Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ser feta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ser feta

    Mojej córce nie zaszkodziła. Ja zawsze bardzo lubiłam fetę i w ciąży też ją jadłam do sałatek czy kanapek. Nie codziennie rzecz jasna, ale raz na jakiś czas z ogórkiem świeżym.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ser feta

      Dodam jeszcze, że w szkole rodzenia położne mówiły nam, że choć jest lista produktów zakazanych w czasie ciąży to jeśli kobieta ma na coś ochotę to nie musi się katować i sobie odmawiać. Można zjęść nawet grzyby byleby nie kilogramami tylko na zaspokojenie zachcianki.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ser feta

        lubię ser feta i częst go jadłam w różnych sałatkach czy też w pierożkach ze szpinakiem, bardzo mi smakował i nadal go jem teraz nie karmie juz piersią dlatego na wiele mogę już sobie pozwolic

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ser feta

          Czasem dodaję ser feta do sałatek ale nie często bo domownicy go nie lubią, marudzą ze jest za słony

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ser feta

            Ser feta jest bardzo dobry, jednak w ciąży unikałam go, bo się bałam. Tak samo jak wszystkich serów pleśniowych.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ser feta

              Ja jadłam ser feta w ciąży- bardzo go lubiłam i zawsze był w mojej ulubionej sałatce. Lekarz też jakoś nie miał nic przeciwko.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X