Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród w Irlandii !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poród w Irlandii !!!

    Dziewczyny, czy któraś z Was mieszka może w Irlandii i tu zamierza rodzić albo czy któraś z Was już to przeszła w Irlandii???
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia
  •    
       

    #2
    ja mieszkam i rodzilam w irl.
    shannon

    Skomentuj


      #3
      Witaj Shannon A czy możesz powiedzieć mi tak ogólnie jak wrażenia i co ze znieczuleniem? Rodziłaś naturalnie czy miałaś cesarkę? Byłabym wdzięczna za informację, trochę się denerwuję, wiesz tutaj jest zupełnie inaczej niż w Polsce jeśli chodzi o medycynę, opiekę itd...choć nie narzekam, bo jak do tej pory zajmują się mną rewelacyjnie i bardzo o nas dbają Pozdrawiam serdecznie
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        #4
        w szpitalu w ktorym rodzilam(the coomb womans hospital)personel bardzo mily.mialam bardzo bolesne skorcze wiec poprosilam o jakies znieczulenie i bez problemu dostalam zastrzyk.mialam porod naturalny ale zakonczyl sie kleszczami.podczas juz tej ostatniej fazy porodu dostalam do wdychania cos co dziala jak glupi jas.lepiej sie oddycha i mniej boli.nie wiem co jeszcze napisac wiec moze masz jakies konkretne pytania
        shannon

        Skomentuj


          #5
          a polozna mialam mloda bardzo serdeczna i rodzilam na sali sama bez innych rodzacych.porod rodzinny.dodam ze tej nocy urodzilo sie ponad 5 tys.dzieci w tym szpitalu!
          shannon

          Skomentuj


            #6
            No ja będę rodziła w Mullingar, a jestem z Longford (to tak na samym środku wyspy). Fajnie usłyszeć takie dobre wiadomości. No ja mam nadzieję,że urodze naturalnie i będzie to szybko i bezboleśnie jakoś. Aczy orientujesz się, czy są tu jakieś rodzaje znieczulenia czy po prostu trzeba poprosić i zaufać lakarzowi??? Ja ogólnie jak na razie z opieki jestem zadowolona, oby tak dalej. A jak z językiem, poradziłaś sobie z tymi wszystkimi pojęciami medycznymi??? Na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę?
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              #7
              shannon 5 tys dziecie,nie zartujesz??

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                niestety nie wiem jakie sa rodzaje znieczulenia ale jak bedziesz chodzila do szkoly rodzenia to tam sie dowiesz(ja nie chodzilam a szkoda)wazne abys dokladnie sluchala co mowi polozna i bedzie wszystko ok(push-to chyba rozumieszw ktorym jestes miesiacu obecnie?
                shannon

                Skomentuj


                  #9
                  Jestem w końcówce 5 mca Na razie nie mam problemów z językiem bo dość dobrze mi idzie ale czasem muszę posiedzeć nad słownikiem po wizycie bo mam problemy z ciśnieniem i jestem na lekach i czasem nie wszystkie pojęcia są dla mnie zrozumiałe ale PUSH jak najbardziej rozumiem. Powiem Ci szczerze, że nie myślałam o szkole rodzenia choć dostałam namiary, a od którego mca polecasz tam pójść?
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    #10
                    patiew to byl bardzo plodny rok
                    shannon

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja nie wiem do ktorego m bo sama zwlekalam zwlekalam i nie poszlam wkoncu.moj partner ma doskonaly angielski i byl ze mna przy kazdym badaniu i porodzie wiec sie nawet nie musialm stresowac jezykiem.a planujesz porod rodzinny?
                      shannon

                      Skomentuj


                        #12
                        jak ja rodzilam to byl ze nma tylko 1 porod

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                          ja nie wiem do ktorego m bo sama zwlekalam zwlekalam i nie poszlam wkoncu.moj partner ma doskonaly angielski i byl ze mna przy kazdym badaniu i porodzie wiec sie nawet nie musialm stresowac jezykiem.a planujesz porod rodzinny?
                          No właśnie się zastanawiam nad porodem rodzinnym. Nie jestem jeszcze zdecydowana, zastanawiam się czy to nie wpłynie negatywnie na mojego męża i nasza zycie potem. On mówi, że zrobi tak jak ja chcę ale boję się trochę żeby potem nie miał do mnie takiego dystansu jak to wszystko zobaczy A Ty rodziłaś z mężem?
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            #14
                            tak ja rodzilam z ojem dzieckabyl ze mna od poczatku czyli od 7.12 rano do 3.30 rano.dotrzymywal mi towazystwa gdy godzinami chodzilam po schodach aby przyspieszyc porod(bez rezultatu zreszta haha)trzymal mnie za reke i wspieral kiedy musialam przec.nie wyobrazam sobie ze moglby mnie sie teraz brzydzic poza tym nie stal mi miedzy nogami tylko trzymal za reketo naprawde duze wsparcie ale jesli twoj maz nie chce to go nie zmuszaj niech sie zastanowi na spokojnie
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              z moim partnerem jestesmy razem 10 lat nasze dziecko bylo zaplanowane i od samego poczatku chcielismy rodzic razem.byl ze mna na kazdej wizycie w szpitalu i u G.P.
                              shannon

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X