Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

depresja po porodzie

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  #46
  Odp: depresja po porodzie

  3 bardzo ważne rzeczy jeśli dopadnie Was baby blues:
  nie obwiniać się i nie wzbudzać w sobie poczucia winy - macierzyństwa również trzeba się nauczyć;
  rozmawiać o swoich wątpliwościach i obawach;
  wychodzić z domu do ludzi i odwiedzać ulubione miejsca, czasem pomogą nawet krótkie samotne zakupy;

  Ma on bardzo dobry wpływ na organizm oraz nie daje żadnych efektów ubocznych, wspomaga zasypianie oraz sprzyja w leczeniu takich stanów depresyjnych.

  xxx
  Last edited by gagatka; 11-01-2021, 13:01. Powód: reklama

  Skomentuj


   #47
   Odp: depresja po porodzie

   Przerabiałam ten problem razem ze znajomą, skuteczna okazała się terapia ze specjalistami online. Początkowo byłam sceptyczna tej formie pomocy, ale myliłam się.
   Last edited by gagatka; 22-07-2020, 11:59. Powód: link

   Skomentuj


    #48
    Odp: depresja po porodzie

    mi też było ciężko... pomogły mi wyjścia na treningi siłowe z koleżankami oraz zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed, zabiegi polecam każdemu są nieinwazyjne i potrafią zdziałać cuda. Tlenoterapia polega na zwiększeniu w specjalnej komorze hiperbarycznej ciśnienia, a tym samym natlenienie organizmu pacjenta, co prowadzi do wielu pozytywnych przemian fizycznych i fizjologicznych

    Skomentuj


     #49
     Przeszłam depresję poporodową i uważam, że był to najgorszy okres w moim życiu. Bałam się, że nie dam sobie rady, uczucie lęku i pewności, że nie jestem dobrą matką towarzyszyło mi przez cały czas, byłam przygnębiona. Stan mojego samopoczucia nie ulegał poprawie, mąż postanowił znaleźć dobrego psychologa. Odwiedziliśmy klinikę xx Warszawa i według mnie był to najlepszy wybór. Trafiłam pod opiekę świetnego specjalisty, który pomógł mi pokonać strach i uświadomił mi własną wartość. Terapia przyniosła świetne efekty w dość krótkim czasie. Według mnie pomoc doświadczonej osoby może okazać się najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji.
     Last edited by gagatka; 11-01-2021, 13:00. Powód: reklama

     Skomentuj

            
     Working...
     X