Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

DzIwNe SwĘdZeNiE :)

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

DzIwNe SwĘdZeNiE :)

to, że skóra całego ciała w ciąży swędzieć musi, to powszechnie wiadomo ( rozciąga się itp) ale co jeśli swędzą miejsca conajmniej dziwnie: łokcie, kolana, kostki,szyja, stopy(wykluczam grzybice )
    ja miałam problem ze swędzeniem ok 3-4 miesiąca, a teraz ( 6 miesiąc) problem ten powrócił. jest to uciążliwe i wkurzające bo przeszkadza w nocy spać.dodam, że miałam robione próby wątrobowe i wszystko jest ok.
    jakieś podobne doświadczenia?
    3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

•    

To moga byc objawy CHOLEOSTAZY CIAZOWEJ !!!
    Idz z tym jak najszybciej do lekarza, bo z tym nie ma zartow W ktorym tyg. jestes ciazy ?!

Ja mialam to samo i dopadlo mnie w 7 miesiacu, a juz w 8 urodzilam swoja dzidzie. Tabletki jakie na to braly spowodowaly szybszy porod, ale gdyby nie spowodowaly to mialabym wywolywanie 3-4 tygodnie przed porodem, wiec na to samo wyszlo. Niestety cos takiego moze nawet spowodowac obumarcie plodu, wiec kochana idz z tym jak najszybciej !!!

Powodzenia i oby to nie bylo to o czym mysle, bo wiem jak to swedzi. Ja przez miesiac spalam po 2-3 godziny dziennie bo swedzenie nie dalo mi zasnac. Trzymaj sie!!!

Skomentuj

dzięki za radę, ale ja już robiłam sobie próby wątrobowe na choleostazę i wyniki były w porządku, więc o to nie muszę się martwić,
      tylko z kąd to swędzenie????
      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

Skomentuj

jesli zaczelo sie od stop i dloni i przeszlo na brzuch i reszte ciala to prawie na pewno choleostaza ciazowa..przechodzilam to-cos strasznego-myslalam ze sie zadrapie na smierc- wiecej na ten temat mozna przeczytac na stronie www.ciaza.co.uk w dziale ''choroby ciazy'' pozdrawiam
        Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży www.ciaza.co.uk

Skomentuj

Ja tez mysle ze to cholestaza mialam watpliwa przyjemnosc miec to paskuctwo,bralam leki ale spotkalam sie z dziewczynami ktore nic nie braly.Maly tez urodzil sie za szybko
          Last edited by Asia1406; 24-07-2009, 20:26.

Skomentuj

Working...
          X