Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gipsowy odlew brzuszka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    podoba mi się ten pomysł
    staramy się o 2 dziecko jak wyjdzie to sobie cos takiego zrobimy
    pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      witam.taki gips mozecie kupic w aptece dobrej lub w sklepie z artykulami dzieciecymi.moja szwagierka robila sobie 2lata temu...ten odlew robi sie z gipsu bandarzowego czy jakos tak......ale wiem ze nie jest drogi tak jak na niektorych aukcjach czy w firmach.jej gipsowy brzusio wisi na scianie u malego w pokoju.ja tez jeszcze poczekam i potem sobie zrobie.pozdrawiam...
      brzusi...

      Skomentuj


        #18
        Odp: gipsowy odlew brzuszka

        a ja żałuje że sobię nie zrobiłam odlewu

        Skomentuj


          #19
          Odp: gipsowy odlew brzuszka

          Ja rowniez chcialam zrobic sobie taka pamietke lecz nie wiedzialam gdzie sie zglosic;p

          Skomentuj


            #20
            Odp: gipsowy odlew brzuszka

            Witam oferuję wykonanie Matecznika- czyli gipsowego odlewu brzuszka ciążowego, wspaniałą pamiątkę z tego pięknego okresu.
            Brzuszek ciążowy może być pomalowany na oryginalny wzór zaproponowany przez mamę lub może pozostać śnieżno biały. Jego wygląd możemy dopasować np. do wystroju wnętrza, dzięki zastosowaniu różnych techniki malarskich. Oprawiony w ramy jest przepięknym, przestrzennym obrazem, jedynym w swoim rodzaju oryginałem nie do podrobienia ! Każdy brzuszek jest wyjątkowy i inny !Metoda stosowana przez nas jest w 100% bezpieczna dla mamy i dziecka. Używany bandaży gipsowych wykorzystywanych do usztywniania złamań i gipsu ceramicznego wzmacniającego konstrukcję.
            Oferujemy równie odlewy wybranych przez klientkę części ciała.
            Odlew robimy u klientki w domu.

            Posiadamy wileloletnie doświadczenie w odlewach ciała. Wykonywaliśmy popiersia i torsy.

            Naszą usługę jesteśmy wstanie wykonać na terenie miast:

            Warszawa, Siedlce, Białystok, Lublin, Międzyrzec, Radzyć Podlaski, Biała Podlaska.

            Ogólnie na terenach do 200 km od Białej Podlaskiej. Cena do negocji. Zależy również od odległości dojazdu.

            Link z gotowymi pracami dodam wkrótce.

            Zapraszam i polecam tą niesamowitą pamiątkę.

            Kontakt artysta-27@wp.pl

            Skomentuj


              #21
              Odp: gipsowy odlew brzuszka

              Szczerze mówiąc mi się ten pomysł nie podoba, wolę sobie zrobić zdjęcia w ciąży. Co później zrobić z takim odlewem? Gdzie go trzymać? Jak dla mnie zbędny kurzołap :P

              Skomentuj


                #22
                Odp: gipsowy odlew brzuszka

                przyznam szczerze ze o czyms takim nie slyszalam - hehe czego to ludzie nie wymyslom - ale zapewne to nie da mnie - ale jesli ktos ma ochote to czemu nie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: gipsowy odlew brzuszka

                  odlew brzuszka
                  hahaha gdzie go potem trzymać
                  to już faktycznie lepsza sesja z mężem z tego okresu

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: gipsowy odlew brzuszka

                    A mnie te odlewy gipsowe przerażają- są straszne i kojarzą mi się z odlewami zwłok po wybuchu Wezewiusza. Brzuszek jak brzuszek ale widziałam tez gipsowy odlew maluszka w brzkuszku ( tzn robią dokładne pomiary maleństwa w brzuszku i na tej podstawie wykonują odlew )- straszne, brrr . Za to super są masy do odciskania stópek i rączek maleństwa

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: gipsowy odlew brzuszka

                      Przyznam szczerze, że słyszałam o tym i nawet sie zastanawiałam. Sam pomysł bardzo ciekawy tylko faktycznie, to gdzie to potem trzymać? Jeśli ktoś ma duze mieszkanie to jeszcze znalazło by się miejsce ale ja tego miejsca nie mam zbyt wiele. Napewno to przemyślę, bo nawet jeśli nie do ozdoby mieszkania to dla samego fanu. Oczywiście nie będę szaleć tylko sama zakupię taki zestaw, jak jedna z mam i zrobię go wspólnie z rodzinką.
                      Przypomnicie mi gdzie mogę sama coś takiego kupić?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: gipsowy odlew brzuszka

                        Ja osobiście mam taka pamiątkę,wisi u mnie na ścianie a jaka była fajna frajda przy dekorowania tego brzusia.Polecam!!!!

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: gipsowy odlew brzuszka

                          Nie robiłam sobie takiego odlewu, ani w pierwszej ciąży, ani teraz, ale myślę że jeśli jest taki odlew dobrze zrobiony to jest to fajna pamiątka, a do tego przy drugiej ciąży można porównać rozmiary brzuszków

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: gipsowy odlew brzuszka

                            Chyba się skuszę..to cos innego niż filmy i zdjęcia. A jak pamiątka dla dziecka :-) przeszukuje właśnie net w tej kwestii bo na tą chwilę chcę to zrobic sama i potrzebuje wskazówek. Może macie w Warszaie jakiegoś polecanego artystę?
                            Albo fajną stronkę z komentarzami i pomocą..?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: gipsowy odlew brzuszka

                              ja bym się bała robić coś takiego, niby to bezpieczne, ale jednak kurcze wygląda trochę strasznie taki ogipsowany brzuch, nie zrobiłabym tego

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X