Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szpitale w Krakowie

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• mongas
    replied
    Odp: Szpitale w Krakowie

Ja rodziłam dwa miesiące temu na Ujastku i mogę polecić z czystym sumieniem. Dwa dni spędziłam na patologii ponieważ już było po terminie. Opieka na obu oddziałach bez zastrzeżeń.

Leave a comment:

•    

• justaPe
    replied

A ja rodziłam w Narutowiczu, bo mój gin do którego chodziłam prywatnie tam pracuje. Jestem zadowolona , moje koleżanki też tam rodziły i też są zadowolone, polecam

Leave a comment:

• justysiaz
    replied

Ja rodziłam na Ujastku. Szpital, opieka super. Sale są małe 2-3 osobowe każda ma swoją łazienkę, porodówka pojedyncza pełen komfort, można rodzić w wodzie. Studenci też sa jak na Kopernika, ale nie daje się tego tak odczuć, bo są dyskretni. Dowiesz się jak karmić i pielęgnować bobaska. Wszystko na najwyższym poziomie. Nawet otworzyli teraz nowy oddział dla tych dzieciaczków które wymagają specjalnej opieki. Jako drugi szpital po Koperniku przyjmuja na patologie od 22tyg i tam opieka jest również super. Dlatego wspominam pobyt tam bardzo miło.
    Moja siostra rodziła na Kopernika i jest zupełnie odwrotnie. Nikt jej nie badał po porodzie, nikt nie interesował się ani nią ani dzieckiem. Potem ją musiałam informować co i jak.

Leave a comment:

• zoltala
    replied

Ja wybieram się na weekend do Krakowa, termin mam na 1 listopada. I jeśli coś mi nagle "wyskoczy" to też zamierzam rodzić w tym szpitalu . (na Ujastku)
    Last edited by zoltala; 23-10-2009, 15:16.

Leave a comment:

• monisub
    replied

Ja rodzilam na Ujastku i nastepne dzieciatko tez bede tam rodzic! ogolnie bylam zadowolona!a co do personelu to mialam fajna polozna !jedynym minusem byla sepsa panujaca w krakowie i zamkneli oddzial!nikt nie mogl cie wtedy odwiedzac!dla mnie to bylo najgorsze bo chcialam zeby w tych wspanialych chwilach byl przy mnie maz!!tak wiec w maju wielki powrot

Leave a comment:

• Miss
    replied

SyEla bo tak jest. jeśli się cokolwiek dzieje z rodzącą,bądź z dzieckiem jakieś wystapią komplikacje to przewożą na Kopernika,bądź tam gdzie jest Intensywny oddział dla noworodków. te prywatne klinki nie mają takiego specjalistycznego zaplecza co szpitale,stąd tak jest jak piszesz.

Leave a comment:

• SyEla
    replied

ja nie polecam przychodni na Ujazdku na NFZ. Szczególnie Pani Bernadetty. Juz nie pamietam jak sie nazywa.Z tego co Wiem jak z dzieckiem po porodzie sa jakies problemy to wiozą go i tak do Żeromskiego.
    Last edited by SyEla; 22-10-2009, 14:12.

Leave a comment:

•    

• Miss
    started a topic Szpitale w Krakowie

Szpitale w Krakowie

ja rodziłam w prywatnej klinice "Spes" na ul.Królowej Jadwigi, bardzo sobie ją chwalę,ale w tym roku nie ma już tam porodówki,bo nie podpisali umowy z NFZ.

Dużo znajomych polecało "Ujastek" w N.Hucie

Working...
X