Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

posiew z pochwy

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  posiew z pochwy

  witam!dziewczyny gdzie w lublinie można wykonać wymaz i posiew z pochwy? czy w jakimś konkretnym laboratorium (proszę o namiary)?gdzie pobierają próbkę?jaka jest cena?ile czeka się na wynik?
 •    
     

  #2
  Takie badanie to raczej tylko w gabinecie ginekologicznym robia i sami wysylaja do labolatorium. Najlepiej idz do swojego lekarza i popros go o to badanie .

  Skomentuj


   #3
   Wymaz z pochwy pobiera ginekolog. Próbkę otrzymasz ty i musisz ją zanieść do laboratorium analitycznego, które wykona posiew - przynajmniej tak było w moim przypadku. Badanie kosztuje od 35 do 50 zł i wykona je każde laboratorium przyszpitalne. Na wynik czeka się do trzech dni.

   Skomentuj


    #4
    Odp: posiew z pochwy

    Posiew pobiera lekarz, daje próbkę i trzeba ją zanieść do laboratorium. Raczej w każdym szpitalu wykonują posiew. Czeka się dzień góra dwa na wyniki. U mnie kosztował chyba 15 zł jeśli dobrze pamiętam i robi się go chwilę przed terminem porodu.

    Skomentuj


     #5
     Odp: posiew z pochwy

     W moim przypadku lekarz pobrał posiew i dał mi próbkę. Zaniosłam ją do najbliższego laboratorium. Badanie kosztowało 35 zł.


     Skomentuj


      #6
      Odp: posiew z pochwy

      Każdy posiew z pochwy robiłam w laboratorium diagnostycznym, wynik był po 5 dniach. Oczywiście badanie było odpłatne. Kiedyś miałam problem z infekcjami mieszanymi, dzięki badaniu leczenie było bardziej skuteczne. Do tego aplikowałam dopochwowo probiotyk lactovaginal z żywymi bakteriami kwasu mlekowego.

      Skomentuj


       #7
       Odp: posiew z pochwy

       Jestem w Bydgoszczy. Wymaz z pochwy zazwyczaj robi lekarz, ale w moim mieście można zrobić również w jednym prywatnym laboratorium. Cena to około 40zł. Na wynik czeka się 2 dni. 48 godzin co najmniej czeka się czy coś wyrośnie.

       Skomentuj

       •    
           

        #8
        Odp: posiew z pochwy

        mi robił lekarz w ostatnim miesiącu ciąży ,samodzielnie nigdzie nie robiłam nic. Wynik był wporządku także nie martwiłam się niczym

        Skomentuj

               
        Working...
        X