Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szkoła rodzenia lublin

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  szkoła rodzenia lublin

  Witam Was dziewczyny! Mam na imię Agata. Chcę Was zapytać ile kosztuje szkoła rodzenia w Lublinie i czy któraś z Was chodzi do szkoły rodzenia na Al. Racławickich (jaki jest koszt, opinie)?
 •    
     

  #2
  a oni nie mają strony internetowej?

  Skomentuj


   #3
   nie niestety nie mają stronki

   Skomentuj


    #4
    jeśli chodzi Ci o tą przy kościele garnizonowym, to płaci się "co łaska" czyli tyle ile się uważa. Więc możliwe że jest to najtańsza z lubelskich szkół rodzenia (ostatnio pytałam o Lubartowską - 200zł, przy innych szpitalach ok. 400, 500) Stawia się tam nacisk na naturalne rodzenie. Mi osobiście nie podobał się sposób w jaki były prowadzone zajęcia - a dokładnie podejście jakie prowadząca miała do mojej osoby...

    Skomentuj


     #5
     dziękuję z odpowiedź

     Skomentuj


      #6
      Odp: szkoła rodzenia lublin

      Znam bezpłatną szkołę rodzenia w Lublinie przy kiepury. Nazywa się Twoja Położna. Zajęcia są fajnie zorganizowanie, tematycznie i przede wszystkim w kameralnych grupach. Można chodzić z partnerem. Zależy oczywiście, czego oczekujesz od szkoły.

      Skomentuj


       #7
       Odp: szkoła rodzenia lublin

       Ja chodziłam do szkoła rodzenia lublin Czekając na Cud i jestem zadowolona. Co prawda nie była co łaska ale warto było zainwestować byłam spokojniejsza przy porodzie

       Skomentuj

       •    
           

        #8
        Odp: szkoła rodzenia lublin

        Moim zdaniem to jest bardzo ciekawy wątek który na pewno zainteresuje bardzo dużo osób.Jestem tego pewny nawet na 100 procent.
        https://odpustowe.pl/kategoria-produktu/party-time/

        Skomentuj

               
        Working...
        X