Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ruchy dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez milka1309 Pokaż wiadomość
    teraz jestem w 37 tygodniu i kopnięcia malucha są baaaardzo mocne ale nadal cieszą chociaż jestem już bardzo zmęczona i czekam na poród z niecierpliwościąoczywiście bardzo się boję to moja pierwsza ciąża
    Ja zaczynam jutro 37 tc i tez odczuwam mocne sierpowe albo kopniecia, choc nie sa juz tak czestsze jak kiedys. Tez czekam na ten dzien az w koncu wyjdzie Malenstwo na druga strone brzuszka i tez sie zastanawiam jak to bedzie przy pierwszy porodzie. Z jednej strony bedzie mi brakowalo tych ruchow w brzuszku..

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      pewnie mi też będzie brakowało jak synek kopie ale jestem już zmęczona tym ciężarkiem na brzuszkui chciałabym odpocząć chociaż wątpię czy to będzie możliwe jak maleństwo przyjdzie na świat
      http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

      http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
      http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

      Skomentuj


        #18
        ja tez wiem ze bedzie mi tego wiercenia brakowalo. jestem juz prawie w 38 tygodniu ciazy i malutka juz praktycznie nie ma miejsca na kopy tylko sie wypycha takze brzuszek ciagle faluje a poza tym moja mala jest tak silna ze jak trzymam laptopa na kolanach przy brzuszku to sie tak rozpycha ze laptop mi lata z prawa na lewo i do przodu



        Skomentuj


          #19
          hehe u mnie tez za bardzo juz miejsca nie ma ale zawsze pupe wypina i tworzy sie duuuuza gorka na brzuszku.. smiesznie to wyglada

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            #20
            haha tez tak mam pupa to normalne ze wypycha a do tego czasem wyciaga nozki i raczki i z boku mi tak wybrzusza. a dopiero szalenstwo najwieksze sie zaczyna jak tylko tatus sie do brzuszka dotknie



            Skomentuj


              #21
              hahah no no jeszcze z boku nozki faktycznie u mnie akurat to z lewej strony odstaja czasem, a pupa zawsze jakos tak na boku po prawej.. czasem na srodku

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #22
                no właśnie mój malutki też szaleje i ciągle się wyciąga a brzuch z jednej strony robi mi sie ogromny troszke to śmiesznie wygląda ale to jednak fajnechociaż czasem jak gdzieś jestem to ludzie sie gapią he he
                http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

                http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
                http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  tak i zdarza sie ze pokazuja palcem i mowia "patrz jak jej brzuch faluje" ale ja to tam nawet to lubie i uwielbiam jak moja niunia sie kreci bo wtedy jestem spokojna ze wszystko z nia jest ok



                  Skomentuj


                    #24
                    A ja odkrylam nowa forme zabawy z brzuszkiem jak siedze wciskam delikatnie palec w brzucho (oczywiscie wyczuwam tam gdzie jest mieciutko czyli tam gdzie malej "nie ma" ) i tak trzymam troche, po chwili mala wariuje i czuje jak raczka sprawdza co to takiego hehe zapewne jest zaciekawiona co to po jej stronie tam wystaje

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      #25
                      ja sie z moja czesto gonie tam gdzie wypycha nozki to zaczynam laskotac a jak przesuwa nozke to ja za nia i dalej laskocze podejrzewam ze corcia ma laskotki po mamusi



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
                        A ja odkrylam nowa forme zabawy z brzuszkiem jak siedze wciskam delikatnie palec w brzucho (oczywiscie wyczuwam tam gdzie jest mieciutko czyli tam gdzie malej "nie ma" ) i tak trzymam troche, po chwili mala wariuje i czuje jak raczka sprawdza co to takiego hehe zapewne jest zaciekawiona co to po jej stronie tam wystaje
                        przeczytalam to wczoraj mojemu to jak polozylismy sie spac to juz mialam przez niego palce wbijane w brzuszek



                        Skomentuj


                          #27
                          Napisane przez aneta88ad Pokaż wiadomość
                          przeczytalam to wczoraj mojemu to jak polozylismy sie spac to juz mialam przez niego palce wbijane w brzuszek
                          hahaha i co bylo cos ja to praktykuje tez co wieczor.

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            #28
                            ja pamietam jak bylam w ciązy to koleżanka mi mowi" nacisnij sobie brzuch to zobaczysz jak dzidzia ci odpowie" i wiecie co? pewnego dnia usiadlam po obiedzie(8m-ąc) i nacisłam brzuch...tak mi oddała że sie przestaszyłam,az podskoczyłam na fotelu, z taką siłą - której sie wogole nie spodziewałam....i więcej już nie naciskałam

                            Skomentuj


                              #29
                              no niestety podejrzewam ze akurat malutka wtedy spala a tatus to ma taka cierpliwosc ze jak po minucie sie nic nie dzieje to od razu sie zniecheca ale znajac mojego mezczyzne to podejrzewam ze tez teraz to bedzie praktykowane co wieczor on uwielbia zabawy z malutka zwlaszcza ze ona uwielbia jak tatus sie brzuszka dotyka i wtedy najwiesze szalenstwo jest ja sie smieje ze to juz coreczka tatusia jest a co dopiero jak sie urodzi



                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                                ja pamietam jak bylam w ciązy to koleżanka mi mowi" nacisnij sobie brzuch to zobaczysz jak dzidzia ci odpowie" i wiecie co? pewnego dnia usiadlam po obiedzie(8m-ąc) i nacisłam brzuch...tak mi oddała że sie przestaszyłam,az podskoczyłam na fotelu, z taką siłą - której sie wogole nie spodziewałam....i więcej już nie naciskałam
                                ja mialam podobnie jak dopiero zaczynalam odczuwac ruchy dziecka. akurat sie wtedy przeprowadzalismy i bylam juz wykonczona usiadlam na kanapie zeby odpoczac i cos poczulam. podkusilo mnie i popukalam w tym miejscu paluszkiem i znow to poczulam! i tak kilka razy to powtarzalam i za kazdym razem niunia mi odkopywala- wtedy to poczulam pierwszy raz i to bylo niesamowite uczucie



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X