Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ginekolog kobieta czy mężczyzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

    W takich przypadkach warto zgłosić się do dobrego ginekologa. Dla nas kobiet taka opieka, powinna być niezwykle istotna. Szukałam niedawno dobrego ginekologa i spośród wielu trafiłam na medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa. Mają tam naprawde świetnych specjalistów i ja nie miałam obaw przed tym by się do nich zgłosić.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

      Napisane przez balowapani Pokaż wiadomość
      W takich przypadkach warto zgłosić się do dobrego ginekologa. Dla nas kobiet taka opieka, powinna być niezwykle istotna. Szukałam niedawno dobrego ginekologa i spośród wielu trafiłam na medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa. Mają tam naprawde świetnych specjalistów i ja nie miałam obaw przed tym by się do nich zgłosić.
      W wielkich miastach można wybierać sobie lekarzy, w mniejszych już nie ma aż takiego wyboru. Lekarz to lekarz, niezależnie od płci powinien być kompetentny.

      Skomentuj


        Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

        Dokładnie nie ważna płec ważne są kompetencje. Zawsze jednak mozna podpytać znajome moze któraś akurat miała styczność z lekarzem którego wybieramy Lub zapytać na jakimś miastowym forum

        Skomentuj


          Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

          To ja chyba mam totalnego pecha, bo wszystkie kobiety ginekolog, do których trafiałam kompetencją nie grzeszyły. Każde badanie było bolesne, aż w którymś momencie myslałam, że tak po prostu ma być. Jedna przez cały okres chodzenia do niej uparcie zapisywała jakieś tabletki których nazwy już nie pamiętam i twierdziła, że moje problemy z nieregularnymi miesiączkami same znikną. Żadnych skierowań na dodatkowe badania, nic. Po prostu - samo przejdzie.

          Dopiero kilka lat później pewien ginekolog mężczyzna odkrył, że można zlecić badania hormonalne, można zrobić USG TV i można postawić diagnozę w postaci PCO. Wtedy też okazało się, że jednak badanie ginekologiczne jest bezbolesne... Nigdy więcej kobiety ginekologa...

          Skomentuj


            Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

            Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
            To ja chyba mam totalnego pecha, bo wszystkie kobiety ginekolog, do których trafiałam kompetencją nie grzeszyły. Każde badanie było bolesne, aż w którymś momencie myslałam, że tak po prostu ma być. Jedna przez cały okres chodzenia do niej uparcie zapisywała jakieś tabletki których nazwy już nie pamiętam i twierdziła, że moje problemy z nieregularnymi miesiączkami same znikną. Żadnych skierowań na dodatkowe badania, nic. Po prostu - samo przejdzie.

            Dopiero kilka lat później pewien ginekolog mężczyzna odkrył, że można zlecić badania hormonalne, można zrobić USG TV i można postawić diagnozę w postaci PCO. Wtedy też okazało się, że jednak badanie ginekologiczne jest bezbolesne... Nigdy więcej kobiety ginekologa...
            Ja też mam większe zaufanie do mężczyzn. Kilka razy trafiłam na bardzo niedelikatną Panią Doktor i powiedziałam sobie, że nigdy więcej kobiety-ginekolog!


            Skomentuj


              Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

              Napisane przez sarra35
              Ja powiem Wam szczerze, że generalnie mam dobre doświadczenia zarówno z kobietami ginekologami, jak i mężczyznami. Nie mnie jednak swego czasu usłyszałam od mojej koleżanki opowieść, jak to pani doktor jej powiedziała, że jej ni przyjmie, bo jest dosłownie za gruba. Nie mniej jednak jeżeli chcecie znaleźć panią bądź pana ginekologa, informacji na temat dostępnych specjalistów można szukać na stronie http://medinfo.pl/ . Jest to świetny portal branżowy, prowadzony przez osoby na co dzień związane z medycyną, gdzie znajdziemy informacje na temat wszystkich placówek, które działają w ramach kontraktu z NFZ.
              W głowie mi się nie mieści jak lekarz może tak powiedzieć do pacjentki. Przecież to jest istna dyskryminacja...


              Skomentuj


                Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                tylko i wylacznie do mezczyzny, raz bylam u kobiety i to byl jeden wielki koszmar dla mnie. Kobieta byla strasznie nidelikatna, az mnie pierdzielnelo w fotel ;x

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                  tylko i wylacznie do mezczyzny, raz bylam u kobiety i to byl jeden wielki koszmar dla mnie. Kobieta byla strasznie nidelikatna, az mnie pierdzielnelo w fotel ;x
                  Właśnie coś chyba jest na rzeczy z tym brakiem delikatności u kobiet, bo takie opinie pojawiają się dość często :/ Czyżby to był efekt podejścia "wiem, co robić, bo sama to mam"?

                  Skomentuj


                    Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                    ja chodziłam i chodzę do kobiety

                    Skomentuj


                      Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                      Ile ludzi tyle opinii. Moim zdaniem tak naprawdę nie ma znaczenia jakiej płci jest lekarz, w tym ginekolog. Jest lekarzem i ma profesjonalnie wykonywać swój zawód. Tyle dla mnie się liczy.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X