Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zęby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zęby

    Mam pytanie czy w czasie ciąży też macie ostre napady bólu zębów,a dodatkowo jeszcze okropnie wrażliwe na zimne i ciepłe Ja przed ciążą wyleczyłam wszystkie zęby.
  •    
       

    #2
    W pierwszej ciąży niestety leczyłam teraz mam spokój najgorzej to dokucza mi krwawienie z dziąseł ( sama krew)


    Skomentuj


      #3
      Napisane przez mamakacpra Pokaż wiadomość
      W pierwszej ciąży niestety leczyłam teraz mam spokój najgorzej to dokucza mi krwawienie z dziąseł ( sama krew)
      ja polecam baikadent Herbapolu jakieś 7 zł a daje efekty
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Mi tak samo tylko przy myciu ząbków pojawia sie czasem krwawienie z dziasel.. a tak na ogol to mnie nie bola

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
          Mi tak samo tylko przy myciu ząbków pojawia sie czasem krwawienie z dziasel.. a tak na ogol to mnie nie bola
          Mnie zęby wogóle nie bolały, ale tak jak kolezance dziasła krwawiły podaczas mycia.
          Bartuś 26.06.08
          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

          Skomentuj


            #6
            A mi krwawia i krwawia,czasem to wyglada jakbym dosala od kogos w szczeke,uzywam lacalut,zobaczymy....zeby ok...
            brzusi...

            Skomentuj


              #7
              a ja specjalnie założyłam osobny wątek nt. krwawienia hehe, bo tego z ręką na sercu nie znalazłam, ale szukałam nie "zęby" tylko "dziąsła"

              dziś lecę po Lacalut Active, bo się wykrwawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja mam spokój z zębami na szczęście jak na razie, ale znajoma (26 tydzień tak jak ja) od dwóch miesięcy ma krwawienie dziąseł, jak poszła do dentysty to jej powiedział, że ma używać ziołowej pasty i się nie przejmować bo jak wydali PASOŻYTA (czyt. Urodzi dziecko)to wszystko wróci do normy , bo w ciąży zmiękczenie dziąseł i krwawienie to żadna sensacja.


                Skomentuj


                  #9
                  Ja jakoś mam spokój z zębami tzn. nie bolą ale czasami krwawią mi dziąsła i wtedy płukam jamę ustną szałwią.

                  Skomentuj


                    #10
                    Jestem w 31tc i problem z zebami mam dopiero teraz jakies misie wrazliwe na cieplo, zimno i slodkie zrobily =/ mam andzieje, z emi przejdzie samo z się
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      mi w ciazy strasznie dziasla krwawily jak mylam zabki! ale za to ja mialam cos gorszego- wyzynajacy sie zab madrosci- normalnie myslalam ze umre a zadnych tabletek nie chcialam brac!! i tak przez cala ciaze regularnie co 2 lub 3 tygodnie sie odzywal.
                      za to jutro ide do dentysty!! ale oczywiscie na pelnym znieczuleniu bo moge nie karmie piersia w ogole to najchetniej chcialabym byc uspiona ale nie ma takiej opcji



                      Skomentuj


                        #12
                        a ja nareszcie zmobilizowalam sie i zaczelam naprawiac zeby, wczoraj jeden za 2 tygodnie nastepne 2 i jescze troche zostanie ale bede sie dalej umawiac

                        mi zeby pokruszyly sie dopiero teraz przez ostatni miesiac(zawsze mialam z nimi problemy ale i ciaze i rok karmienia przetrzymaly bez zmian do teraz)

                        Skomentuj


                          #13
                          Witam

                          Ja obecnie jestem w 37 tygodniu ciąży, od momentu jak skończył się 4 miesiąc miałam problemy z zębami, z obu stron jak na złość zaczęły wyrzynać mi się ósemki teraz w zasadzie już mnie tak nie bolą jedynie jeden daje czasem we znaki,czekam do porodu a po porodzie od razu lecę do dentysty naprawiać ząbki!
                          Kubuś ur. 28.05.2009

                          Nasz synuś ma już...
                          http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                          Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                          Skomentuj


                            #14
                            witam,
                            jestem w 20 tygodniu ciąży
                            i w ostatni czwartek pękła mi 4 na 1/2.Lekarz jeszcze tego samego dnia skleił go, ale jeść i tak się nim nie dało.
                            Moja ginekolog poradziła mi w tej samej przychodni innego lekarza. Dziś już byłam i jestem w szoku.
                            Miałam miejscowe znieczulenie (po raz pierwszy nic mnie nie bolało), czyszczone kanały i zakładany opatrunek.
                            Zęba oczywiście trzeba będzie zrobić, ale to już po urodzeniu dziecka, po zrobieniu RTG, teraz będzie leczenie zachowawcze, miesięczne kontrole i gdyby ewentualnie cos się działo to interwencja lekami.
                            A jak tak się bałam, jak mi pękł,w pamięci miałam poprzednie czyszczenie kanałów (jak to sie mówi na żywca).
                            Tyle lat ma człowiek, a całe życie się uczy.
                            Teraz zawsze jak mi ktoś zaproponuje znieczulenie nie będę odmawiać.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zęby

                              Przez całą ciążę myłam zęby pastą bez fluoru, nie miałam problemów z zębami, ostatni raz leczyłam je może 6 lat temu? A wiecie, że w czasie ciąży nawet leczenie kanałowe jest w 100% za darmo?
                              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-04-2014, 10:17.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X