Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czkawka dziecka w czasie ciąży

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• werna
    replied
    Odp: czkawka dziecka w czasie ciąży

to normalne, moja maluszka czkała przez cały miesiąc dziewiąty, praktycznie codziennie, na początku liczyłam jej czknięcia i raz doszło nawet do dwustu

Leave a comment:

•    

• agniecha1793
    replied

Mój synuś miewał czkawki bardzo czesto! na poczatku sie troszke przestraszylam lecz mowiac to lekarzowi uspokoil mnie mowiac ze to tylko czkawka. To bardzo przyjemne uczucie takie jakby pękanie bąbelków:P Strasznie milo to wspominam

Leave a comment:

• evelinek13
    replied

moje myszki mialy codzienne czkawki w brzuszku:-) To takie śmieszne uczucie

Leave a comment:

• baseti
    replied
    ja nie wiedziałam co sie dzieje kiedy moje maleństwo dostało czkawki, mój mąż był tym zachwycony bo czół jak się "rusza", ale połączenie czkawki z mocnymi ruchami, zwłaszcza jak sie ma obolały brzuch po wycieczce nie jest czyms przyjemnym aczkolwiek wywołuje uśmiech na twarzy

Leave a comment:

• kasiulina
    replied
    Mój pierworodny często czkał sobie w brzuszku. pamiętam jak musiałam zrobić badania i leżałam w szpitalu i pielęgniarka zobowiązała mnie do liczenia ruchów... I oczywiście wtedy moje dziecię czkawki dostało. liczenie odbywało się co drugie... inaczej ruchów było by mega dużo...))
    A teraz jestem w 19 tygodniu ale jeszcze mojej Kruszynki nie przyłapałam na czkaniu.

Leave a comment:

• Carin
    replied
    Ja czkawke synka czulam dopiero 2x . Jestem w 25tyg.

Leave a comment:

• emes1986
    replied
    ja czkawkę synka czułam,od kiedy poczułam pierwsze ruchy az do końca ciąży...z początku nie wiedziałam co to jest...nawet do głowy mi nie przyszło że dzidzia w brzchu moze mieć czkawkęMyslałam że to jakiś narząd mi pulsujeDopiero w gazecie przeczytałam żę dzidzia moze miec czkawkę juz w brzuchuPozdrawiam

Leave a comment:

•    

• Ewelka_88
    replied
    jestem prawie w 39 tygodniu ciąży i synek ma czkawkę bardzo często , kilka razy w ciągu dnia!

Leave a comment:

replied
    Czkawka to nic groźnego, dzieci jeszcze w brzuchu często ją mają - łapczywie połykają wody płodowe i stąd czkawka

Leave a comment:

• Mamuszka
    replied
    ja jestem w 32 tc i moja córeczka czka dosyć regularnie, nawet kilka razy dziennie po 10 min!!! Zauważyłam, ze czka sobie szczególnie intensywnie gdy zjem sporo słodkiego, lekarz powiedział że to bardzo prawdopodobne, ponieważ zmienia się smak wód płodowych i moja maleńka jest łapczywa na słodkie (jak mamusia). Sprawdźcie drogie Mamy na co reagują Wasze dzieciaczki. Pozdrawiam(y).

Leave a comment:

•    

• akogo
    replied
    Moi synowie czkali jak najęci czasami mi to dokuczało, szczególnie jak miałam zły dzień ale raczej wspominam to miło.

Leave a comment:

• Pician
    replied
    Witam moja córeczka często dostawała czkawki kiedy była jeszcze w brzuszku, i teraz kiedy ma już miesiąc nadal jej dostaje, czasami aż podskakuje, sposoby na czkawkę nie pomagają, najczęściej sama przechodzi.

Leave a comment:

• ewisienka
    replied
    Moja żabka też bardzo często miała czkawkę jak bym w ciąży, a teraz również często ją ma. Jak była w brzuszku to mi nie przeszkadzała ta czkawka, ale teraz jak dostanie czkawki to mi jest jej szkoda. Biedna czasami ją tak męczy i nic jej nie pomaga. Przepajam ją samą wodą, próbuję dać cycusia i nic.

Leave a comment:

• ewiczek232
    replied
    moja myszka też ma często czkawkę,jak ostatnio zjadlam pyszny deser to odrazu czkawki dostała hehe

Leave a comment:

• MamaKasia
    replied
    Mój synek często ma czkawkę ale ja nawet to lubię

Leave a comment:

Working...
X