Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

poród krzyżowy??

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  poród krzyżowy??

  Podobno kobiety, które podczas miesiączek odczuwają bóle pleców a nie brzucha maja tzw porody krzyżowe, które są cięższe... Czy to prawda?
 •    
     

  #2
  Odp: poród krzyżowy??

  Nieprawda!
  Jestem tego najlepszym przykładem
  Przed porodem podczas miesiączek męczyłam się tak, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Ból- szczególnie w pierwszych dniach- był tak okropny, że robiło było mi niedobrze, nie mogłam chodzić... kilka dni wyciętych z życia.
  Poród za to- jak na pierwszy- myślę że miałam lekki. Zero bóli krzyżowych, ogólnie niewiele mocniejsze od tych miesiączkowych, gdyby nie przebicie pęcherza płodowego, pewnie poszłoby jak z płatka.
  Dziewczyna, która rodziła w tym czasie co ja, miała znów bezbolesne miesiączki, a jej poród trwał 14 godzin i męczyła się ze strasznymi bólami krzyżowymi do samego końca.
  Nie ma reguły


  Skomentuj


   #3
   Odp: poród krzyżowy??

   A mi lekarz mówił że bóle krzyżowe są wtedy jak dziecko przechodząc przez kanał rodny główką uciska nerw w kręgosłupie.Ja przy pierwszym porodzie miałam bóle krzyżowe a przy drugim brzuszne i rzeczywiście mniej bolesne.


   Skomentuj


    #4
    Odp: poród krzyżowy??

    dziękuję bardzo mam nadzieję, że u mnie też ta reguła się nie sprawdzi

    Skomentuj


     #5
     Odp: poród krzyżowy??

     Nie wiem od kogo to słyszałaś ale to nieprawda. Bóle krzyżowe tak jak napisała anna31 są spowodowane tym iż dziecko uciska na nerwy. Ja miałam takie bóle i przyznaję że gdybym miała rodzic kilka godzin to z takimi bólami bym nie wytrzymała ale na szczęście rodziłam niecałe 2 godziny więc jakoś dałam radę Trzymam kciuki i mam nadzieję że takich bóli nie będziesz miała

     Skomentuj


      #6
      Odp: poród krzyżowy??

      dziękuję raz jeszcze trochę mnie te wiadomości uspokoiły, bo bałam się bardzo... Myślę, że jakoś dam radę

      Skomentuj


       #7
       Odp: poród krzyżowy??

       Nieprawda... Ja podczas miesiączek miałam zawsze okropne bóle brzucha, wręcz nie do zniesienia. Kiedy rodziłam moje pierwsze dziecko(więcej nie mam ) to miałam jednocześnie bóle i z brzucha i kręgosłupa

       Skomentuj

       •    
           

        #8
        Odp: poród krzyżowy??

        Ja zawsze miałam słabe miesiączki i bóle też miałam i z krzyża i z brzucha ... Każda kobieta jest inna i każda inaczej przechodzi.

        Skomentuj

               
        Working...
        X