Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem.. malych piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Problem.. malych piersi

    No wlasnie..tak przelecialam po forum ale jakos nie zauwazylam tego watku ( moze juz slepa :P ) ..to pytam sie Was przyszle Mamusie czy tez macie problem malych piersi ja jestem juz w tym 8 miesiacu ciąży..a moje piersi sa malusie przed ciążą mialam wieksze a teraz nie wiedziec czemu zrobily sie jakies byle jakie i mniejsze! Marna szansa zeby jeszcze przez te 2 ostatnie miesiace urosly? I tak mysle czy problemu z karmieniem naturalnym nie bede miala problemu..?

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)
  •    
       

    #2
    nie martw jak zacznies karmic to ci urosnaja tez nie mam wybujalych ksztaltow a podczas karmienia wygladalam jak sex-bombajakie to byly piekne czasy;0
    shannon

    Skomentuj


      #3
      dokladnie
      wielkość piersi nie ma wpływu na karmienie
      i napewno jak napłynie do nich mleczko urosną


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        No to mnie dziewczynki podbudowalyscie troche eh bo jakos to tak smiesznie nawet wyglada.. brzuszek w 8 miesiacu juz a piersi takie malusie :P az jakos to nie pasuje

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #5
          Ech ...Kochana też tak mam jestem w 9 miesiącu a cycuszki małe Jak karmiłam pierwsze dziecko to urosły nie powiem ale jak przestałam to stały się prawie niewidoczne No cóż taki mój urok Także nadzieja że uda się długo karmić Choć trochę się nacieszę!


          Skomentuj


            #6
            Mysle ze nie musisz sie martwic,ja tez zawsze mialam male piersi.Do konca ciazy urosly mi do rozmiaru c a na trzeci dzien po porodzie to bylo duze E !!! Teraz(wciaz karmie) mam rozmiar c ale widze ze one wciaz maleja...Nawet jesli ci duzo nie urosna to nie ma to zadnego zwiazku z iloscia czy jakoscia mleczka a moze uda ci sie dzieki temu uniknac problemu rozstepow i zwiotczalej skory kiedy juz skonczysz karmic

            Skomentuj


              #7
              poza tym widzialam twoje fotki insoomnia i moim zdaniem wygladasz rewelacyjnie i te piersi wcale nie takie male
              shannon

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                też nie mam dużych piersi i jak narazie (6 tyg.) nie mam problemów z karmieniem, mleczka pod dostatkiem a Maleńka ślicznie przybiera na wadze


                Skomentuj


                  #9
                  Shannon no na zdjeciu w staniku to moze tak nie widac ( push-up czyni cuda :P hehe ) ale uwierz mi, ze az takie duze nie sa jak ja to mowie na gorze duzo ale malo na dole.. nie wiem czy wiecie o jaki ksztalt piersi mi chodzi :P no a co do mleka to mam nadzieje,ze nie bedzie jednak problemu bo jakos tak wole piersia karmic niz butelka nie wiem czemu jakos tak mnie napadlo
                  Dotka238 moze i masz racje,moze potem nie bede miala zadnych "zwisów"

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    #10
                    Mam nadzieje ze mi juz nie urosna z C zrobilo mi, sie male D, a co do "zwisow" to moja mama ma biust rozmiar D karmila 4 dzieci piersia i biust ma ladny.
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      to ja was pociesze...cieszcie sie malymi piersiami,ja przed ciaza mialam D...teraz na tydzien przed porodem biustonosz E robi sie maly...nie chce myslec co bedzie jak zaczne karmic,a jak mam byc szczera to juz mi sie zwisy porobily wiec chyba wolalabym male ale nie wiszace...
                      Olunia 6 styczen 2009

                      Skomentuj


                        #12
                        Nie ma czym się martwić piersi urosną a i z karmieniem nie będzie problemu
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          kurcze weszlam na ten temat-mowie kobietki z tym samym problemem a tu... ja to kurcze juz krotko przed porodem a rozmiar mam B. i do tego (co dziwne) tylko jedna piers mi rosnie no moze ta druga tez ale nie tak ostro jak ta pierwsza! boje sie troche ze moja dzidzia nie bedzie miala zbyt duzo do jedzenia... ale no widzialam ze pisalyscie ze wielkosc nie zalezy od ilosci pokarmu wiec troche sie uspokajam



                          Skomentuj


                            #14
                            Ja do porodu i po mialam B i jakos nic nie uroslo choc bylo widac kiedy sa pelne.
                            Biust skoczyl za to po antybocianach
                            A piersi zawze sa niesymetryczne wiec spokojnie

                            Skomentuj


                              #15
                              Haha to tak jak u mnie - zauwazylam wlasnie, ze lewa jakby byla ciut wieksza albo jakby byla troche nizej ulozona nie wiem sama.. no i jak do tej pory nie rosna dalej.. a szkoda.. na poczatku ciazy mialam spuchniete lekko to wygladaly na pelniejsze i o rozmiar wieksze.. a teraz.. brak slow jakby mniejsze niz przed cala ciaza

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X