moze ktoras z was tez tak miala,jesli tak prosze o rade,bo niechce biegac na pogotowie jak wariatka no bo przeciez jest wekend,a moj gin we wtorek przyjmoje.
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Ruchy dziecka

                              Hej MarikaChyba troche świrujeszale to przeciez nic zlego,ze martwimy sie o nasze malenstwa!!!Mysle,ze dzidzia byla po prostu troche pobudzona,z jakis przyczyn.np.czy nie wypilas za mocnej kawki,albo nie bylas poddenerwowana w ostatnim czasie?wszystko moze miec wplyw tak naprawde.Wypij meliske,poloz sie wczesniej,wypocznij,powinno pomóc.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Ruchy dziecka

                                Dzieki za rade no moze jestem przeczulona ale lepiej dmuchac na zimne
                                Dzisiaj juz jest na odwrut dzidzia odpoczywa
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X