Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem.. malych piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja tez pisałam taki wątek narzekajac na moje małe piersi i mam za swoje, nie dość ze teraz rosną jak szalone (30tc) to pojawiają sie rozstępy i przeogromne brodawki.... jestem załamana te fioletowe rozstępy znikają??
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      rozstępy nie znikną tak sobie, musisz uzywać preparatów przeciw nim, polecam fissan, tylko w aptece, i jeśli jeszcze tego nie robiłaś, zacznij jak najszybciej wcierać te specyfiki przeciw rozstępom, bo potem się ich nie pozbędziesz dłuuuuuugo

      Skomentuj


        #18
        mi tez mimo malego przyrostu wyskoczyly fioletowe szlaczki na piersiach i od miesiaca stosuje krem przeciw rozstepom. i rzeczywiscie troche pomaga- choc wiem ze nie znikna calkowicie to mam wrazenie ze troche sie zmniejszyly a juz napewno ich ni przybywa

        a teraz chcialbym zadac pytanie z innego dzialu czy wam tez w ciazy juz wycieka pokarm? bo mi juz tak gdzies od 2 miesiecy. balam sie ze przez to ze tak wczesnie potem jak dziecko sie urodzi nie bede miala... i od jakis dwoch tygodni nic nie wyciekalo i zaczelam sie martwic ale wczoraj znowu zaczelo...oczywiscie nie leje sie strumieniami czy myslicie ze powinnam sie martwic czy to jest normalne?



        Skomentuj


          #19
          Napisane przez aneta88ad Pokaż wiadomość
          a teraz chcialbym zadac pytanie z innego dzialu czy wam tez w ciazy juz wycieka pokarm? bo mi juz tak gdzies od 2 miesiecy. balam sie ze przez to ze tak wczesnie potem jak dziecko sie urodzi nie bede miala... i od jakis dwoch tygodni nic nie wyciekalo i zaczelam sie martwic ale wczoraj znowu zaczelo...oczywiscie nie leje sie strumieniami czy myslicie ze powinnam sie martwic czy to jest normalne?
          tutaj jest o tym http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=siara

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            #20
            a dziekuje Ci bardzo uspokoilam sie



            Skomentuj


              #21
              Odp: Problem.. malych piersi

              moje w ogóle mi w ciąży nie urosły, dopiero druga doba po porodzie nabrzmiały i miałam nawał pokarmowy, a w ciąży malutkie, także się nie przejmuj.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Problem.. malych piersi

                ja zawsze miałam małe piersi. W ciąży ciut urosły - może jeden rozmiar. Po porodzie były takie same jak w ciąży. Ale nie widzę powodu do zamartwiania się tym. Raczej są tego dobre strony - nie trzeba kupować specjalnie sukienek, bluzek, koszul, bo stare pasują Staników nie trzeba wymieniać. A czy ma się małe czy duże da się wykarmić dziecko lub nie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Problem.. malych piersi

                  Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                  ja zawsze miałam małe piersi. W ciąży ciut urosły - może jeden rozmiar. Po porodzie były takie same jak w ciąży. Ale nie widzę powodu do zamartwiania się tym. Raczej są tego dobre strony - nie trzeba kupować specjalnie sukienek, bluzek, koszul, bo stare pasują Staników nie trzeba wymieniać. A czy ma się małe czy duże da się wykarmić dziecko lub nie.
                  Moje piersi po ciąży stały się dość duże i mam obecnie problem z kupieniem tuniki czy płaszcza. W nic nie mogę się zapiąć. Moja siostra ma jeszcze większe piersi i musi kupować ubrania w specjalnych sklepach albo szyć na zamówienie. Mniejsze piersi - mniejszy kłopot. Cieszcie się dziewczyny


                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Problem.. malych piersi

                    W czasie ciąży piersi mi nic nie urosły lecz po porodzie urosły ale radość ustała wraz z zakończeniem karmienia Wtedy wróciły niestety do swojego małego rozmiaru

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Problem.. malych piersi

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      W czasie ciąży piersi mi nic nie urosły lecz po porodzie urosły ale radość ustała wraz z zakończeniem karmienia Wtedy wróciły niestety do swojego małego rozmiaru
                      Lara5 fajnie, że chociaż przez chwilę mogłaś się cieszyć dużym rozmiarem. Przynajmniej nie masz tego problemu co jak i na pewno bez problemu możesz sobie kupić każdą bluzkę


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Problem.. malych piersi

                        Wielkość piersi nie ma wpływu na to czy wykarmimy maluszka czy też nie. To mylne skojarzenia, że duże piersi to duża ilość mleka. Nie ma co się zamartwiać.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Problem.. malych piersi

                          moje piersi nabrały rozmiarów pod koniec ciąży natomiast jak większy nawał pokarmu miałam tuz po porodzie i ich rozmiar był gigantyczny a przy tym twarde jak kamień

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Problem.. malych piersi

                            A czy któraś z Was zastanawiała się poważnie nad operacją plastyczną?
                            Czy operacyjne powiększanie piersi w Waszym wypadku w ogóle nie wchodzi w grę?
                            Przyznam szczerze, że ja jakiś czas temu się nad tym zastanawiałam. Czytałam nawet o zabiegu na stronach klinik: http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/piersi/powikszenie/ .
                            Ostatecznie zrezygnowałam dzięki mojemu partnerowi. To on utwierdził mnie w tym, że moje piersi są fajne, takie jakie są i nie ma co kombinować.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Problem.. malych piersi

                              moja siostra miala biust malutki.. pokarmu miala bardzo malo, krotko karmila piersia.. i mowi, ze po ciazy ma piersi jeszcze mniejsze

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Problem.. malych piersi

                                u mojej żony piersi pomimo że nie sa ogromne nabrały wymiaru tuż po porodzie gdy pokarm zaczął się zbierać dlatego myslę, że nie trzeba się przejmowac tym .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X