Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• majajula
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

dziewczynki może najwyższy czas isę przenieść na wątek mam nie oczekujących

oto nasze nowe miejsce spotkań
    jak wam nie podoba się tytuł wątku prosz eo propozycje zmienimy

http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=5634

teraz tam się wypowiadajmy

Leave a comment:

•    

• agaaepyen
    replied

Hejki mamcie,

my po szczepieniu dzis i znowu maly klopsik niezle przybral - 7290 juz wazy. Ale nie maly kobietki na rotawirusa i musimy jeszcze w czwartek pojsc. No i wieczorem strasznie plakusny byl, pewnie przez szczepienie.

Edymis, ja bym sie mimo wszystko bala dawac juz stale pokarmy, bo jak Ty bylas mala, to tez inne produkty/czasy byly... Ale to Twoj maluszek.

aguszasza, oj no oby sie u malego to wyciszenie utrzymalo, bo strasznie mi brak Twoich poematow

MoniaB, oj biedny Ingas, biedny a co dostal? zastrzyki, czy tylko zawiesinke? Trzymajcie sie bidulki, oby szybko przeszlo!

aniazio: jeszcze dobrze jest odkrecic butelke po wymieszaniu mleczka, a przed podaniem Niuni, bo wtedy nadmiar powietrza wypuszczasz. No i u nas musowo musi byc odbicie w trakcie karmienia, maly sie zreszta sam dopomina z reguly.

majajula: wow, no to niezle! Ale szybciara z Olgi, a dla Ciebie sukienka

Leave a comment:

• aniazio
    replied

hej mamcieNinka pilnuje zeby zawsze smoczek byl pelen mleczka..dzis nocka byla oki tylko o 4 rano znowu jej sie wlaczylo marudzenie i ciagle musialam wstawac dawac smoczusia bo ciagle jej wypadal...u mnie dzis sliczna pogoda wiec bylysmy na dlugim spacerku a teraz sobie spiocha wiec mam chwilke zeby posiedziec na forumgratulacje dla Olgi z okazji pierwszego zabka

Leave a comment:

• ninkapa
    replied

czesc dziewczyny

rzeczywiscie fotum pustkami swieci... ale co sie dziwic dzieciaczki juz coraz wieksze i wiecej uwagi naszej potrzebuja

synek juz zdrowy choc dzis mial jeszcze biegunke ale ma apetyt i jest zywy bo ostatnio to byl koszmar
    maluszek dalej taki kochaniutki inaprawde to jest anoleczek w porownaniu do tego co przezywalam ze starszym...
    aniu a jak karmisz mala to mam nadzieje ze zawsze w smoczku jest mleczko bo jak nie to tez przez to moze miec te kolki ja zawsze pilnuje zeby bylo mleczko i przewaznie butelke trzymam w pionowej pozycji a moze zmien smoczek w avencie od tego miesiaca z 2 dziurkami bo moze tez chce wyssac wiecej mleczka i sie zapowietrza mam nadzie***** ze kolki ustana
    mamy piekna pogode i coraz czesciej ruszamy sie z domku super taka pogoda
    kurcze ja juz odliczam dni do wyjazdu do polski juz ponad rok nie bylam w polsce takze jest mi teskno...
    zycze milego dzionka i radosci z pociech

Leave a comment:

• karlin2
    replied

no to gratulacje dla Olgi

Leave a comment:

• majajula
    replied

heja
    my wczoraj wróciliśy do domku i masakra Olga wyje cały dzień
    i zagladam jej do buzi a tam trochę krwi wycieram to a tam pierwszy ząbek a drugi właśnie się przebija i pewnie dlatego taki ryk

Leave a comment:

• moniaB
    replied

hej
    dzisiejsza noc to normalnie masakra była.
    rano byliśmy znowu u lekarza. Ignaś ma zapalenie oskrzeli.
    biedactwo tak się męczy, nie ma nawet sił płakać.

Leave a comment:

•    

• karlin2
    replied

Coś ostatnio dziewczyny nie macie czasu na wchodzenie na forum. Puściutko oj puściutko !

Leave a comment:

• aguszasza
    replied

Hej kobietki jestem zyje zdrowa jestem tylko z malym ciagle przy cycu albo na rekach lub spacerze bo wtedy mam spokoju troche...

wiec jest j.w chwilami masakra a dzis pojechalismy do mnie na wies i i ne dziecko... nie wiem cz powietrze mu sluzy czy co??? no normalnie i przyjechalismy o 18 i spi wstal zjadl i spi dalej... nie to dziecko normalnie...

przywiozlam karuzele szymka znalazla sie i wcale nie jest zepsuta i mate i wlasnie szukam na allegro jakiegos lezaka-bujaka zeby go czyms zajac cobym mogla obiad zrobic bo ostatnie dwa dni jakby nie tesciowa to bysmy jajkai parowki chyba jedli...

a co poza tym wiosna pelna para poza tym wczorajszym sniegiem a dzis widzialam bociany i zurawie i klucz gesi iskowronki spiewalui i muchy bzyczaly... wiosna kobiety... wiosna nareszcie...

mam nadzieje ze to wyciszenie malemu zostanie na dluzej i pomiedz karmieniami i spacerami cos Wam naskrobie!!! a teraz sprobuje was doczytac i sie wypowiedziec ajakbym nie zdazyla przed kolejnym cyckaniem to milej nocki!!!

Leave a comment:

• moniaB
    replied

hej
    my wczoraj byliśmy na pogotowiu.
    Ignaś tak kaszlał, że się bałam o niego.
    ale na szczeście to nic poważnego. przepisała syropek.
    tylko dzisiaj strasznie mu ciężko. nawet płakać nie moze. ciągle na ręku.
    nawet dzisiaj będę z nim chyba spać.nie wyrobie wstawać co 5 min. w nocy.
    Marysia już lepiej. tylko też strasznie kaszle.
    dobra spadam bo dzidzia się obudziła.

Leave a comment:

•    

• karlin2
    replied

Ale wogóle jak fajnie po tej zmianie czasu. Jest u mnie 17,37 i jeszcze słoneczko świeci. Super

Leave a comment:

• karlin2
    replied

My sobie dzisiaj śpiochamy Właśnie wstałam z małą a starsza jeszcze śpi. U nas dzień fajny, byłam na giełdzie i kupiłam sobie kurtke. o mała robi kupe (hihi) Marzenie też kupiłam kutrke. Mała ma ubrań w cholere to jej nie kupowałam nic :P. I musze kupić nowe koła do wózka, bo wypadła i zgubiła sie zawleczka znaczy ta końcówka na kole co trzyma koło przed spadnięciem. I spadło to to i sie zgubiło na spacerze i kurcze zeby to kółko spadło też od razu albo jakoś to by sie może jeszcze znalazło, a tak zauważyliśmy dopiero w domu.

edymis, moja już spróbowała czekolade na smoczku i majonezu ciut :P i też jej nic nie ma. Tylko przez te zeby marudna od 3 dni.

Leave a comment:

• edymis4601
    replied

Czesć Wam znowu...my przeżyliśmy wczoraj pierwszą kolkę ale jak dałam espumisan to zaraz przeszło...wszystko trwało może ze 30 minut...ale ten wrzask to normalnie aż się serce krajało...

znowu nam przez noc trochę śniegu napadało ale od rana sloneczko i już wszystko zeszło...kurde żeby przysżła już ta wioosna porządnie albo i lato...

Mały zaczyna spowrotem w miarę ładnie spać...czyli przesypiać noc do 5/6 rana...oby tak dalej...dałam mu juz ostatnio trochę jabłka i banana...trochę się skrzywił ale jak załapał to wciągał równo...wiem że pewnie mnie skrytykujecie że to za wczesnie ale ja myśle że wcale nie...moja mama mówi że jak ja miałam 4 miesiące to jadłam już prawie wszystko i nic mi nie jest zadna alergia ani nic więc postanowiłam i mojemu głodomorowi już zaserwować...

Z m znowu spięcie...dobrze że idzie już dzisiaj do roboty bo mnie drażni bo jest na L4 tydzień i normalnie mnie denerwuje...a dzisiaj chciałam trochę dłużej pospać myślałam żde się młodym zajmie ale co chwilę pytania...a zrobić mu juz mleko? A ile tego proszku? tragedia normalnie...w końcu wstałam i zobaczyłam żee młody nie miał pieluchy zmienionej...normalnie taka pełna była że chyba z 2 kg ważyła...normalnie masakra...

Dobrze ze mam chociaż te studia bo się chociaż można wyrwać na chwilę i odetchnąć...

A co tam u Was dziewczyny? Śpicie jeszcze?

Leave a comment:

• karlin2
    replied

Moja od wczoraj bardzo zmierzła. Nie że na rękach czy coś ale ani leżeć ani siedzieć ani stać ani tak ani siak. Chyba z tych zębów. W czwartek idziemy na szczepienie, mam nadzieje, że sie mała nie pochorujer do tego czasu.eh

Leave a comment:

• aniazio
    replied

hej mojej malutkiej dzis pierwszy raz poleciala lezka,w tygodniu jak lezala na mnie to przekrecila sie z boczku na brzusio a jak rozglada sie dookola i ladnie juz trzyma glowke kochane dzieciatko

Leave a comment:

Working...
X