Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z forum

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Mamusie z forum

Witam,
    Z wykształcenia jestem farmaceutką, pomagałam siostrze w odchowaniu 2-ki dzieci i szwagierce przy synusiu... a teraz sama czekam, aż poznam "mieszkańca mojego brzuszka".
    Gdy trzy tygodnie po ślubie dowiedzialam się, że po serduchem mam cudowny prezent nocy poślubnej nie mogłam uwieżyć i zatrzymać lez szczęścia... Ale już po kilku tygodniach dopadla mnie panika, że ja przecież nic nie wiem!!!
    Początkowo molestowałam siostrę, mamę i koleżanki, które już urodziły, ale one już nie pamiętały co i kiedy czuły!
    Do forów podchodziłam sceptycznie. Bo przecież przypadkowa mieszanka kobitek, każda z "innego domu", o innych oczekiwaniach i odczuciach ... i co często widać po burzliwych postach - innym zdaniu co jest normalne a co nie!
    Ale teraz nie wyobrazam sobie dnia bez "moich Mamusiek" z forum Przeciez wszystkie jesteśmy w podobnym momencie "hodowli brzuszków". Wspieramy się wzajemnie i porównujemy co czujemy, a ponad to wszystkie chcemy rozmawiać tylko o naszych dzidzkach To cudowne, że dziewczyny potrafią mobilizować, aby wstać i działać, ale również wspierają, gdy trzeba poleżeć. A moja siostra sama chce zarejestrować się na "moje forum", by podziękować dziewczynom, że w końcu jej odpuściłam milona pytań
    Dlatego polecam gorąco wszystkim oczekującym mamom zapisanie się do grupy mam. To naprawdę wspaniałe źródło informacji i wsparcia... I choć czasem nie ze wszystkim się zgadzam, to przynajmniej mogę poznać inny punkt widzenia i mam o czym porozmawiać z lekarzem!

Pozdrwaiam wszystkie Mamusie i zyczę szczęśliwego rozwiązania i cudownych chwil z maleństwami.
    Nator1
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia

Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy
  •    

Super to napisałaś!!!!

Skomentuj

Zgadzam sie z tym nator co napisałaś,ja zawsze będe żałowac tego że wcześniej tu nie trafiłam-a teraz jestem już uzależniona i jak jeden dzień nie wejde na forum to aż mnie rzuca a o tym forum dowiedziałam sie z gazety "Mamo to ja" w którym była reklama Mamacafe
      Alanek 14.09.2006

Skomentuj

Ja również śledzę z wielką uwagą wypowiedzi doświadczonych mam bo nie raz mi się przydały ich uwagi A na to forum trafiłam całkiem przypadkowo, ale cieszę się że tu trafiłam. Pozdrawiam wszystkie mamusie i te obecne i te przyszłe.
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm

Skomentuj

Trafiłam na forum dzięki Mojej Siostrze, która poleciła mi portal Babyonline i Mamacafe...Chciałam jej tutaj za to bardzo podziękować...Dziękuję CI serdecznie Agatko, że mnie tu przygnałaś
          Mieszkam w Irlandii od 3 lat, mam tu sporo znajomych ale wiecie jacy są ludzie na emigracji "człowiek czlowiekowi wilkiem". Niestety nie mam nikogo tutaj bliskiego z kim mogłabym porozmawiać o swoich obowach, kto mógłby się ze mną podzielić swoimi doświadczeniami i pocieszyć w chwilach zwątpienia
          Wy - Forumowe Mamusie dajecie mi każdego dnia tyle wsparcia, tyle informacji, tyle radości że jakoś tak łatwiej mi się przeżywa tą moją 9 miesięczną magiczną wędrówkę. Jak tylko się budzę to od razu włączam komputer żeby choć chwilę z Wami popisać. Myślę, że jesteśmy sobie nawzajem potrzebne, łatwiej nam się jakoś przechodzi przez te wszystkie radości, smutki, troski i chwile zwątpienia jak możemy się tym wszystkim z kimś podzielić.
          Dzięki za wszystko co dla mnie robicie, życzę Wam i Waszym Brzuszkom masę zdrówka i radości...
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

Skomentuj

Odp: Mamusie z forum

mnie też aż rzuca jak nie wejdę na to forum, jest genialne, dowiedziałam się już tylu ciekawych rzeczy, bardzo polecam wszystkim mamom i tatusiom.

Skomentuj

Working...
            X