Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak rodzić?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• martaTusia87
    replied
    Odp: Jak rodzić?

Córkę rodziłam naturalnie i w szpitalu, syna natomiast również naturalnie, ale w samochodzie. nie zdążyłam dojechać oba porody wspominam pozytywnie, chociaż synek "wyskoczył" znacznie szybciej.

Leave a comment:

•    

• fisiolek
    replied

Również proponuję wykorzystać do porodu swoje siły naturalne. Warto!

Leave a comment:

• agniecha1793
    replied

Drogie mamy! serdecznie polecam naturalny porod! Bradzo szybko dochodzilam do siebie moje kolezanki po CC gorzej. Przeciez wszystko co naturalne to dobre

Leave a comment:

• inesita28
    replied

Ja też uważam, że wszystkie jesteśmy dzielne. Ja od początku chciałam naturalnie, zaparłam się i tak urodziłam. Chciałam tak ze względu na dziecko i trochę na mnie. Lekarz powiedział, że dzięki temu mogą skończyć się moje problemy z bolesnymi stosunkami, choć tego jeszcze nie wiem, bo po ciąży jeszcze nie było seksu z mężem. Po 3 godzinach parcia chcieli mi zrobić cesarkę a ja ich błagałam że nie chcę cesarki i miałam kleszcze. Jakoś to przeżyłam.

Leave a comment:

• CarolineeL
    replied

Sn

Leave a comment:

• sylciar
    replied

Dokładnie!!! Ja rowniez po naturalnym porodzie o wiele lepiej sie czulam!!
    Last edited by sylciar; 08-02-2012, 03:19.

Leave a comment:

• Denaris
    replied

Kiedyś uważałam ,że jedynym rozwiązaniem jest tylko i wyłącznie cc. Byłam przygotowana do takiej formy porodu do samego końca. W końcu urodziłam sn. Bez znieczulenia. Wtedy stwierdziłam : ,,dość" i ,,Nigdy więcej nie będę rodzić". Trwało to dość krótko ,bo jak zobaczyłam Panie po cc ,które z bólu wręcz płakały -a ja już śmigałam po oddziale na własny nogach doszłam do wniosku ,że nie dałabym się świadomie pokroić. Wolałabym się pomęczyć kilka godzin i mieć święty spokój, niż dać się pokroić w przeciągu 10 minut a potem lamentować ...

Leave a comment:

•    

• olguska
    replied

ja bardzo chciałam rodzic naturalnie. Pojechałam do lekarza okulisty bo mam sporą wadę wzroku Czy mogę rodzic naturalnie Lekarz się zdziwił bo powiedział że jestem pierwsza która przyjechała by zapytać czy nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego. Niestety rozwarcie 10cm już kilkakrotne próby wyparcia dziecka i nagle Położna krzyczy nie przyj dziecko nie przejdzie jest źle odwrócone główka. Bóle parte a Ty masz nie przeć trzeba było cesarkę zrobić.

Leave a comment:

• mamakrysia
    replied

Rodziłam naturalnie i było to cudowne przeżycie. Bałam się, ale nie mogłam się doczekać. Żeby wszystko poszło szybko i gładko warto rodzic aktywnie( jeśli jest taka możliwość) i trzeba nastawić się, ze musimy pomoc naszemu dziecku wyjść na świat. Droga do pokonania nie jest prosta dla takiego małego ludka. Dobre nastawienie dodaje siły i jest o wiele prościej.

Leave a comment:

• laurunia20
    replied

Ja miałam odwrotnie, szybciej doszłam do siebie po cc niz po naturalnym, mimo, że to była awaryjna cesarka, ale jednak... po naturalnym gorze było. Mam zaliczone obydwa porody, ale więcej dzieci nie planuję ze względów zdrowotnych

Leave a comment:

•    

• sylciar
    replied

Ja pierwsze dziecko rodziłam przez cc i szczerze powiem ze obawialam sie kolejnego porodu, drugie dziecko rodziłam naturalnie i nie chciałabym juz więcej cc...chodzi głównie o to że cc jesz szybkim rozwiązaniem ale nic poza tym, rodząc naturalnie o wiele szybciej doszłam do siebie i nie miałam żadnych komplikacji, w dzien porodu nawet czułam się o niebo lepiej niz po cc

Leave a comment:

• cristinabcn
    replied

ja rodzilam naturalnie ze znieczuleniem niepolecam bo nieparlam wystarczajaco silnie wiec wyciagali mi synka kleszczami,nastepne 3 tyg byly gorsze z bolu niz sam porod,teraz bede rodzic za 2 mc i chce naturalnie bez znieczulenia.dodam ze znam jeszcze kilka osob co rodzily ze znieczuleniem i wszytkich dzieci byly wyciagane czyms typu lyzka,jakis ssak czy cos...

Leave a comment:

• marlenabog
    replied

pierwszy mój poród był naturalny i teraz jak będzie możliwość chcę cesarkę szybciej do siebie doszłam po jednoczesnej operacji wyrostka i wycięcia torbieli na jajnikach niż po porodzie naturalnym gdzie nawet usiąść nie mogłam tak mnie pozszywali....na razie dzidzia jest ułożona pośladkwo ale do porodu jeszcze troszkę pozostało i może sie obrócić ale jak dla mnie może w tej pozycji zostać już do porodu...jednak jak sie obróci to będę rodzić w wannie i zobacze czy coś pomoże

Leave a comment:

• laurunia20
    replied

Ja pierwszy raz bylam przekonana, ze naturalnie jest najlepiej i tak rodzilam, teraz po tej traumie juz nie chceale chyba nie mam wyjscia

Leave a comment:

• mamaiada
    replied

ja miałam cesarkę i nie miałam wyboru ale gdybym go miała to rodziła bym naturalnie bez wachania

Leave a comment:

Working...
X