Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

aborcja

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  aborcja

  Szokujące wieści z Chin: 36-letnia Xiao Aiying została siłą doprowadzona do kliniki, gdzie podano jej leki, po których jej dziecko zmarło – podała agencja AP.

  O sprawie poinformował media mąż kobiety, Luo Yanquan, który twierdzi, że jego żonę zabrało siłą z domu kilkunastu ludzi. Następnie w szpitalu podano kobiecie leki, pod wpływem których dziecko zmarło - Xiao po kilku dniach urodziła martwego noworodka.

  W Chinach obowiązuje polityka jednego dziecka, a Xiao Aiying i jej mąż wychowują już 9-letnią córkę, stąd - według Luo - brutalne działanie członków specjalnej komisji ds. planowania rodziny.

  Z kolei przedstawiciele komisji twierdzą, że Xiao poddała się aborcji dobrowolnie i była wtedy nie w 8., lecz w 6. miesiącu ciąży (tak późna aborcja jest w Chinach legalna).

  Luo postanowił założyć bloga, by jak najwięcej osób dowiedziało się o dramacie jego rodziny; na razie nie udało mu się uzyskać pomocy ani od policji, ani od prawników.


  ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g
  IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g  ---------------------------------------------------

  Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

  #2
  aborcja

  Szkoda dzieciaczka, nie rozumie jak mozna tak ograniczac macierzyństwo...co do tej sytuacji nie wiem co myślec,choc uważam że skoro mąż to zgłosił to oznacza ze chcieli dzieciaczka....
  Czytałam też ze bardzo oczekiwane dziecko to chłopczyk więc skoro mieli już córcie może i mieli nadzieję ze drugi urodzi się syn...niestety teraz już trudno będzie im dociec dlaczego tak się stało.
  Doriaś ur.17.03.2008
  Tristaś ur. 11.03.2010

  Skomentuj


   #3
   Odp: aborcja

   dobrze że kontrolują ilość narodzin w chinach, ale przymusowa aborcja to już przesada, uważam, że słuszne restrykcje przed, ale po ? skoro jest już życie to jest, nie można zabijać.

   Skomentuj


    #4
    Odp: aborcja

    Na świecie jest jeszcze wiele kultur które po prostu szokują swoimi poczynaniami. Aborcja z przymusu to coś okropnego

    Skomentuj

           
    Working...
    X